TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 05 16, 2015 6:34 am

Diskutuojame cia Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Elena, Pir. 08 17, 2015 11:42 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 06 04, 2015 5:28 am

Premjera rugpjucio 3.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 08 04, 2015 8:10 pm

Gal bus ziurinciu sia telenovele? Šypsausi
As jos ziureti visai neplanavau, bet ka tik perziurejau pirma serija, ir ka galiu pasakyti kad uzkabino kaip ir Caminos de Guanajunto Šypsausi Pastaroji per 60seriju ne karto nenuvyle, tad tikiuosi, kad su sia bus taip pat. Juokiuosi Nors pirma serija gana ilgoka 58min bet man ji neprailgo labai greit susiziurejo ir kas svarbiausia ne akimirkai nebuvau atsitraukusi. Is tikruju tai esu patenkinta sios kompanijos telenovelemis, su Televisos nepalyginsi Juokiuosi Tad manau jei reiks viena telenovele nutraukti tai bus tikrai ne si o Televisos vienintele dabar ziurima. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 08 05, 2015 4:44 pm

Aš planuoju žiūrėti šį projektą. Kol kas peržiūrėjau tik 1 seriją bet man ji taip pat patiko. Smagu išties matyti jau pasiilgtus ir seniai kur bematytus aktorius. Jeigu ir kitos pirmosios serijos ir toliau bus tokios žiūrėsiu iki galo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 12:38 am

Peržiūrėjau jau parodytas 4 serijas ir galiu sakyt tikrai patinka. Serijos nėra nuobodžios ir greit praeina. Patinka tiek gerųjų personažai ir blogiečiai kol kas turi savito žavesio. Įdomu stebėti Arap, Auros Cristinos, Omar Fierro vaidyba, jau seniai kur bemačiau šiuos aktorius ir buvau pasiilgus jau jų. Patinka sesučių Gonzalez santykiai, visos 3 tokios skirtingos, bet visos savaip įdomios. Mia kuli, bet tuo pačiu nestokojanti žodžiu ir mokanti atkirsti. Noelia matosi kietas riešutėlis, įdomu ar po to kai Bruno ją paliko ant ledo juos ir toliau sies romanas. Ar pasiųs ji jį ant 3 raidžių Juokiuosi Mary matosi mieliausia ir pažeidžiamiausia sesutė, intriguoja su kokiu personažu jos veikėjas vėliau turės romantiškus santykius.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 4:42 am

As perziurejau 13ka seriju ir galiu pritarti Kristinai, tikrai labai idomiai, lengvai ziurisi. Ir kuo toliau tuo labiau patinka. Kol kas man viskas patinka sioje telenoveleje. Na gal Brunas ir tas Orianos meiluzis maziausiai, bet nenervuoja kol kas. Labiausiai man patinka pagrindinis herojis, kazkaip jis mano skonio ir labai maloniai ziurisi. Nors neesu Mellissos Barreros gerbeja bet sis vaidmuo jos kol kas gana gerai ziurisi, nors ir kukli, bet uz save pastovinti. Puiki aktoriu komanda surinkta.
Tikiuosi, kad ir toliau bus taip idomu sia telenovele ziureti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 10:54 pm

Aš irgi tikiuosi, kad novelė nepraras žavesio iki galo. Man galbūt labiausiai pradėjo dabar nepatikt Oriana Juokiuosi o Brunas kažkodėl, kad ir niekšas man patinka Juokiuosi juokina labai situacijos su Teresa ir tarnu, jie sugeba pyktis, bet kažkodėl man patinka Juokiuosi labai tikiuosi, kad projekto eigoje jie įsimylės vienas kitą ir Teresa pamirš savo apsėsta meile David Juokiuosi įdomu dabar tik kada Carolinos ir Bruno sūnus supras kokį niekšiuką tėvą turi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 08 31, 2015 7:36 pm

Nepatinka man tas vaikinas, kuris Bruno įsakymu dabar trinasi aplink Mary ir Mia. Labai tikiuosi, kad meilės istorijai Mary atras tinkamesni kandidatą nei šis Juokiuosi vat tau ir pakliuvo Teresa, bus nesisaugot jai ir apsvaigus kartis ant vaikino kaklo. Kaip dabar ji elgsis, nes spėti galima, kad vaikas bus nuo vairuotojo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 09 12, 2015 7:59 pm

Telenoveles finalas turetu buti sausio 23d. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 09 14, 2015 6:58 pm

Dar toli tada iki finalo Šypsausi

David pradžioje kaip personažas patiko, bet dabar žiūriu, kad jis ne toks jau šventas ir tampa jau apsėstas Mios, ne ką mažiau nei jo sesutė Oriana dėl Alberto. Jau užtenka to, kad nutylėjo tiesą kas Mia užpuolė ir kad tas pats asmuo jį partrenkė, kad tik Mia artėtų prie jo. O dabar dar ir prasideda pavydo priepuoliai, nors Mia dar net ne jo sužadėtinė. Labai gaila Noelos, niekšas Raul. Bjaurybė, o ne vyras. Taip sumušt ir dar išniekint moterį. Fui. Gerai tik tiek, kad Bruno bent mažuma pamokė tą niekšą, nors Bruno pats nėra šventas. Bet įdomu matyt, kad Bruno galiausiai irgi kažkam jaučia jausmus, o ne vien žiūri tik savo interesų. Gerai, kad Raul ilgai nebuvo su kauke ir Mary pagaliau suprato kas jis per niekšas. Negalėjau žiūrėt kaip dar ir prieš Mary ranką pakėlė. Belieka tikėtis, kad jis išgyvens ir Mary per tą niekšą nereiks būti kalėjime. Tikiuosi, kad Teresa nepadarys kvailystės ir augins vaikelį, kurio laukiasi. Ypač kai turi visišką paramą vyro nuo kurio laukiasi. Įdomu tik kiek ilgai laikys uždarytą Caroliną psichiatrinėje ligoninėje. Ir kiek ilgai Rene galvos, kad tėvas šventasis avinėlis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 09 17, 2015 10:23 pm

Pagaliau ir as perziurejau naujausiais serijas. Pirmiausiai tai labai gaila Noelos ir Mari, vargsele taip smarkiai isgyvena kad Mia prisieme jos kalte ir dabar sedi kalejime, bet Mari ten butu buves dar didesnis kosmaras. Man patiko kad Brunas parode zmogiskuma ir guodziant Noela po to ka padare Raul net asara isspaude. Oriana mane pradeda jau nervinti su savo dviveidiskumu, prie Alberto vienaip elgiasi prie savo meiluzio vel kitaip o dar juo ir su mamyte dalinasi. Juokiuosi Davidas man irgi nebelabai patinka butent del to kad isivaizduoja kad Mia jo nuosavybe. Man nepatiko kaip jis sureagavo kai Mia jam tiesa pasake. Nustebau
Negalejau ziureti kaip su Mia kalejime elgesi, tikiuosi, kad ja greitai is ten istrauks. Ir idomu kuris greiciau tai padarys Alberto ar David Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 09 18, 2015 10:31 pm

As jau apsidziaugiau, kad kalejime atsirado geras zmogus Miai padedantis, o pasirodo, kad cia Orianos samdine. Verkiu Davidas ima kuo toliau tuo labiau man nebepatikti. Rodau liežuvį Motinele suzinojo apie Teresos nestuma, oi kokios karstos scenos buvo ir aisku labai gaila Teresos Šypsausi Nedaug truko kad Tevas ir sunus suzinotu kad myli ir miega su ta pacia moterim, tik tai Noeliai tikriausiai nekaip butu pasibaige. Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 09 18, 2015 11:07 pm

David mane su kiekviena serija vis labiau nuvilia, tikiuosi Mia nesutiks būti jo sužadėtinė. Bet jaučiu jeigu ir nesutiks sugalvos jis kokią graudžią sceną, kad Miai nebūtų kur dingt. Aš irgi džiaugiausi, kad atsirado geras žmogus padedantis Miai, o še tau čia tik dar vieni spąstai jai. Gaila, kad nesiseka jai taip. Tikiuosi Alberto sugalvos ją kaip ištraukt. Dabar esu tikra, kad Rene nėra Bruno sūnus. Bet ta scena tikrai būtų buvusi tragiška jeigu Bruno pas Noelia būtų radęs Rene. Gerai, kad laiku pabėgo Juokiuosi įdomu ką darys Teresa sužinojus, kad Eloy išėjo iš darbo bei kaip toliau klostysis jų santykiai. Dar kas domina tai Carolinos praeities santykiai su Rafael. Kaip pasisuks jų istorija kai po tiek metų vėl susitiko. Ir kai Carolina išdrįs garsiai pasakyt, kad Rene jo sūnus, o ne Bruno.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 09 19, 2015 7:07 pm

Mane irgi labai domina Carolinos istorija. Merkiu akį As irgi tikiuosi, kad Alberto kaip imanoma greiciau Mia is to pragaro istrauktu Šypsausi O kas del David tai isivaizduoju, kad dabar su sesyte net susivienyti gali kad tik Alberto ir Mia nebutu kartu. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 09 23, 2015 9:45 pm

Ta prižiūrėtoja man šiurpą kelią, gerai, kad nepavyko jai sužalot Mios apsvaigintos vaistais. Kaip gaila Mary. Kaip jai dabar baisu būti uždarytai. Bruno ir Oriana tikri niekšai. Kiek kančių turi patirt Mia ir Mary, kad tik tie du patenkintu savo troškimus. Tikiuosi, kad Alberto ir Noelios planas tikrai suveikė ir tas teisėjas papirktas Bruno išties paleis seseris, kaip David telefonu pranešė Alberto. Kažkaip dabar vien nelaimės serijose, tikiuosi Eloy nemirs ir Teresai nereiks vaiko augint vienai.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA :: TANTO AMOR-
Pereiti į: