TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
evelina*
Mariana
Kristina
Anahi
Elena
Dinute*
Dowi
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 05 16, 2014 11:02 pm

Žiūriu, žiūriu. Ši ir El color de la Pasion yra tos telenovelės kurių serijas ne tik kasdien žiūriu bet ir labai laukiu. Kol kas esu 8serijas pasižiūrėjusi. Tai labai patinka Esmeraldos ir Pablo pora, jaučiasi tarp jų chemiją. Ir Pablo man patinka, kad su charakteriu, nevykdo motinos ir tėvo paliepimų. Juokiuosi Aš taip ir jaučiau, kad Pablo broliukas Esmeraldą įsimylės, nors logiškai mąstant tai nelabai realu Juokiuosi Na bent man taip pasirodė. O sesutė tai labai gera, bet tikiuosi irgi sugebės mamai pasipriešinti, nebus jai paklusni.
O kenks tai ir broliukas ir Monika ir tevai ir ponios Ritos anuke, manau ji dabar bandys kabinti Pablą.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 05 17, 2014 5:06 pm

Kaip smagu, kad ne viena žiūriu Juokiuosi Pablo brolis esu tikra, kad įsimylės Esmeralda, jeigu jau nerimtai, bent tiek, kad paerzintų ir konkuruotu su Pablo ir atimtu ją iš jo, nes jie nuo vaikystės nelabai randa ryši Juokiuosi Man tap pat jaučiasi chemija tarp Esmeraldos ir Pablo, jie tokie žavūs. Man irgi patinka, kad jis turi charakterį ir neleidžia bent kol kas mamai kontroliuot jo sprendimo dėl Esme's. Ten nusimato dauguma kenks ir pavieniai tik bus žmonės, kurie palaikys jų santykius Juokiuosi Man įdomu kaip ten bus su Pablo seserimi ir tuo vaikinu iš lušnyno kur kartu su Esmerlada auga, iš nuotraukų ir promo matosi kad jie lyg ir turėtų simpatija jausti ar kažkokie draugai patapti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 4:05 pm

Peržiūrėjau savaitgalį visas pasirodžiusiais serijas, tai gaila buvo žiūrėti kaip tėvas smugdo Pablo pastangas kabintis į gyvenimą, kur ėjo nedavė darbo o paskui ir apiplėšė. Gaila, kad išvažiavo su visa šeima jei gerai mačiau  Verkiu Vargšė Esmeralda. O iš anonso kaip supratau kad Esmeralda jau laukiasi  Šypsausi kaip viskas greitai vystosi  Šypsausi Įdomu kaip ji išvažiuos ir kaip jai ten seksis, kaip su Pablu susistiks.

Iki kol ši telenovelė pasirodė maniau, kad bus kažkas panašaus į Corazon Indomable ar panašiais bet kol kas tikrai labai patinka ši telenovelė, lengvai žiūrisi, veiksmas greitai vystosi, o ir labai gražu žiūrėti i pagrindinę porą.
Atgal į viršų Go down
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 12:37 am

Man irgi sis serialas labai patinka, pagrindine pora labai graziai ziurisi kartu.Šypsausi  ziurejau visas rodytas serijas ir vieno dalyko nesuprantu ar as praleidau ar cia serialo kurejai biski nusigrybavo. bet juk nerode kad pablas su esmeralda miegojo. o dabar ji jau atrodo laukiasi??? Netekau žado
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 12:52 am

Va šito ir aš nesupratau, bet kadangi mano ispanu kalbos supratimas nera tobulas, bendra prasme suprantu bet su dialogais visko būna, tai nieko nesakiau, kad vėl kvailai nepasirodyt.  Šypsausi Pasižiūrėjau vakarykštę seriją tai įdomu kaip baigsis su tuo Esmeraldos pagrobimu.  Nustebau 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 2:33 am

Kol kas nemačiau naujausių serijų, nes turiu problemu su kompiuteriu Juokiuosi tai kai peržiūrėsiu viską galėsiu pakomentuot kas yra Esmeraldai, kad ji galimai laukiasi Šypsausi
Kaip smagu, kad žiūrim daugiau šį projektą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 2:14 pm

Jei gerai supratau, tai Monica Sanchez jungiasi prie telenoveles kaip villana
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 4:37 pm

Visdelto Esmeralda laukiasi. Zodziu kurejai tikrai nusigrybavo. Nors gal as ir neteisi. As pagalvojau kad galbut Daniel ir Maite tiesiog atsisake filmuotis intymioj scenoj, nors butu nelogiska juk ankstesniuose projektuose filmavosi. Ir dar kai ka pastebejau. Gal kurejai bemontuodami serija ta dali per klaida nukirpo. Nes kai ziurejau 11 serijos avance vienoje vietoje ten kai Pablas isvaziavo rode kaip Esmeralda atbego prie jo namu ir belde i duris. o pacioj serijoj to nerode. Ir dar toks neatitikimas vienas buvo. Ten kai Esme su Pablu paskutini kart kalbejosi buvo su ruda suknele. Ir man toks jausmas kad ta atsisveikinima ne iki galo parode. Nes poti jau ji ten pat buvo su juoda suknele ir kazkokia gele rankoj laike o Pablo jau nebuvo. Tai gal ir su ta intymia scena taip gavosi.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 4:46 pm

Dabar kai parašei, prisiminiau, kad laukiau tos vietos kad Esmeralda prie Pablo namu bus nubėgus bet to nerodė, dar pagalvojau, kad keista, kad per anonsą rodė o serijoje ne.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 4:16 am

Katik pasiziurejau 12 serija. Gerai, kad tas garbanotas vaikinukas taip greit sureagavo ir išgelbėjo Esmeralda. Patiko dar tas momentas kai centavitas, na tas vaikinukas is lusnyno prisipazino Virginijai, kad ja isimylejo. Tik gaila , kad tarnaitė viską matė ir išpliurpė Lorencai. Na bet svarbiausia, kad jis Virginijai pasakė, kad Esmeralda Pablo neapgaudinėja su tuo seniu ir kad sauke Pabla per miegus. Gerai, kad jie susitare Pablui ir esmeraldai padeti. Puiku Labai idomu kaip cia viskas toliau rutuliosis. Na o 13 serijos avance mane nustebino kaip ir 11. Tai pasirodo netik nerode kad esmeralda su pablu miegojo, bet dar kad ir susituoke pries jam isvykstant.  Nustebau
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 10:08 pm

Oho, 13serijos dar nemačiau, bet va čia tai suintrigavai  Nustebau Nustebau Nustebau 
Įdomu ko dar nerodys  Juokiuosi Širyt mačiau nuotrauką kur Pablas su juodaplauke mergaite ant rankų tai pirma mintis Corazon Indomable  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 10:16 pm

Nujaučiu, kad anksčiau ar vėliau parodys įvykius, kurių neparodė, tarkim kokiuose jų prisiminimuose kada jie nutols vienas nuo kito Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 11:26 pm

O pasirodo Pablo brolis giliai viduje yra geras žmogus, o va tėvas jų taip koks viską galintis despotas, noriu kad jį gyvenimas pamokytų, kažkaip man nepatinka jo taktika, kaifuoja nuo to ką daro, negaliu aš į jį žiūrėti. Gaila ir Pablo ir Virginijos ir Esmeraldos.
Esmeralda sužinojo kad laukiasi ir pasipasokojo Karochai kad jie susituoke. Kažin ar tikra jų ta santuoka ir kaip į tokį dalyką Pablo tėvai sureaguos. Na ką kita serija turėtu būti įdomi. Nors Esmeraldos rankoje dokumentas bet Pablo tėvai jo nepripažins man rodos.
Kai Esmeralda kalbėjo su Lorenza tokia nekaltute, naivutė atrodė, net pagailo jos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 29, 2014 12:15 am

Na va kaip ir maniau visus nerodytus įvykius parodė prisiminimuose.
Kas man patinka, kad viskas čia vyksta taip greit, nespėja niekas net nusibost kaip vienas įvykis pakeičia tuoj pat kitu. Tikiuosi iki finalo taip bus Šypsausi
Kokie mieli vaikučiai <3 Pablo tėvukai tikri manipuliatoriai, įdomu kiek ilgai jiems pavyks viską laikyt savo rankose ir meluoti Pablo apie Esmeralda. Jau spėjau pasiilgti Virginijos ir Centavito Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 05 29, 2014 4:20 pm

Man irgi įdomu, kiek dar Pablo tėvai taip manipuliuos, ar visgi kažkas sustabdys juos, kol kas maniau nelabai. Nors Pablo susirgimas mama paveikė šiek tiek išsigando dėl sunaus sveikatos, bet tik užsiminus apie Esmeralda ji vėl savo daro.
Man irgi labai patinka ta ivykiu greita seka, dėl to labai įdomu žiūrėti vis dar kiekvienos serijos laukiu.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Laukinė Esmeralda (La Gata)-
Pereiti į: