TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
evelina*
Mariana
Kristina
Anahi
Elena
Dinute*
Dowi
11 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 01 29, 2014 3:27 pm

Diskutuojame cia Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dowi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Dowi


Amžius : 30
Miestas : toli
Parašė : 137
Prisijungė : 2013-10-25

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 01 30, 2014 8:17 pm

Oo Maite Perroni ir Daniel Arenas...Bus tikrai 5domu pamatyti sia telenovele vien del pagrindiniu aktoriu poros. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 02 14, 2014 8:30 am

Renkantis filmavimu aplinka toliau nusiristi jau ner kur Juokiuosi Panasu kad cia gyvens Maite veikeja Juokiuosi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 2:55 am

Ka tik radau, kad si telenovele bus Rosa Salvaje remeikas, idomu Laura Zapata vaidins ta pati asmeni kaip ir Rosa Salvaje, tik ten labai jauna o cia matosi kad pagyvenusi, aisku juk metai eina.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 3:04 am

Sita telenovele yra La Gata ir Rubi rebelde remaikas, tai jau seniai zinoma. Rosa salvaje tai vos ne identiska Marimar buvo, todel vargu ar ta pati kureja imtu daryti iskart ta pacia istorija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 03 02, 2014 4:37 pm

na Maite cia labai primena Brenda is Corazon indonable net susimaisiau , bet manau nieko gero si telenovele nebus...
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 03 02, 2014 10:03 pm

O kas cia gero gali buti jei ta pati kureja, toks pat pagrindines ivaizdis ir istorija vel apie ta pati Juokiuosi Galima pamanyt kad ta Natali be pelenes istoriju daugiau nieko kurt nemoka. Visur visiska vargeta isimyli turtuoli, o paskui paaiskeja jog jos tevas turtingas ir tada ji tampa tikra dama.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 03 03, 2014 3:16 pm

tai va man sitas zandras jau vemt vercia atsiprasant, negali sukurt nieko idomiau tik eiline muilionke....
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 05 06, 2014 5:34 pm

Ką tik pasižiūrėjau 1seriją, reziumė - patiko, žiūrėsiu. Aišku siužėtas daug kartu matytas, pirmas įspūdis kad labai daug panašumo į Corazon Indomable, bet buvau labai pasiilgus Lauros Zapatos vaidybos, o ir Maites ir Daniel pora labai gražiai žiūrisi, daug gražiau nei su Ana Brenda. Jaunoji Esmeralda ir jaunasis Juan Pablo patiko. Lengvam ir neįpareigojančiam žiūrėjimui labai tiks.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 05 06, 2014 7:29 pm

1 serija man taip pat visai patiko, tokia lengva ir smagi. Patiko vaikų pokalbiai, žaidimai ir pan. Įdomu dabar kada pasirodys suaugę Esmeralda ir Pablo. Maites ir Daniel pora gražiai žiūrisi Šypsausi kaip ir Dinute jau buvau pasiilgus Lauros vaidybos, taip pat ir Maites.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 05 06, 2014 8:11 pm

Tikiuosi, kad labai neteps su vaikyste ir greit pamatysim suaugusius Esmeralda ir Juan Pablo, labai laukiu Maites ir Daniel poros, dabar pagalvojau, jei prieš kokį mėnesį būtų kas pasakęs kad taip pasakysiu būčiau tik nusijuokus, va kaip viskas keičiasi.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 05 06, 2014 8:33 pm

Jaučiu kelios serijos tikrai bus, svarbiausia, kad netemptų iki kokių 10 ar daugiau serijų Juokiuosi noriu pamatyti suaugusius juos, per visus interviu kuriuose pasirodė Mai ir Daniel, man jie pradėjo patikt kaip pora, nes anksčiau dar neįsivaizdavau jų kartu, bet dabar labai patinka jų duetas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 05 06, 2014 8:41 pm

Man taip pat, iki tol Daniel kaip aktorius nepatiko, negražus buvo, o va dabar viskas apsivertė Juokiuosi
Na manau kokio 6-7 serijos tikriausiai bus.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 05 06, 2014 9:12 pm

Daniel kol kas vaidybos man niekur neteko matyt, bet vizualiai su Mai puikiai atrodo, tad tikiuosi vaidyba irgi patiks Šypsausi nes pirmieji promo ir per intervių jie puikiai derinasi Šypsausi gali būti, kad tiek ir bus, bet tikiuosi ilgai labai tikrai netems, nes nors vaikai žavūs, bet smagiau didelių istorija stebėt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 05 16, 2014 3:53 am

Pagaliau pavyko pažiūrėt serijas, kuriuose pasirodo Esmeralda ir Pablo dideli. Patinka man jų barniai Juokiuosi Mai vaidybos išties jau buvau pasiilgus, tai smagu ją buvo pamatyt vėl Šypsausi Pablo broliukas atneš problemų, o sesutė man labai patiko, matosi, kad geros širdies kaip Pablo

Dinute, tu dar žiūri ar jau nebe?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Laukinė Esmeralda (La Gata)-
Pereiti į: