TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Maria Del Carmen
evelina*
michelle
Gabbana
edvis
Dinute*
Elena
Sabrina
Anahi
Kristina
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 04, 2015 10:44 pm

Na ir kaip jums šiandienos serija?Mane tai labai sujaudino netgi truputi sugraudino.Man taip gaila Manuelio jis tikrai pasikeitė į geraja puse o jam sitaip nutiko,nors kazka numaniau kai jis negrizo nakvot..Tik idomu kas jam taip padare,manau koks Estebanas nors gal ir Rubijus.Ta scena kur Acacia bega pas ji su nuotakos suknele labai patiko.Nu zodziu si serija buvo puiki.Vis idomesnes serijos tampa i pabaiga Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 04, 2015 11:05 pm

Man irgi gaila Manuelio. Kazkaip sito aktoriaus personazai retai isgyvena telenovelese. Nors jie kazka ir bande parodyt, kad atseit galejo but Rubio, bet padare tai Esteban. Kazkada nuzude Cristinos vyra kad galetu buti su ja, o dabar padare ta pati su Acacios vyru. Tavo pamineta scena tikrai ispudinga buvo, ir man labai patiko.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 02 04, 2015 11:31 pm

na taip as ir tai pastebejau kad daznai jo personazai numarinami... gaila man Manu nebuvo jis piktybinis...
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 11 04, 2015 9:48 pm

Darausi televisos telenovelių gerbėja, telemundo jau kelis kartus nuvylė, o venevision produkcija per saldi. Šią telenovelę žiūrėjau diena iš dienos, laukdama naujos serijos ir dažnai ryte dar prieš išeinant į paskaitas pažiūrėdavau. Man labai patiko pagrindinė mintis, ji visai kitokia nei kitos, svarbiausi čia mamos ir dukros santykiai. Nedaug saldžios meilės. Siužetas buvo tikrai nenuspėjamas, kaip diena taip naujiena žodžiu. Nesu didelė Ruffo fanė, bet net ji čia neraudojo dienų dienas ir į senatvę pakilo mano akyse, aišku, vis jautėsi tokia jauna, kad galėtu save vaidinti ir prieš ir po 20 metų. Juokiuosi Meier tiko būti blogiuku, o ir su Ariadne ji tikrai gerai žiūrėjosi. Na tik Mane de la Parra čia nepritiko.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 12 27, 2015 6:54 pm

Pamačiau Acacios ir Esteban video įkeltą į pirmąjį puslapį ir pradėjau žiūrėti Malquerida. Kažkaip praleidau tada, kai tik buvo sukūrę, šį pavasarį buvau pažiūrėjus pirmą seriją ir norėjau toliau žiūrėt, bet kažkaip laiko pritrūko ir va prieš Kalėdas kai pradėjau - tai jau gal 12 serijų peržiūrėjau.

Ir iš tikrųjų kabinantis serialas, Meier čia nu toooks hot. Nors jie dar su Acacia nieko nedaro, bet mane jau vien Meierio žvilgsnis hipnotizuoja. Ir šiaip jo personažas bus įdomus, jau matau, kad nebus tradicinis gerietis - jis čia vienas didesnių intigantų.

Daina La Malquerida irgi tokia kabinanti - pradžia graži, Melissos partija - labai patinka.
Nu kol kas man patinka viskas, kažkokių asociacijų kelia su Donja Barbara, bet turbūt dėl Meierio ir dėl motinos-dukters aspekto. Gaila, kad turbūt jau visos/visi esat matę, tai nebus su kuo padiskutuoti.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 12 27, 2015 8:25 pm

Turiu su tavimi sutikti. Šioje telenovelėjė viskas kabino beveik nuo pat pat pradžios. Bent mane ji buvo labai giliai įtraukusi, net per daug giliai. Ir dabar dar apie ją vis pagalvoju, turbūt ji viena mano geriausių iš visų matytų. Meier tikrai čia buvo labai patrauklus, tik negalėčiau sutikti, kad tikrai jis jau toks gerutis.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 12 27, 2015 8:45 pm

elizabeth=* rašo:
Turiu su tavimi sutikti. Šioje telenovelėjė viskas kabino beveik nuo pat pat pradžios. Bent mane ji buvo labai giliai įtraukusi, net per daug giliai. Ir dabar dar apie ją vis pagalvoju, turbūt ji viena mano geriausių iš visų matytų. Meier tikrai čia buvo labai patrauklus, tik negalėčiau sutikti, kad tikrai jis jau toks gerutis.

Tai aš jau per pirmas 12 serijų pastebėjau, kad Meier nebus tradicinis gerietis, bet man tas kaip tik ir įdomiausia. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 12 27, 2015 9:34 pm

Siužetas labai apgaulingas, nelabai jis gerietis manau jis čia ir buvo. Greičiau vyras, kuris dėl meilės daro per daug.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Nemylima (La Malquerida)-
Pereiti į: