TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Maria Del Carmen
evelina*
michelle
Gabbana
edvis
Dinute*
Elena
Sabrina
Anahi
Kristina
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 06, 2014 8:27 pm

Taip. Pas juos tas pavadinimas aiskiai populiarus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabbana
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gabbana


Parašė : 36
Prisijungė : 2012-11-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 06 10, 2014 8:47 pm

Žiūriu šį serialą, laukiu nesulaukiu naujų serijų kol kas neina akių atplėšti nuo jo, net peržiūrėtas serijas žiūriu dar karta. Nors Ariadne Diaz kaip aktorė man nepatinka, bet serialas savo nuostabumu net šį minusą užmuša.
Ir šiaip pati mėgstamiausia Africa Zavala, jos istorija ir vaidmuo nuostabus...
Žodžiu, tik patys geriausi atsiliepimai, rekomenduoju nepasigailėsite retai šiais laikais tokių gerų sukuria telenovelių!!!
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 11, 2014 1:16 am

As mielai ja jau dabar ziureciau jei man uztektu laiko. Bet labai dideli sansai kad ja nupirks ir Lietuvoje del Victorios Ruffo, o tada jau butinai ziuresiu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 11, 2014 5:09 pm

As lygiai taip pat,sudomino mane si telenovele bet yra didele tikimybe kad ja rodys Lt televizija tai tada ir ziuresiu :-))))
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 07 24, 2014 3:38 am

Prie elenco jungiasi Arturo Peniche. Jis cia vaidins su savo sunumi Brandon Peniche.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 19, 2014 2:09 am

Ar matetė TV3 jį nupirko ką tik reklamą rodė, 16 val rodys, tik nuo kada nepamenu nes šokas buvo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
evelina*
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
evelina*


Parašė : 38
Prisijungė : 2012-10-12

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 19, 2014 4:00 am

Aga mačiau manau jį rodys nuo rugsėjo Šypsausi na lietuva tikrai mėgsta Ruffo
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 19, 2014 4:05 am

Labai džiugi naujiena ! Šypsausi o kaip išvertė serialo pavadinima? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 19, 2014 4:30 am

Nemylima isverte ir rodys nuo rugsejo 1.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 09 01, 2014 1:30 am

Prisijungiu prie žiūrinčių. Tikiuosi, kad kels į tv3play.lt nes kai prasidės mokslo metai tikrai galbūt ir nespėsiu pasižiūrėti, bet damn, siužetas toks nerealus, aktoriai tokie nerealus surinkti. Manau, kad šis serialas tikrai puikus turėtų būti. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 12, 2014 10:09 pm

Ar yra žiūrinčių per tv? Kokie įspūdžiai? Man asmeniškai labai patinka.Daugelis personažų savaip įdomūs.Bet nors ir Mane ir Ariadne labai patinka man jų pora kažkaip nesižiūri,nežinau...Begalo patinka German ir Alejandra Šypsausi) Visai patinka Luisa tik kartais pasidaro gaila jos ...Vienu žodžiu telenovelė tikrai sužavėjo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 12, 2014 10:51 pm

Man irgi kolkas labai patinka, kiekvienoj serijoj kazka idomaus parodo. O man Mane ir Ari kaip pora patinka, graziai ziurisi Šypsausi Uz filmavimo aiskteles ribu jie tapo puikiais draugais ir telenoveleje jauciasi ta ju simpatija vienas kitam. German su Alejandra taip pat labai patinka. Apskritai Alejandra man vienas idomiausiu telenoveles personazu. O ko nepernesu, tai Alberto Estrellos veikejo. Maza kad aktorius is isvaizdos atgrasus, tai ir telenovelese visada didziausias slykstynes vaidina.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 12, 2014 11:02 pm

šiam aktoriui labai sekasi tokius personazus vaidinti la que la vida me robo irgi buvo slykstyne Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 18, 2014 10:52 pm

Kiek sis serialas planuoja seriju tureti? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 18, 2014 11:21 pm

Kadangi lapkricio 10d starttuos nauja telenovele kuri pakeis butent sia tai liko 15seriju, kadangi dabar yra parodyta 100seriju tai tikriausiai 115 arba 116 nes dazniausiai televisos telenoveliu finalines serijos dar buna sekmadieniais.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Nemylima (La Malquerida)-
Pereiti į: