TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
Angeliukas
Elenita
Kristina
Dinute*
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dowi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Dowi


Amžius : 30
Miestas : toli
Parašė : 137
Prisijungė : 2013-10-25

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 14, 2013 6:00 am

Kątik mačiau naujausią septintą seriją,mane labai sužavėjo...Iki šiol negaliu atsigauti..Visų pirma,negalvojau,kad Taileris taip gali ,jis visiškai nusirito mano akyse..Ir anksčiau man jis nepatiko, bet dabar  išvis negaliu jo pakęsti...;/ O štai Heilės personažas kuo toliau ,tuo labiau man patinka.Ji stipri,drąsi,visada galinti savim pasirūpinti mergina.Pradėjau ja žavėtis po šito serijos :)O kas dėl Klauso...Manau jis pavydi Elijaus ir Heilės santykių, juk akivaizdžiai matosi..Tik jis aišku to nepripažįsta,bet akivaizdu :DO tarp Elijaus ir Heilės jau seniai mezgasi toli gražu ne draugiški santykiai o šis tas daugiau..Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 14, 2013 4:07 pm

Tyler keršto troškimas nuvedė per toli, tapo bejausmis ir niekas jam neberūpi, net ir mylimi žmonės, kurie dar gyvi. Jo veikėjas man pradžioje patiko, bet kuo toliau tuo labiau jo nebemėgstu. Hayley ir Elijah santykiai man labai gražūs, tikiuosi, kad kas bus daugiau tarp jų, kad jau Elijah su Katherine nebeturi prošvaisčių būti kartu Šypsausi tikiuosi, kad Rebekah neišduos Klaus su Marceliu, kad ir kiek blogo jis padarė vis tiek jis jos brolis Netekau žado reik tikėtis, kad Hayley pagalba Elijah pasveiks ir broliai susitaikys, nes dabar išsikyrė negražiai ir susipykę Verkiu Davina man pradeda kaip ir Hayley su kiekviena serija vis labiau patikt, abiejų istorija paremta skausmu ir noru toliau gyventi ir būti laisvom nepaisant, kad dabar abi savotiškai yra kalinės ir jas medžioja.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Meškutis
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Meškutis


Amžius : 31
Miestas : Vilnius
Parašė : 1
Prisijungė : 2013-11-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 14, 2013 4:29 pm

7 serija tikrai patiko Šypsausi Kaip jau minėjote Tyleris ir man nebepatinka... Elija su Heili labai gražiai žiūrisi Šypsausi Apskritai ko toliau tuo labiau man patinka šis serialas Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 11 15, 2013 12:38 am

Serialas tikrai puikus Tyler man 1 sezone visiskai nervino bet 2 patiko personazas labiau atsiskleide su Karolina istorija buvo idomi bet paskui nuo 4 jei neklystu sezono visiskai atsibodo jis o sioje orginalu serijoje galejo ji pribaigti vistiek kelia gresme gaila kad dbr pertrauka norisi jau naujos serijos:D
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 11 16, 2013 4:41 am

Nors kai Tyleris buvo TVD man jis patiko,todėl kai sužinojau,kad jis bus ir vienas pirmųjų,kuris apsilankys šiame seriale,tai tas mane nudžiugino,bet kai pamačiau serija ir koks jisai čia yra... Nu neee.Tikrai man jis nepatiko. Ir kai pamačiau,kad ne Marcelis,o Tyleris pagrobė Hayley tai smarkiai nustebau.. Pagalvojau WTF ;DDD Kuo toliau tuo labiau man patinka Elijah Merkiu akį  ir apskritai jisai su Hayley gražiai žiūrisi,tikrai labai norėčiau,kad šiame seriale jie susieitu Merkiu akį nes tikrai graži pora Šypsausi Clauso pagailo.. Na patinka man tas jo blogiukas,bet kaip supratau iš serijos visas jo planas po truputi griūna.. Blogai... Serija patiko.Su nekantrumu laukiu sekančios Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Dowi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Dowi


Amžius : 30
Miestas : toli
Parašė : 137
Prisijungė : 2013-10-25

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 11 27, 2013 7:03 pm

Kątik mačiau naujausią seriją, žiauriai gera....Bet Rebeka ir išdavikė... Išdavė savo pačios šeimą vardan to,ko neturėtų mylėti...Klauso net grandinės nesulaikė,man patiko,kad jis visiem parodė,kad čia viršiausiais,o Marselis pagaliau suprato,kad jo nenugalės ir pasidavė...Šypsausi gerai,kad Elijus pagaliau išsikapstė,man patiko,kaip Heilė jį slaugė.. :)O šiaip matosi,kad tas vaikas Klausui yra svarbus, nors visi galvoja priešingai,o iš anksto jį pasmerkia...Džiaugiuosi,kad jis su Heile išėjo, žiūrėsim kaip ten bus toliau..:DD
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 9:32 pm

Pasivijau visas serijas,kurių dar nemačiau Šypsausi Na ką galiu pasakyti: tikrai puikus serialas,kiekviena serija pasako vis kažką naujo Merkiu akį paskutinė 9-oji serija suintrigavo mane dėl Klauso ir vilkolakių giminystės ryšių Šypsausi Patiko 8-oji serija,kurioje Klausas parodė savo tikrąsias galias Šypsausi Nuliūdino Rebekos sprendimas eiti prieš Clausą Liūdžiu tikrai nesitikėjau,kad išduos jį,nors jisai jai ir suteikė daug skausmo... Elija su Heili graži pora Šypsausi apskritai jų scenos puikios Šypsausi tikiuosi susieis jie Merkiu akį ir Elija žymei geresnis tėtis būtu už Clausą Šypsausi Tiesa pastebėjau,kad kuo toliau tuo labiau Clausas vienišas patampa ir jautresnis... Sujaudino scena,kurioje jisai viską pasako Rebekai ir Elijai Šypsausi  
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 10:56 pm

Šis serialas su kiekviena serija gerėja, patinka kaip perteikia visus giminystės ryšius tarp kiekvieno personažo. Mintis, kad Rebekah išduos Klausą ir man nepatiko, bet iš kitos pusės galima ją suprast, per jį ji tikrai daug ką prarado. Patinka man Elijah su Hayley bei Rebekah su Marcel santykiai  Širdis tikrai jaudinati vieta buvo kuomet Elijah, Rebekah ir Klaus išliejo vienas kitam savo mintis.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 09, 2014 4:39 am

Bus tikrai įdomi serija:

Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 01 09, 2014 7:26 am

Jau laukiu nesulaukiu, pasiilgau šio projekto
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 14, 2014 7:11 pm

O kada pasirodys 10serija? Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 14, 2014 8:10 pm

10 seriją rodys šiandien, tai ryt ko gero jau sulauksim Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 14, 2014 9:37 pm

Jėėė Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 14, 2014 10:05 pm

Kokia gera naujiena, kaip tik siandien prisiminimuii 7-9serijas perziurejau, gerai bus sviezia viskas ir nauja serija ziurint.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 01 18, 2014 6:42 pm

Mylimiausias serialas šiuo metu  Širdis  Kaip nauja serija? Kokios nuomonės?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: THE ORIGINALS-
Pereiti į: