TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
Angeliukas
Elenita
Kristina
Dinute*
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 05 24, 2014 12:47 pm

O kada prasidės 2sezonas? Ilgai laukti kažin jo reiks.
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 05 25, 2014 1:43 am

puikus sezonas o pabaiga isvis skaiciau kad turbut pamatysim visa seima
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 05 25, 2014 5:33 pm

Prasidės rudenį kaip ir TVD, tik kada tiksliai matyt sužinosim vasaros pabaigoje Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 10 07, 2014 6:00 pm

Pirma serija buvo įdomi. Patiko stebėti kaip viskas pasikeitė, kaip Hayley ir Klaus išgyvena dėl dukros. Smagu buvo pamatyti Rebekah po pertraukos pasakojat Hope istorijas. Elijah kaip visada nepakeičiamas su kostiumu, ledinis Juokiuosi smagu matyti vieningus brolius Šypsausi galiausiai sužinojom, kad paslaptingasis brolis yra Finn, nors ir buvo galima nuspėti. Atsirado ir Kol netikėtai Juokiuosi Dabar tikiuosi, kad juos parodys ir sename kūne bent prisiminimuose Šypsausi susirinko beveik visa šeima, trūksta tik Aaron ir Henrik Juokiuosi miela ir tuo pačiu liūdna finalė scena, nes tai reiškia, kad Elijah ir Hayley teks pasakyt sudie, o man jie 1 sezone tikrai patiko.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 10 07, 2014 7:22 pm

1 serija ir man patiko kad brolis Finas tai tikrai nuspeti galima buvo gerai kad ir Kol pasirode bet man smalsu Kodel Kol padeda Estrelai bet kaip skaciau interviu tai ir sake kad Kol neimanoma pasitiketi kazka panasaus nenustebsiau jei turi visokiu kitu jis planu Juokiuosi Rebeka dziugu kad parode tikiuosiu veliau daugiau jos pamatyt 2 serijoje bus Kolas prisiminimuose tai bus idomu paziuret Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 12 12, 2014 10:45 pm

yra ziurinciu ir kaip jum sezonas kas patinka kas nepatinka ? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 3:22 am

Šitame seriale kol kas patinka visas, pati istorija, visi veikėjai. Labai džiugina, kad prisiminimuose vis dar galim išvysti Mikaelson šeimyną senuose kūnuose. Džiugu, kad pagaliau žiūrovus supažindino su Tatia, tik būtų smagu su ją išvysti ir daugiau epizodų, o ne tik vieną. Patinka, kad Rebekah vėl sugrįžo. Mano mėgstamiausi kaip visad išlieka tie patys t.y. Elijah, Klaus, Rebekah, bet ir kiti veikėjai intriguoja. Patinka Elijah/Gia dueto scenos. Trūksta galbūt šiame sezone Genevieve veikėjo, nes mano patiko jos scenos su Klaus. Intriguoja kaip seksis toliau Elijah/Hayley meilės fronte. Taigi kol kas esu patenkinta Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 5:09 am

Man irgi patinkas sis serialas, negi daug labiau negu The Vampire Diaries, tik kad biski atsilieku tik 6serijas perziurejus esu. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 12 13, 2014 5:41 pm

man irgi labiau nei tvd patinka idomu ar Kolui pavyks nudurti Klausa tikiuosiu pavyks kad zinotu kaip jauciasi kaip buna nudurti visi jie Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 08 27, 2015 3:03 pm

Kada startuos naujasis sezonas?
Ar bus ji ziurinciu?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 08 28, 2015 8:00 pm

Kaip ir TVD taip TO laukiu. Turi taip pat prasidėt spalio 8 d.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 09 11, 2015 8:51 pm

Kaip Jums pirmasis promo 3 sezono?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 09 11, 2015 10:36 pm

Labai jau trumpas. Bet suintrigavo, laukiu 1serijos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 09 11, 2015 10:44 pm

Man TO promo labai patiko, suintrigavo net. Laukiu jau ir aš 1 serijos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 10 15, 2015 8:03 pm

Kaip buvo smagu išvyst prisiminimuose Rebekah, Finn ir Kol senuose kūnuose. Kažkaip trūksta man jų Juokiuosi Intriguoja 2 nauji personažai, detektyvas ir naujasis vampyras iš Mikaelsonų praeities. Elijah buvo neįprasta matyt tokį sužvėrėjusį kai visus svaidė be gailesčio, kai dažniausiai jis būna džentelmeniškai pasitempęs Juokiuosi įdomu ar Klaus išpranašauta ateitis bus bent kiek arti tiesios, ar jis sugebės pakeist tai ką jam pasakė. Pirma serija tikrai paliko įspūdį.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: THE ORIGINALS-
Pereiti į: