TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 21, 2013 10:16 pm

Aura padarė tikrą šou per susitikimą paskelbiant, kad jos tėtis ir Roberta bučiavosi Juokiuosi bet sugalvok pasakyt tiesą ir dar šeimos nuotrauką paimt, kad įamžintų visų reakcijas Juokiuosi  kaip man gaila Lucios ir Larisos, toks šokas ištiko kai partrenkė kalbant telefonu Larisos tėtį ir jis mirė Nervinuosi abi sužinojusios kaip nesavos buvo Liūdžiu net šiurpas nukratė kai parodė jį gulintį
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 11 28, 2013 5:02 am

Na aš kaip visada atsilikus su serijom, buvau pažiūrėjus 19 ir vis nesiryžau žiūrėti 20, nes žinojau, kad įvyks tas baisus atsitikimas. Šiandien vis dėlto  nusprendžiau pažiūrėti, žiūrėjau per ausines tai tas smūgis kai partrenkė Larisos tėvą buvo toks stiprus ir garsus, kad net aš pati krūptelėjau, o kai parodė Daniel kūną be kojos išmėtytus daiktus ir nuskriejusį batą buvo žiauru. Praverkiau beveik su visais herojais nežinau kada koks serialas buvo taip pravirkdęs, žiaurios šitos serijos. Serialas labai realistiškas, viskas kaip tikrame gyvenime. Man ši situacija ir sužadino prisiminimus, iš tiesų lieka tik klausimas-kodėl vieni miršta jauni, o kiti gyvena iki žilos senatvės? Tai priverčia susimąstyti koks gi trapus gyvenimas. Per daug emocijų man tai sukėlė eisiu pasižiūrėt kito serialo, kad atsigaučiau.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 11 30, 2013 3:00 am

Vis dėlto buvau teisi, kad ta mergina, kurią norėjo išprievartauti buvo Auros mama, o Roberta norėdama ją apginti nužudė prievartautoją. Kaip desperatiškai Aura siekia sužinoti tą paslaptį, patiko kai pasakė Marai, kad dabar bus jos radijo laida ir paleido kieme per kolonėles tą įrašą Juokiuosi Bet kartais atrodo, kad jai jau tikrai negerai ir tas noras sužinot apie mamos gyvenimą jei jau kaip koks apsėdimas. Įdomu ar jos tėvas paklausys Maros patarimo ir nuveš ją gydytis, nors nemanau, kad ji leistųsi Galvoju Dar patiko, kad Dario sužadėtinė labai ramiai pasitraukė iš jo gyvenimo be jokių draskymųsi, maldavimų ir šantažavimų kaip įprasta kitose telenovelėse.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2013 4:05 pm

Gristu prie sios telenoveles, pagaliau idejo iki 13serijos, tai jau linksmiau, nes online vis nesigauna pasiziureti, per tv nors ir sukinedama bent pasiziuriu o prie kompo sunkiau prieiti nes dukryte vis lipa aukstyn  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 1:12 am

Džiugu, kad grįžai prie šios telenovelės lauksiu kol peržiūrėsi daugiau ir galėsim padiskutuot Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 7:50 am

Aš taipogi užklimpau su žiūrėjimais, kaip nebūni kurį laiką namie po to sunkiai vytis gaunasi  Juokiuosi 
Aura tikrai apsėsta noru viską sužinot apie mamos praeitį, sakyčiau kartais net per daug
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 1:42 pm

Kol dar as jus pasivysiu, o beto sventes ant nosies tai maziau namie bunam kad tik paskui serija ziurimu neapleisciau, nes pritariu Kristinai vytis sunku buna.
O del sios telenoveles tai as tik 13 seriju maciau o Jus jau 37 geras skirtumas  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 11:50 pm

Aš 34 dabar peržiūrėjus, nors vienu metu ir buvau smarkiai atsilikus. Bet po to taip užsikabinau, kad seriją po serijos žiūrėjau Juokiuosi Dabar pakolkas ir darau pertrauką. Man iš eilės daugiau serijų smagiau žiūrėt, kažkaip didesnis įdomumas ;D
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 12 11, 2013 11:58 pm

Aš kol kas tik 24 serijas mačiau, tad man bus ką žiūrėti taip pat Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 01 03, 2014 12:38 am

Po truputį pradėjau vytis šią telenovelę, nors ko gero vistiek būsiu pirmiau už jus. Gaila, kad neina padiskutuoti, bet man iškilo vienas klausimas kaip Aura prieš išvykdama į Los Andželą spėjo palikti nuotrauką tam senų nuotraukų albume, nes kiek pamenu jis visą laik buvo pas Dario? Gal aš kažko neužfiksavau, bet jau ne viena serija praėjo po to tai gal kai jūs žiūrėsit pastebėsit Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 28, 2014 1:15 pm

Kristina, Gabi ar dar ziurite sia telenovele?
As griztu prie jos ziurejimo radau iki 31 serijos tai nuo vakar megaujausi vel  Įsimylėjau 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 01 28, 2014 4:10 pm

Kol kas nežiūriu, bet kada bus daugiau laiko galbūt vėl pradėsiu, nes ji tikrai man patiko
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 29, 2014 4:55 am

Aš dabar ir nežiūriu, bet kai galėsiu tikrai grįšiu prie jos. Peržiūrėjau 52 serijas ir tikrai patiko Įsimylėjau Jei norėsi padiskutuoti rašyk, bus smagu prisimint ir padiskutuot apie serijas, nes jei žiūrėsi šią telenovelę tikrai dar daug įdomių įvykių tavęs laukia Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 29, 2014 2:34 pm

Kol kas esu pasiziurejusi 23 serijas ir su kiekviena serija vis idomiau vis labiau itraukia, gaila kad tik 31 kol kas turiu, bet tikiuosi kitu seriju koki menesi nereiks laukti.  Juokiuosi 
Dabar mane labai sukrete Danielio mirtis. Aura tai tikra saunuole kad surenge vakariene, pasikviete teti, Dario su tevais ir tokias replikas mete, grazu buvo ziureti.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 01 29, 2014 6:22 pm

Aha Danielio mirtis mane ir labai sukrėtė, buvo labai netikėta ir šiurpi. O Aura tai kaip visada visko prisigalvoja, man patiko, kaip ji pasakius tiesą juos nufotografavo, geros reakcijos visų buvo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 37Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ TELENOVELĖS :: LAS TRAMPAS DEL DESEO-
Pereiti į: