Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Diskusijos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

Parašė : 3811
Prisijungė : 2010-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Antr. 06 10, 2014 12:09 am

Net grizau pasiziureti 90serijos pabaigos  Šypsausi Turi omeny ju abieju suzinojima kad yra seses?
Tai buvo labai stipru, jautru, tiesiog priklauste. Marina tokia jautri, jausminga, dabar ji man dar labiau patinka, tiesiog zaviuosi ja, ir is kitos labai jos gaila, kad tiek kenteti turi.
As gal kazko nesupratau ar praleidau, bet kodel Rene/Susana tokia ledine, gelezine, jausmu beviek neparodo?
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

Parašė : 3978
Prisijungė : 2009-12-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Antr. 06 10, 2014 1:02 am

Taip, apie jų sužinojimą, kad yra sesės. Man tai taip pat buvo stipri ir be galo jausminga vieta, labai patiko, po to ne sykį ją dar žiūrėjau Įsimylėjau Cristobalio dejonės su peršauta koja, Marinos atviras prisipažinimas, kad ji Elena išgelbėjo dėl dingusios sesės, Rene reakcija ir galiausiai abiejų įsitikinimas, kad iš tikro yra sesės. Aktorė vaidinanti Mariną čia suvaidino puikiai. Na dėl Rene tai manau, kad tu nieko nepraleidai. Tiesiog ji vaidina stiprią ir bejausmę, nors iš dalies gal jau ir tapus tokia ir nuo Marinos kartais stengsis laikytis toliau. Kaip ji paminės ne kartą, kad Susana yra mirus. Nors ir bus kartais jausmingesnė, kai apsilankys pas motiną ar kartais kai bendraus su Marina. Bet šiaip manau, kad ji geresnė nepasidarys. Net nežinau, kuri blogesnė Rene ar Roberta  Galvoju O Marinos man ir gaila, visą gyvenimą ieškojo sesės, jai tai buvo gyvenimo motyvas ir štai tokia naujiena, kad turi apsispręsti ar kovoti prieš ar už sesę. Aš dabar iki 110 serijos peržiūrėjus tai nusprendžiau padaryt pertrauką kol tu pasivysi Šypsausi Bus įdomiau bent paskutines serijas kartu diskutuojant pabaigt žiūrėt. Aišku jei tu manęs neaplenksi, nes kitą savaitę išvažiuoju ir neturėsiu galimybių naudotis internetu.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Antr. 06 10, 2014 11:24 am

Man dabar labai jaudinančios scenos tarp Marinos, Rene ir jų mamos. Jų visų trijų susitikimas toks jaudinantis. Gaila, kad tik Rene jausmų neparodo, matyt toks žmogus, bet tikiuosi, kad su laikų bent kiek ir jai širdis suvirpės.
O dėl Cristobalio poelgio, butent kad jis Marinai nepasakė, Rene jos sesuo tai iš pradžių aš ant jo pykau už tai, bet paskui pagalvojau, kad jei būtų pasakęs, nebūtų buvusio tokio jų įsiaiškinimo susitikimo.
Būtų labai smagų bent telenovelės pabaigą kartu pasižiūrėti. Manau, kad tavęs tikrai neaplenksiu, nes šio telenovelės serijas žiūriu vakare visus sumigdžiusi Juokiuosi Man reikia jai susikaupti ir kad niekas netrugdytu. Tai kas vakara po 2-3serijas pasiziuriu ir apie 1h einu miegoti, 6h keliuosi, tai zodziu jau biski miego trukuma turiu, tai galesiu neskubeti su ziurejimu. Turiu 16seriju perziureti iki tavo grizimo, kad tik tau nereiktu manes laukti.  Juokiuosi Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 06 21, 2014 8:53 am

Na štai sugrįžau pasiryžus pabaigt žiūrėt šią telenovelę. Bet nepradėsiu kol tu nepasivysi. Dinute kiek dabar serijų esi peržiūrėjus?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Kv. 06 26, 2014 3:49 am

Na tada teks dar palaukti, turejau priverstiniu atostogu nuo visu telenoveliu, esu per ziurejus 98 serijas, tai jei palauksi kokia savaite tai manau galesim ziuret kartu paskutines serijas.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 06 28, 2014 2:44 am

Palauksiu dabar pati neturiu galimybės žiūrėt jas per internetą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 06 29, 2014 4:00 am

Manau nuo kokio antradienio galesim pradeti, aisku jei ka as taves galesiu palaukti. Jau 105serijas perziurejau, vakare dar kokias 2 planuoju ir ryt kas liks.  Merkiu akį 
Is tikruju nuo 100sios serijos negaliu atsitraukti  Ploju 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pen. 07 04, 2014 9:22 am

Dinute, kiek jau peržiūrėjai? Ko gero pasivijai ir dabar teko manęs laukti? Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Pen. 07 04, 2014 8:51 pm

Laukiau taves, dar dvi serijas taupiau dabar esu 108 perziurejus. O tu?
Kai busi pasiruosus galim pradeti paskutiniu 10 seriju ziurejima, tiesa pasakius nelabai beturiu siuo metu ka ziureti tai per siandien iki 110 tikrai perziuresiu, o tu kada planuoji testi ziurejima.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 07 05, 2014 12:15 am

Galiu, kad ir šiandien. Aš peržiūrėjus iki 110. Dabar ir nelabai turiu ką žiūrėt La Impostora pabaigiau vakar, o En otra piel taip neįdomu, kad peržiūriu per 15 minučių. Tai kai peržiūrėsi iki 110 parašyk Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 07 05, 2014 4:31 am

O kaip ziurim po serija po kelias per diena ir diskutuojam ar kuri kiek nori tiek ziuri ir tada diskutuojam, ta prasme ar skubam ziuret ar megaujames kiekviena serija ir pataupom. Šypsausi 
Manau nuo ryt galim pradet  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 07 05, 2014 5:46 am

Aš manau pradžiai gal po dvi į dieną. Nes vienos kažkaip mažoka, o per dvi jau spėji įsijaust. O jei bus labai įdomu ir turėsim laiko galėsim ir daugiau. O kaip tu galvoji? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 07 05, 2014 12:04 pm

As tau visiskai pritariu, vienos serijos mazoka, o va dvi kaip tik. As ziuresiu tik vakarais kai jau visi miega, nes kitaip susikaupti nesigauna.
Siandien pazada ivykdziau biski uzsinaktinejau bet pabaigiau neseniai 110 serija. Ji buvo nuostabi, superine, jau scena tarp Marinos ir Cristrobalio nereali, is tikruju tris kartus atsisukau ir ziurejau.

As taves jau seniau norejau paklausti apie Auros nestumo, as nesuprantu kodel jo nesimato  Šypsausi 

Manau kad sios paskutines serijos bus labai idomios, tad manau musu laukia labai idomi ir intriguojanti savaite.  Merkiu akį Gero ziurejimo  Merkiu akį 

Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Št. 07 05, 2014 7:38 pm

Turejau laisvo laiko, seima miega tai pasilepinau dviem serijom tai esu pilna pykcio pirmiausiai ant Robertos, kad taip pasielge su Aura, ir dabar tikiuosi, kad telenoveles fianle gaus ko nusipelnius, nes tas vaikelis, jos anukas tikrai del nieko nekaltas. Ir dar labai pyksta ant Dario, bet 112 serijos pabaigoje po pokalbio su Auros tevu tikiuosi kad susiprotes ir ja isgelbes, kol Roberta Auros nepadarys beprote.
Idomu kada ir kaip Marina suzinos kad Cristobaliui nebeviskas gerai ir kad Rene prie to prisidejusi, gal ji ir pasakys sesei viska. Pagaliau Lusia susirupino savo dukra, o nebesidziaugia kad modelis.

Laukiu tavo ispudziu po siu dviejus seriju.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Sk. 07 06, 2014 12:23 am

Na štai ir aš peržiūrėjau 112 serijų. Ši telenovelė tokia įtraukianti, taip paliečia emocijas ir tokia tikroviška, kad tiesiog užgniaužia kvapą ją žiūrint Įsimylėjau  Kadangi jau senokai ją žiūrėjau tai dar syk pasižiūrėjau ir 110 seriją. Scena su Cristobaliu ir Marina buvo tikrai graži ir jausminga, jie man labiausiai patikusi pora šiame seriale Širdis Visą laik maniau, kad vis dėlto gale jie liks kartu. Jie tiek daug ištvėrė, apsimetė kitais žmonėm, aukojo savo gyvenimus, viską darė dėl tyrimo. Buvo ne tik puikūs kompanionai, bet ir be galo mylėjo viens kitą. Jie nenusipelnė tokio galo.. Vargšas Cristobalis ašaros kaupėsi akyse kai jį užkasė žemėmis. Bet net ir supratęs, kad mirs pasielgė labai teisingai, kad paslėpė įrodymus. Nors kai rijo buvo ne koks vaizdelis. Viską taip tikroviškai pavaizduoja, kad atrodo jog jis tikrai rijo tą flashą. Vargšė Marina, net nenumano, kad yra apgaudinėjama sesers. Ji dėl Rene buvo pasiryžusi paaukot savo gyvenimą, pasiūlė jai bėgti, bet aišku, kur ji bėgs, jei jau viską sutvarkė savaip. Kaip man buvo gaila Marinos kai ji desperatiškai namuose ieškojo Cristobal, o dabar net nežinodama įkliuvo į Rene spąstus. Laimei, kad nerado disko, nes kitaip būtų likus be įrodymų. Aura protingai sugalvojo, kad atseit tai ultragarso tyrimas. Aš galvojau, kad Roberta norėjo nužudyt Aurą, bet pasirodo ji turėjo kitą planą. Gaila Auros, kad ji prarado vaiką. Kaip jau minėjau net nežinau kuri čia blogesnė Roberta ar Rene. Abiem nesudreba rankos daryt nusikaltimus, kurie skaudina pačius artimiausius žmones. Įdomu kas bus kai Roberta sužinos tiesą apie Mariną, ką tada darys Rene Galvoju  O Dario aš iš dalies suprantu, visos aplinkybės susiklostė taip, kad jis tikrai gali galvot jog Aura norėjo nusižudyt, o visi kaltinimai, paprasčiausi Auros kliedėjimai. Kad ir tas uždarymas į psichiatrinę buvo taip logiškai paaiškinta ne taip kaip kitose telenovelėse, kur tokiais atvejais dažnai perspaudžiama ir nebūna logikos, kad net ir Alvaro tuo metu tai atrodė geriausia išeitis. Aišku Dario vistiek anksčiau ar vėliau supras tiesą, bet dabar jam tai atrodo neįmanoma. Vis dėlto tai jo mama, o pats Dario yra jautrus ir matos, kad stipriai ją myli. Man jis labai panašus į Gerardą, kuris jei negyventų su Roberta irgi būtų kitoks žmogus. O Roberta tikra šaltakraujė, viską apskaičiuojanti, bet kokia kaina siekianti pašalinti savo priešus, kad tik pasiektų savo tikslą. Jei nesudreba ranka prieš nieką. Kaip man ji kraupiai atrodė kai atėjo su tuo vežimėliu ir juodu kostiumu ir žiūrėjo į Aurą tokiu žvilgsniu nežadančiu nieko gero, bei kalbėjo tokiu ramiu ir šaltu balsu. O vėliau neskubėdama, ramiai ir šaltai padarė viską, kad tai atrodytų kaip noras nusižudyt.
Gerai, kad pagaliau Lucia pradėjo aiškintis apie Larisos darbą, įdomu kaip ji reaguos, kai Larisa pasakė, kad jį įsimylėjus Silvio. Ko gero bandys visaip tai sutrukdyti. Bet Silvio Larisa manipuliuoja kaip nori, tenkina savo fetišistines fantazijas, muša jei jam priekaištauja, o ji jį vistiek gina. Spėju, kad Larisa pas jį pabėgs. O jo apsėdimas jai tęsis iki pat galo. Nors iš tiesų labai sunku ką nors nuspėti šioje telenovelėje, kartais atsitinka tai ko visiškai nesitiki. Labai įdomu kaip viskas klostysis toliau. Aš jau čia prirašiau visą romaną Juokiuosi Bet, kad tiek įspūdžių, jog noris kuo greičiau sužinot kaip viskas bus. Tu sakei, kad žiūrėsi vakare, bet peržiūrėjai iš ryto, tai gal dar peržiūrim vakare dar vieną seriją, ką manai?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   

Atgal į viršų Go down

Diskusijos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos