TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
Gabi
Sabrina
Elena
christine8865
polyanna
Eglė
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 03 22, 2014 9:02 pm

Simona laukiasi nuo Jorges? O kada jie sugule buvo lyg nepamenu sio labai svarbaus ivykio  Juokiuosi 
O Mariana tai ziauri, net asara isriedejo 48serijos pabaigoje. Vaikas turi augti su mama, taip, bet ne tokia kaip ji. Gaila man Sofios labai dabar  Verkiu Verkiu Verkiu

O as taip tikejausi, kad Catalinos ir Cristobalio vestuves neivyks, gaila Ramono.  Verkiu Liūdžiu 

Na va pasakiau, kad gal nebeziuresiu ir idomumas prasidejo  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 03 30, 2014 11:18 pm

Ka dabar darys Blanca,Rafaelis ir Adrianas,kai Mariana jau zino tiesa ir gali viska pasakyti Rakelei?  Nervinuosi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 04 29, 2014 5:35 pm

Gaila kad mire Don Leonidas, ir kaip visada serialuose nepasake Valentinai kas yra jos ir Adriano sunus.
Rakele jau Blancai tiesiai i akis pasake kad ji yra Impostora. Man kazkaip keista kad ji ir toliau nori kad Blanca butu Victoria Eduardo akyse, kalba apie meile. Matyt, kazko giliau nesupratau.
O Rakele tai arba gerai vaidina arba tikrai jausmus turi, kas man yra keista
Ko Rakele siekia taip graziai su Blanca elgdamasi ir net kaip suprantu bus jos ir Eduardo vestuves, kazkaip viskas per daug grazu o dar zinant kad Rakele viska zino.
Katalina suzinojo, kad Ramonas kalejime sedi del jos tevo kaltes. Katalina man kuo toliau tuo labiau patinka, saunuole, kad kovoja, nepasiduoda. Galetu Ramona paleisti is kalejimo, man norisi Katalija ir Ramona kaip pora matyti.
Ai beje, koki ten dokumenta Blanca pasirase kuri Rakele dave jai pasirasyti.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 04 29, 2014 7:47 pm

Sakyciau tu visas scenas tarp Rakeles ir Marianos prasukai, ten apie visa tai buvo kalbama. Del dokumento kazkaip neisidemejau, gal cia siandien rode, nes dar neziurejau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 30, 2014 3:51 pm

Prasukt neprasukau, bet gal neuzfiksavau to labai  Juokiuosi 
Tas dokumentas buvo 69 ar70 serijoje dabar jau tiksliai nepamenu. As dar praeito penktadienio serijos nemacius  Juokiuosi Kazkaip dabar po serija nebeziuriu, o paskui kai laiko atsiranda susiziuri kelios is eiles dazniausiai visos savaites  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 04 30, 2014 8:04 pm

Reiskia neisidemejau kas per dokumentas. Jei kazkas svarbaus buvo, paskui dar karta parodys. Nebent cia buvo del tos saugyklos, kur Rakele Victorijos vardu atidare ir ten papuosala padejo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 05 07, 2014 10:55 pm

Kaip apsiverkiau,kai sove i Adriana...  Žliumbiu  Mano mylimiausias veikejas... Tikiuosi isgyvens.Juk Ramonas jau greitai irodys jo nekaltuma! Liūdžiu 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 05 09, 2014 4:15 pm

Na kol kas išgyveno, bet manau, kad Rakelė bandys jį nužudyt. Gaila, kad Soccoro nužudė kalėjime, kaip supratau tai irgi Rakelės užsakymas buvo. O beto man tai kalėjime nesąmonės darosi, iš pradžių personalo žmogus bando išprievartauti, paskui sliekus valgyt atneša, gerai, kad bent nebandė sumaitinti. Kažkaip biški perspausta.
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPen. 05 09, 2014 8:07 pm

As nesuprantu sitame seriale kazkas gero ivyks? O ne! Vien tik mirtys ir Rakeles ivairiausiai ziaurumai.Nesuprantu kaip jai visada pavyksta visais manipuliuoti ir Eduardas patiki bet kuo ka ji sako.  Pykstu


Paskutinį kartą redagavo Emperatriz, Št. 05 10, 2014 7:02 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 05 10, 2014 7:04 pm

Ka jus manot apie Salvadora? Susigėdau Man tai jis ir Blanca butu tikrai grazi pora!  Širdis 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 05 10, 2014 10:01 pm

Is pradziu man jis siaip sau buvo, bet kuo toliau, tuo labiau patinka. Ir taip, su Blanca jie butu grazi pora, bet ji tikrai su Eduardo liks. Todel tikiuosi kad Salvadorui suras kokia nors gera pora Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 05 11, 2014 1:16 pm

Man irgi Salvadoras kuo toliau tuo labiau patinka. O pora tai gal ir nieko, bet vis tiek su Eduardo Blanca gražiau žiūrisi.
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 05 14, 2014 2:00 am

Kaip jums Blancos planas apsimesti isprotejusia? Eduardo bukumui tai nera ribu,nors Salvadoras tikrai stengiasi padeti jam "atsimerkti"...
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 4:10 pm

Na šaunuolė, kad taip sugebėjo, aš manau, kad ji neapsimetinėja, bet kažin ar tik neįklius, aišku gerai, kad Salvadoras jai padeda, bet visur Rakelės žmonės ir kalėjime ir psichiatrinėje ligoninėje.
Aš jau laukiu pabaigos šios telenovelės tiek nedaug likus gaila mesti, bet su pagreitinimais kartą į savaitę sužiūriu, bet šiap tai ši telenovelė pagal mane nusivažiavo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 8:57 pm

Man dabar kaip tik vienos idomiausiu seriju, veiksmo padaugejo, pradeda aisketi paslaptys.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA IMPOSTORA-
Pereiti į: