TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
Gabi
Sabrina
Elena
christine8865
polyanna
Eglė
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 17, 2014 1:10 am

Gaila, neimanoma visko spet paziuret. Atrodo visai gera telenovele.
Atgal į viršų Go down
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 17, 2014 3:01 am

Labai patiko. Pliusas Telemundo, kad parodo Meksiką vien iš teigiamų pusių  Šypsausi O apie patį serialą, tai personažai įdomūs ir manau, kad nebus nuobodi ir niūri telenovelė Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 17, 2014 3:40 am

Netikėtai ir aš peržiūrėjau 1 seriją ir taip patiko, kad jau baigiu žiūrėt ir antrą :DJeigu bus laiko pabandysiu žiūrėt ir toliau. Pagrindinė herojė labai įdomi asmenybė, tobulai sugeba apsimesti kitais asmenimis. Blancos ir Eduardo bučinys išties labai gražus, jie labai tinka viens kitam Įsimylėjau Telenovelės istorija atrodo įdomi ir intriguojanti. Aš manau, kad Blanca gali būt Adriano duktė, nes jos tėvas turėjo atiduoti tą kūdikį įvaikinimui, tai gal netidavė ir pasiliko sau, nors aišku gali būt ir kitaip. Gal Cristobal tas vaikas, nes motina jo labai nemėgta. Na bus matyt telenovelės eigoje  Galvoju
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 17, 2014 9:36 pm

Man kuo toliau tuo idomiau, Blanca tikrai gerai apsimeta Victoria, nors pasiruosimo didelio tam dar neturejo  Juokiuosi Kaip ir batelis su etikete ant pado, Rakele iskart pastebejo. Rakele personazas man kuo toliau tuo labiau patinka. Marianos personazas irgi savotiskai idomus, aisku nepateisinu jos elgesio kaip pasielge su dukra, o dabar is oro noro sugristi. Eduardas irgi atrodo ne is kelmo spirtas, tik tas aktorius man nelabai, bet kol kas ziurisi i ji neblogai.  Juokiuosi 
Jorge gyvena du gyvenimus, kol kas tik Eduardas tai suzinojo, idomu kas bus kai mama tai suzinos. Juokiuosi
Ar tik Fernanda ir Jorge nesusikukuos Šypsausi 
Na va ir susitiko, Eduardas ir Victoria San Marino Juokiuosi  
Veiksmas vystosi tikrai greitai, nenuobodu ziureti, tikiuosi ir isibegejus serijoms taip bus.  Merkiu akį Ploju 
Su nekantrumu lauksiu 4serijos  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 18, 2014 5:15 am

Man atrodo, kad Adriano vaikas bus Eduardo. Visdėlto, nesąmonė kad jo dukra būtų Blanca(tuomet jie su Eduardu būtų pusbroliai), o ir šiaip kažkaip atrodo, kad Raquel labiausiai myli Eduardą galbūt dėl to, kad jos sesę visada tėvas laikydavo tobuliausią ir galbūt vistiek mano, kad jos sesers sūnus yra geresnis/ tobulesnis už jos abu sūnus. Nežinau, galbūt taip nėra, tačiau man taip atrodo. O šiaip tai pirmos serijos tikrai gana įdomios, aišku labai norėtųsi, kad nenusivažiuotų vėliau bet kažkaip pastaruosius kelis metus labai dažna ta tendencija TM novelėse Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 18, 2014 5:24 am

Na kuri nors is sesiu gali buti netikra dukra, tai cia del tu pusbroliu dar negarantuotai Juokiuosi Kas del nusivaziavimo, tai geriau kai didziaja dali telenovele buna gera ir paskui nusivaziuoja, nei kaip Televisoj, kur nuo blogai iki tragiskai nusivaziuoja, o dar geriau kai buna is pradziu taip blogai kad net neber kur nusivaziuot Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 18, 2014 7:18 am

Apie tas išvis nekalbu, ten išvis konkreti nesąmonė Juokiuosi tiktai šiek tiek gaila būna, kad iš pradžių būna su nekantrumu lauki naujos serijos, o į galą novelės šiaip ne taip prisiverti pažiūrėt, nes jau gaila būna šitiek mačius galo nežiūrėt Juokiuosi Vistiek daugiausia tuos nusivažiavimus lemia reitingai - jei neprisireikia padidinti serijų skaičiaus tai kažkaip ir normaliai susižiūri, o po to pratempus daugiau nei planuota prasideda visokios nesąmonės. O šiaip dabar jei apie šitą novelę kalbant, tai geras smūgis Blancai į Altamirų namus atvykus- pirmiausia sužino kad jos pažįstamas yra Raquel sūnus, o ir tas kurį pabučiavo per Naujus metus - irgi iš tos pačios šeimos Juokiuosi Matysim kaip reaguos ir kaip elgsis Blanca Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 18, 2014 3:08 pm

Anonsas tikrai intriguojantis, man pirma mintis kad nesusitvrakys su savo emocijomis ir anksciau laiko pabegs is tu namu.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 01 19, 2014 10:59 pm

Dabar kai paziurejau kiek metu Karina vaidinanciai aktorei, nesistebiu kodel salia Mauricio ji man tokia sena atrode. Jai juk tuoj 40 bus, o Mauricio dar ir 30 neturi. Galima pamanyt kad pas juos jaunesniu aktoriu Mauricio i pora neatsirado Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 26
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 21, 2014 11:32 pm

Man su lig kiekviena serija darosi vis idomiau :)Nors Sebastian Zurita nelabai megstu,bet cia jis visai man netrugdo,atvirksciai man jis cia labai tinka Šypsausi) Blanca irgi labai tinka ir patinka ,gerai atlieka Viktorijos vaidmeni :)Dar labai patinka Sofija ,Eduardo dukra,labai miela mergaite  :)bet labai erzina Blancos sesuo ,Simona ,jau tokia niuri visada  ,apsmeize savo tikra seseri ,juk seserys turi viena kitai padeti  Pykstu ...Kazkodel manau kad Jorge neliks su Karina ,nes nelabai atrodo kad Karina ji myli,ir dar ja isimylejes kitas zmogus Ramiras man atrodo :)bet butu dar geriau nes man Jorge su Karina visai nesiziuri .Jorgei reiktu jaunesnes ir grazesnes aktores  Šypsausi 
Diskusijos - Page 2 Spinner-ani48


Diskusijos - Page 2 Spinner-ani48
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 01 21, 2014 11:41 pm

Naujos serijos dar neziurejau, noriu palaukti daugiau ir vienu kartu perziureti, kazkaip po kiekvienos serijos laukti naujos sunku, jau seniai buvo kad taip sudomintu telenovele, siuo metu tokia vienintele. O kas del Jorge man jis su Fernanda graziai ziurisi, tik kazin ar tarp ju kas gali gautis, nes ji Adriano atsiusta ten apsigyventi. Nors telenovelese visko buna, pagyvensim pamatysim, o kas del Karinos tai ji neatrodo taip kiek jai metu net 30 neduociau Rodau liežuvį
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 22, 2014 12:04 am

Na as tai Karinai laisvai duociau 35, tikrai neatrodo jauna ir dar salia tokio jauno aktoriaus Juokiuosi Nezinau kiek metu tai kur Fernanda vaidina, bet ji salia Mauricio geriau ziurisi.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 01 22, 2014 7:59 pm

Atrodo, kad Blanca zmogus su jausmais visgi, bet del tecio ir toliau bus La Impostora  Juokiuosi 
Kaip Jums Catalinos brolis Diego?
O jau Catalina kad pasitiki Cristobaliu  Juokiuosi 
Vargsas Romamas, paveikslus pavage, nuotraukas istryne, ir dar mergina su jo geriausiu draugu permiegojo, idomu ka toliau darys Karina kai Romanas jai pasipirso, idomu ka atsakys.
Mane kuo toliau tuo labiau Simona nervina, ir dabar kad pasisokti palikti broliuka viena, na jau be komentaru.
Idomu kas bus toliau kai Cristobalis Mariana i namus atsivede, ar tik Rakele nebus prikisusi nagu prie to kad Mariana paliko dukra tik gimusia. Nors as nelabai tikiu, kad ji visiskai nekalta.
Ir kuo toliau tuo idomiau kas tas sunus Valentinos ir Adriano.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 23, 2014 12:55 am

Dinute, jau kaip parasai kartais, tai net nesuprasi ar mes ta pacia novele ziurim. Blanca juk yra geriete, logiska kad jausmus turi. Kaip tik todel ji ir sutiko dirbti Adrian, nes labai savo teti myli ir nori kad jis pasveiktu. Diego visai nieko toks, tik galetu maziau sekli vaidint, nes jau biski juokinga darosi Juokiuosi O ta Karina tai kale kaip reikiant. Savo vaikinui ragus su jo geriausiu draugu istate, nors sakyciau net tas Ramon jai yra gerokai pergeras Juokiuosi Abejuoju kad Raquel kalta del to kad Mariana savo dukra pamete. Juk Mariana su mafiozais buvo susidejus aiskiai del pinigu ir motinisku instinktu pas ja kaip pati sake nera. O kad ji nera nekalta yra daugiau nei akivaizdu. Ne siaip sau tas mafiozas ja nuzudyt norejo, matyt ji isdave ar dar ko prisidirbo. Ir tik todel ji dabar i Akapulka nuvare, kad galetu savo uodega issukt, o ne todel kad staiga jai seima susigrazint prireike.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 23, 2014 3:04 am

Elena, tas paciais, tik as paprasciau i viska ziuriu, tiek smulkiai visko nenarstau, o beto ne viska suprantu, dabar telemundo telenoveles per telemundo puslapi ziuriu su angliskais titrais tai jau daug geriau  Juokiuosi 

O del Blancos taip ji geriete, bet labai jau greitai pasirase tapti Victoria, as tikejausi, kad ilgiau lauzysis.  Merkiu akį O del Marianos tai idomu kokia versija pateiks Altamiramu seimai.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA IMPOSTORA-
Pereiti į: