TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
Justinne
Gabi
Anahi
Dinute*
Elena
Angeliukas
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 12:34 am

as kazkaip ziurint TDR uzsimirsau, tai dziaugiaus kad visa sezona 2 parode ;]]]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 02, 2015 4:15 am

Peržiūrėjau pirmą seriją, labai patiko jau laukiu antros. Aš čia tikriausiai vienintelė nemačius šio serialo originalo kalba ;D O jūs žiūrit dabar ir per tv3 nuo pradžių?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 02, 2015 4:34 am

Yra ir be taves nemaciusiu dar Šypsausi As ziuriu nuo pradziu, nes pirma sezona jau senokai maciau ir man labai patiko.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 06 03, 2015 9:05 am

Pirma sezono serija buvo puiki. Beveik visos serijos metu sypsena nedingo is mano veido ir ne karta smagiai pasijuokiau Šypsausi Kaip ir maniau, per susisaudyma mire Pablo. Logiska, nebetrukdys Zoilai su Javier ir Genevieve gavo inksta. Vargse Rosie, vestuviu diena buvo pasauta ir dar pragulejo 4 menesius komoje. O ir jos atseit mires vyrelis greiciausiai greit pasirodys. Taip ir nespejo pasimegauti laime su Spence. Idomu kada Javier suzinos tiesa apie Zoilos vaika Galvoju Tikiuosi po to jie neissiskirs suvisam, megstu ju pora. Ta isivaikinta mergaite man uznesa i kazkokia zudike maniake, ar tik ne ji bus kazka ten nuzudziusi. Kolkas itariu jog tas lavonas gali buti Michael, bet gal bus kazkas kitas Galvoju Ir siaip su ta mergaites kilme kazkokia paslaptis, labai idomu kaip ten kas yra. Pauelai kaip visada savo repertuare, idomu kaip toliau klostysis veiksmas su dominante ir ar Evelyn sutiks zaisti tokius zaidimelius Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 06 04, 2015 6:25 pm

Man irgi labai patiko naujausia serija. Labai dziaugiuosi, kad prasidejo treciasis sezonas.
Ta mergaite tai kazkokia labai jau keista ir paslaptinga. Manau su ja daug kas siesis siame sezone. Ir tikiuosi, kad jis bus idomus ir intriguojantis kaip ir pirmoji serija. Jau laukiu antros. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 06 05, 2015 4:21 am

Bus ka ziureti vasara :)Sagus, lengvas serialas, man irgi patiko 1 serija.
Atgal į viršų Go down
Justinne
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Justinne


Amžius : 29
Miestas : Vilnius
Parašė : 11
Prisijungė : 2015-08-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 18, 2015 6:20 pm

Labai geras serialas! Šmaikštus, aktoriai geri, scenarijus įdomus. Laukiu su nekantrumu kiekvienos naujos serijos. Pasirodė jau ir 11 serija 3 sezono, būtinai reikės pažiūrėti artimiausiu laiku. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 18, 2015 6:23 pm

Aš dabar tik pirmą sezoną žiūriu. Įtraukė nuo pat pirmos serijos, tik bijau, kad nenusitampytų pernelyg, nes siužetas tai toks, kad kiekviena nauja serija yra tęsinys. Vėliau gali būti taip, kad tik reitingams tebus kuriamos serijos Liūdžiu Labai patinka, kad jos visos latinos - iškart nuginklavo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 08 18, 2015 8:50 pm

As baigineju ziuret trecia sezona ir kolkas vis taip pat idomu. Tikrai noreciau ir ketvirto Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 4:52 am

O neaisku ar bus 4tas sezonas?
Treciame irgi 13ka seriju bus?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 5:01 am

Taip, kita savaite jau finalas. Kolkas neaisku ar bus. Reiks palaukt kol sitas pasibaigs kad suzinot, o gal ir siek tiek ilgiau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 08 22, 2015 4:21 pm

Aisku. As ties 10ta serija sustojau, reiks gal siandien pasiziureti 11/12serijas. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 08 26, 2015 9:47 am

Finalas buvo super! Jei jie nesukurs ketvirto sezono, tada juos ant lauzo reik Juokiuosi Sitaip pabaigus, su tiek klaustuku, jis tiesiog privalo buti. Viso sezono metu man net nebuvo kilus mintis jog zudikas galetu buti Sebastian, atrode kad siaip plevesa ir tiek. Sekasi gi Carmen, anam sezone ja psichopatas buvo isimylejes, sitam ir vel. Idomu kaip toliau klostysis jos gyvenimas, dabar nebera nei mylimojo, nei dainininkes karjeros. Bet aisku Carmen apsukri, ka nors sumastys Šypsausi Gaila Maiklo, visam sitam reikale jis del nieko nebuvo kaltas, o va Taylor tiek prisidirbus issisuko ir dar Keite issiveze. Tikiuosi jog Adrien kaip nors issigelbejo, nes man tikrai truktu jo ir zmoneles juokingu scenu, megstu sia porele Šypsausi Dziaugiuosi jog galiausiai Rosie pasiunte velniop Ernesto ir suprato kad myli Spence. Tik deja siek tiek pervelai, nes jo buvusi zmonele jau spejo jam praplauti prota. Siaip Rosie tokios pamokos tikrai nusipelne ir noreciau pamatyt kaip ji dabar bandys atsikovoti savo vyra. Aciu dievui Ernesto geruoju nutare dingti ir gal jau nebetrukdys jiems. Tikiuosi ir Zoila ir jos vaikas isgyvens, butu ziauru jei kas atsitiktu. Gaila kad ji su Javi taip ir nesusitaike, jie man graziai ziurejosi kartu. Kas del Marisol, tai po to kai isvaziavo Jessy, jos vaidmuo apsiribojo sniukstinejimu ir aiskinimusi, jokios intrigos kas del jos. Na bet gale ja bent nutare padaryt serijos didvyre kai ji tuos antrankius nusieme ir trenke Sebastian per galva.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 08 27, 2015 1:18 am

Man butu gala, jei Adrien neisgyvens, idomus personazas zavus nieksas vis tik. Sebastianas atrode visai nesusijes su situ reikalu. Is Marisol romano galejo daugiau isvystyt, dabar parode, atseit tai buvo nereiksminga, berniukas zaisliukas. Po tokios pabaigos negali nebuti kito seazono Šypsausi Bet skaiciau, kad oficialiai pranes tik rugsejo pabaigoj.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 08 27, 2015 2:56 pm

As irgi vakar perziurejau paskutine serija. Tai, kad tas zudikas yra Sebastian tikrai nebuciau pagalvojus, is dalies gaila Carmen bet is kitos puses gal ja tai privers susimastyti, nes tie jos pasimaivymai ir saves auksciau statymas man nelabai kaip ziurejosi. Pritariu Polyannai, butu labai gaila, jei Adrien zutu, bet manau, kad jis isgyvens, jo sis serialas nebetoks butu. Man taip pat is dalies gaila, o is dalies tikiuosi kad pasimokys ir visgi kitame sezone Rosie bus su Spencu. Tikiuosi, kad Zoilai ir jos vaikeliui bus viskas gerai, kitu atveju butu labai liudna. Marisol romanas su tuo vaikinuku irgi tos be pabaigos, as tikejausi kad juos dar sutaikys, o gal tai bus palikta 4tam sezonui. Juokiuosi
Reziume, kad tikiuosi, kad dar bus ir 4tas ir 5tas sezonai, tai nuostabus serialas. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: DEVIOUS MAIDS-
Pereiti į: