TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+6
Justinne
Gabi
Anahi
Dinute*
Elena
Angeliukas
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 10 15, 2015 7:47 pm

Pagaliau ir aš peržiūrėjau serialą. Labai džiaugiuosi, kad ir šis sezonas nenuvylė kaip pirmi 2. Išties buvo gerų scenų ir intriguojančių detalių jame. Finalas tikrai stiprus. Aš taip pat neįtariau, kad kaltas dėl visos netvarkos buvo Sebastian. Įtariau visus, bet tik ne jį Juokiuosi jis man atrodė tik mergišius, kuris neturi nieko bendro su šia istorija Juokiuosi Tikiuosi, kad Zoila ir jos vaikelis išgyvens, būtų liūdna jeigu toks tragiškas likimas būtų jos istorijos. Adrian taip pat nenoriu, kad mirtų, tikiuosi, kad pavyko jam pabėgt iš namo, nes jo pora su Evelyn turi šarmo Šypsausi man irgi trūko kažkokios įdomesnės istorijos galo tarp Marisol ir Jessy, tikrai norėjosi, kad jie liktų kartu. Tikiuosi, bent 4 sezone jie turės santykiu revančą. Labai gaila Maiklo, norėjosi, kad jo pabaiga nebūtų tokia kai jis nebuvo nieko kaltas. Belieka tikėtis, kad Taylor gaus savo. Pagaliau Rosie suprato kas per tipas jos vyras Ernesto ir atsistokėjusi suvokė, kad turėjo nuo pat pradžių rinktis Spence. Iš dalies gerai, kad gavo pamoką ir dabar labiau įvertins Spence jeigu jai pavyks kažkaip atkovot jo meilę ir jis atsimins ką Šypsausi įdomu ar naujame sezone išvysim Valentina su Remi ar jų personažų visai nebebus. Kas dar įdomu kodėl pakeitė Rosie sūnų Miguel kai pirmuose 2 sezonuose vaidino kitas berniukas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 10 15, 2015 11:15 pm

As kazkaip net neatkreipiau demesio kad ta berniuka pakeite. Matyt nebegalejo vaidinti ar dar kas. Del Valentinos ir Remi tai net nezinau Galvoju Siuo metu ta aktore nescia tai arba jie sumastytu jog Valentina laukiasi arba sitam sezone ji nepasirodys. Nes net jei ir pagimdys iki filmavimu, po keliu dienu tikrai neatgaus figuros turetos iki nestumo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 10 29, 2015 3:51 pm

Na aš irgi tik dabar baigiau 3 sezoną Šypsausi Žinoma, netrūko įtampos ir tų intrigų, juokelių, buvo smagu žiūrėti. Aišku, paliko šimtą klaustukų, tad nori nenori gausiu žiūrėti ketvirtą sezoną, bet tiesą sakant, tempia ir tempia serialą kad tik jis būtų. Po šio sezono taip ėmiau nemėgt tos vištelės Rozės, kad baisu ;D Ir džiaugiausi, kad nuožmioji Perrie grįžo, taip smagu bus vėl ją matyti.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 10 29, 2015 6:17 pm

O man kol kas dirbtino tempimo nesijaucia, smagiai ziurisi Šypsausi Roze man irgi nelabai, perdetas jos tas pareigos jausmas but su teisetu vyru.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 10 29, 2015 8:08 pm

Labiausiai man kažkodėl ėmė patikti Zoila. Per visą sezoną tokia gudri, faina man pasirodė. Dabar klausimas kaip bus su jos vaikeliu Netekau žado Jauciu įvyks stebuklas ir abu išgyvens, bet vis dėlto Zoilos gyvybė bus svarbesnė, nes juk nenužudys kūrėjai pagrindinės herojės : D
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:04 am

Šis serialas vienas mano favoritų. Laukiu nesulaukiu 4 sezono. Nuostabios aktorės, mano favoritės turbūt Marisol ir Rosie. Neįmanoma nuspėti kas bus toliau. Kaip kokia detektyvė jau galvoju įminusi sezono mįslę, bet tada būnu tik dar labiau nustebinta. Devious maids tai dar viena priežastis laukti vasaros.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 03 12, 2016 11:39 pm

Kol aš sulauksiu vasaros dėl ketvirto sezono.. ir vėl kankintis kiekvieną savaitę kol naują seriją įkels : DD be to, 4 sezone rašo kad tebus tik 10 serijų??? Netekau žado
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 03 29, 2016 1:41 am

Panašu, kad tikrai tik 10 serijų Verkiu gal kas žino kada premjera?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 04 01, 2016 11:43 pm

Birželio 6 d. prasidės 4 sezonas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 04 02, 2016 2:26 am

Ta pacia diena prasides ir kito sio kanalo serialo UnReal 2 sezonas, irgi fainas.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 04 03, 2016 1:26 am

beveik lygiai du mėnesiai laukt : D nebedaug palyginus su kiek jau išlaukėm : D
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 06 07, 2016 5:50 am

Ketvirtam sezone turetu pasirodyti aktorius Carlos Ponce.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 06 09, 2016 4:04 am

Kaip jums pirmoji serija? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 06 09, 2016 11:15 pm

Gaila, nes Rosie tikriausiai apkaltins nuzudymu ir nenumanau, kas tai padare is tiesu. tankiai jie su zogzudystem. gana standartinis triukas, bet vis tik nesugalvojau, kad Adrian tik apsimeta neigalus.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 06 24, 2016 4:00 am

Keista, bet man serialas vis dar nepraranda savo žavesio ir įdomumo. Kūrėjai vis primąsto naujų siužetų, bet viskas taip gražiai įsipaišo. Na, galbūt tik kad Spence apkaltinimas toks klišinis ir gan banalus. Taip ir nespėjau pamėgti Rosie personažo Juokiuosi Carlos Ponce visai įdomus, išskirtinis ir kažką slepiantis. Kažkaip visai smagu matyti ir Sol Rodriguez Danielos vaidmenyje. Pamenu ją iš tierra de reyes, o čia ji visiškai kitokiam amplua. Be to, linksmos scenos ir gyvi juokeliai FTW Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: DEVIOUS MAIDS-
Pereiti į: