TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Vijolina
Gabi
Rūtelė
Anahi
Elena
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 11 10, 2014 10:17 pm

Pagaliau pabaigiau ir as sia telenovele, bet is tikruju tai be emociju kazkaip. Gal kad pertrauka padariau, o gal siap tiesiog nuvyle mane si telenovele. Paskutines 7 serijas suziurejau pagreitintai tik kad suziuret. Aisku buvo ir graziu dalyku, bet jau pabaigoje ivyko tai jo ir galima buvo tiketis.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyŠt. 10 31, 2015 7:36 pm

Labai lengvo turinio telenovelė, peržiūrėta paskubomis. O ir žiūrėjau turbūt tik dėl Meier
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:32 am

Man tai ši telenovelė visai patiko, personažai gana tokie spalvingi, įdomūs. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:37 am

Man novelė irgi patiko, buvo spalvingų personažų ir įdomių įvykių projekte. Daugiau galbūt net pamenu pliusus serialo nei jo minusus. Kartais net pasigendu dvynukių istorijos, Olegario išdaigų ir gražios Anos/Diego meilės.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:42 am

Olegario : D turbūt atsiminsiu jį visą gyvenimą. Toks geras buvo!!!
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:44 am

Olegario neužmirštamas Juokiuosi aš jo negalėjau nekęst, nes jo išdaigos atpirko visas niekšybes Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 1:53 am

Aš net nežinau ar Olegario buvo labiau kvailas, ar labiau naivus? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:05 am

manau labiau kvailas Juokiuosi Juokiuosi bet jo personaza super perteike Juokiuosi ir dbr kai palyginu tai Ana cia labiau susikauscius vaidino negu TDR Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:06 am

Man irgi jis pasirodė labiau kvailas negu naivus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:08 am

Teisingai dėl Anos Šypsausi aš irgi per tierra de reyes ją pamačiau visai kitą : )
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:10 am

nes man ji cia tikrai tokia baiksti atrodo kartais net sakyciau be emociju... toks vaizdas kad atkalus teksta .... Šypsausi bent jau man taip pasirode. Tik pažiūrėk
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:11 am

Arba gal ji tiesiog nebuvo patenkinta savo vaidmeniu, ar partneriais, atmosfera?
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:13 am

gali but ir toks variantas, nes palyginus paciam projekta ne per daugiausia aktoriu ju filmavimai kitaip vyksta negu Telemundo projektuose ir pati istorija visai kitokia arba tiesiog kaip aktore ji patobulejo. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:14 am

Dabar kai priminei, ir aš prisiminiau, kad jos vaidyba ganėtinai silpna buvo; bent pradžioje tai tikrai. Galbūt dėl to, kad pirma pagrindinės rolė, nes vaidino recurring Relaciones Peligrosas ir viskas.
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 11 01, 2015 2:16 am

Tai jaudulys kišo koja, neteko matyti daugiau projektu su ja sunku ką ir pasakyti daugiau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: VENEVISION :: COSITA LINDA-
Pereiti į: