TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Vijolina
Gabi
Rūtelė
Anahi
Elena
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 02 04, 2014 4:52 pm

Taip ir galvojau, kad dvynukes apsikeis vietomis  Juokiuosi Idomu kaip viskas toliau vystysis Juokiuosi
Per 6 ir 7 serijas pagrinde veiksmas sukosi aplink Mariana ir Maria Jose, na dar Diegas su Ana buvo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 02 05, 2014 10:13 pm

Kristina, jei ziurejai 8ta serija turiu tau klausima, o tai Mariana zino apie Marios Jose egzistavima? As kazkaip maniau, kad ne, bet paskui supratau kad suprato, arba tai suprato kai Narcizas seimos foto rode. O varda tai ja vadina Maria Jose. Na zodziu kuo toliau tuo idomiau su dvynukem, o dar man atrodo kad ir Maria Jose Santiaga isimyles ir jis ja labiau pamils nei tikraja Mariana  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 06, 2014 7:51 pm

Pradžioje tikrai nežinojo ir nesuprato kas ta Maria Jose ir kodėl ją taip vaidina. Ji net nenutuokė, kad dvynė iš vis egzistuoja. Bet pamačius nuotraukas tikrai suprato, kad yra dar viena tokia, bet ko gero dar nė viena nesupranta, kad yra ne tik panašios, bet ir seserys Juokiuosi Aš laukiu kada jos susitiks akis į akį, vat tada manau pajudės visi reikalai Juokiuosi Aš esu tikra, kad Maria Jose pamils Santiago, o jis ją daug labiau nei tikrąją Marianą, bet ko gero bus daug konfliktų kuomet jis sužinos, kad ji yra ne Mariana Juokiuosi
Beje pasirodo Maya nebus čia tokia šventutė ir Santiago gundys kaip reikalas xa netyčia užmačiau ištrauka iš tolimesnių serijų tai ji ten parodys ką turi geriausio Juokiuosi Juokiuosi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 02 06, 2014 8:54 pm

Suintrigavai del Mayos  Juokiuosi Merkiu akį 
Laukiam nauju seriju. Man patiko, kad taip greit Diego ir Vivianos vestuves neivyko, bet manau, kad vistiek jos ivyks anksciau ar veliau.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 4:15 pm

Kristina, dar žiūri šia telenovelę?
Man kažkaip įdomu pasidarė kažin kiek serijų planuojama šiai telenovelei, tikiuosi labai daug virš 100 nebus  Juokiuosi 
Ir dar gal žinai kokia telenovelė planuojama po jos  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 7:30 pm

Ši telenovelė turi turėti apie 130 serijų, ji jau baigta filmuoti. O kas bus po jos nežinau, neteko nieko girdėt. Dabar apleidus esu, bet šiaip žiūriu kada yra galimybės Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 05 20, 2014 9:48 pm

Tai dar apie 45serijas kažkur liko. Nebedaug, gerai bent tiek.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 2:37 am

Jau viską esi mačiu kiek parodė? Aš paskutiniu metu mažokai laiko turiu bežiūrėt projektus tai daug kur atsilieku ir plius dar atostogų turėjau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 1:05 pm

Šios savaitės serijų tik ne, aš per vieną kartą pagreitintai sužiūriu, kadangi šiuo metu nėra tai telenovelė kuriuos super duper laukčiau, tai žiūriu kad žiūrėt, ir įdomu kaip baigsis, ar pagaliau Ana bus su Diego, nes dabar tik labiau suartėja ir atsitinka kažkas kas juos nutolina, taip pat Marianos ir Marios Jose kovos dėl Santiago. O visa kita tai nelabai mane domina. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 05 21, 2014 10:52 pm

Mane tai pagrinde domina Marianos/Maria Jose istorija su Santiago, taip pat Cacho, Rominos ir Mayos personažai ir žinoma pagrindiniai, kitus galima ir praleist Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 9:33 pm

Va kas dėl Rominos tai jos beviek nerodo, apie ja praktiškai nieko, tik kiek su Lorena bet labai jau mažai aš norėjau daugiau, gal dėlto esu kiek nusivylusi  Verkiu 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 9:50 pm

Man dėl to irgi gaila, kad Romina savo kažkokios istorijos neturi ir tik pasirodo, kada reikalinga Anai. Tikiuosi, kad bent į galą ką daugiau su ja parodys.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 9:56 pm

Aš irgi vis dar to tikiuosi, nes būtų nesąmonė jei taip ir liktu tik pagalbininkė Anai.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 05 22, 2014 10:39 pm

Norėčiau, kad ir jai būtų suradę kokią simpatiją, kad ir finalui, nes dabar nieko daug apie ją ir nežinom.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 06 26, 2014 10:47 pm

Kristina, gal zinai kodel tik 91 serija sios telenoveles yra?  Šypsausi Negi daugiau ir nebus.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: VENEVISION :: COSITA LINDA-
Pereiti į: