TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
christine8865
Bianca
edvis
Kristina
Dinute*
Rūtelė
Fallen_Angel
Gabi
Demi
Anahi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyŠt. 11 23, 2013 7:43 pm

Vat kas man patiko, tai, kad Santiagas šiek tiek mąstantis ir stengsis sužlugsyt Franką Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replySk. 11 24, 2013 3:31 am

Gaila, kad Humberto padarė Vincente žudiku, kad blogasis tai jau turi būt tipinis blogasis kaip visi, žudyt visus iš eilės Juokiuosi Dabar jau tikrai nieko nebus tarp jo ir Santos, nors dauguma ir norėjo jų poros. Na bet čia tik serialas todėl Humberto personažas geras jis ar blogas man daug įdomesnis už Santiago ir toliau. O Santiago labai nuobodus ir vienodas, nemačiau Aaron daugiau niekur vaidinant, ko gero čia kaltas personažas, bet jis man kelia nuobodulį ir jau pradėjau scenas kur jis atlieka užduotis Franco prasukinėt Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replySk. 11 24, 2013 5:17 am

Humberto man irgi žiauriai patinka, man irgi kiek gaila, kad jis žudikas, labai jis man poroj su Santa patinka Įsimylėjau Aaron mačiau dar dviejose novelėse ir dar kitą trečią ale žiūriu (Rosario) tai kaip blogas jis tikrai skirias, ypač Talismane labai jis man patiko Juokiuosi Kaip gerietis jis man nelabai, pradžioj buvau nusiteikus, bet dabar netrukdo Juokiuosi Ir labai džiaugiuos, kad jis su Pančo rezga Juokiuosi O kas dėl Viktorijos, tai taip jai ir reikia, aš nė kiek neliūdėčiau, kad tas jos vyrelis ją ir padobtų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 11 25, 2013 9:09 am

Man tai Viktorijos irgi ne gaila pati kvailai pasielgė ir dar Transito pakišo, o Patricio su tuo savo žiaurumu tai iš vis šlykštus. Dabar ko gero Santa neaišku kiek laiko sėdės kalėjime. Tikiuosi, kad labai ilgai to netemps.
Beje jei kam patinka Humberto ir Santos pora sukūriau video, negaliu likt jiems abejinga.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 12:20 am

Panasu kad prie telenoveles prisijungs Miguel Varoni.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 12:44 am

Na bet tikrai, suzlugde bet kokia vilti matyti Humberta su Santa, ir dar savo teva nuzude, taip iseina Nustebau Nustebau 
O Miguel Varroni paskutiniu metu prisijungia vos ne pire visu telemundo telenoveliu Juokiuosi nors neisskundziu - jis tikrai genialus aktorius
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 1:15 am

Varoni as megstu, bet nesinori dvieju telenoveliu su juo iskarto ziuret Juokiuosi Tikiuosi bent vaidmuo bus nepanasus i tuos kur jau esu macius. Galetu buti koks psihopatas zudikas sikart Galvoju Vargu ar jam geriecio vaidmeni duotu.
As cia turbut vienintele nenusiminiau kad Humberto zudikas, nes siaip ar taip jis ir iki Vicente nuzudimo jau buvo zudiku. Orlando juk jis saltakraujiskai nuzude. O kur dar visi kuriuos liepe nuzudyt.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 2:33 am

Jeigu Miguel prisijungs labai šaunu, nuostabus aktorius ir jo pasirodymas man patiktų Šypsausi
Kas dėl Humerto nusiminiau, tikrai gaila, nes su Santa dar turėjau viltį jį pamatyt, bet dabar jau tikrai to nebebus Liūdžiu Aaron mačiau keliuose projektuose, bet visi buvo tikrai kur kas įdomesni personažai nei šis Juokiuosi Santiago man kelią nuobodulį taip pat, šitas veikėjas nekelią didelių simpatijų man Juokiuosi Victoria dar viena vištelė, man Transito šitoj vietoj gaila buvo, kad per ją į bėdą pakliuvo ir ji Nustebau ir susinervinau dar labiau, kad Santa įkiš į kalėjimą, labai tikiuosi, kad ilgai nesedės, nes jau ir taip pradėjo šitame projekte daug kas nepatikt ir darytis nuobodu. O dar jeigu ilgai ją išlaikys vos ne iki projekte galo, liks tik su durų rankeną nusišaut Juokiuosi Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyTr. 11 27, 2013 4:07 pm

Na ir kaip Jums Maky Soler pasirodymas? Juokiuosi
Pasirodo, kad ta Diabla ir yra Monica Perez ir ji yra George sesuo jei gerai supratau Tik pažiūrėk 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyPir. 12 02, 2013 9:11 pm

Man visai patinka Maki vaidyba, jai tinka Diablos vaidmuo, o scenos su ja ir Santa intriguoja Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyTr. 12 04, 2013 3:44 am

Mano spėjimai pasitvirtino Šypsausi  Žiūrėsim, kaip pasisuks įvykiai toliau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyTr. 12 04, 2013 4:14 am

Mano manymu galejo labiau tinkamos aktores paieskot. Maky ir Aaron nei is isvaizdos nei pagal amziu nepanasus. O juk jie dvyniai. Ir tas dvyniu motyvas vos ne kopija to kas buvo La casa de al lado. Ten irgi viena dvyne atidave, ja patevis norejo isprievartaut ir jinai ji nuzude, o tada sedo i kalejima ir planavo kersta. Nepatinka man tokie pasikartojimai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyKv. 12 05, 2013 9:42 pm

Aš džiaugiuosi, kad eina į pabaiga telenovelė, nes jau pradeda išties daug scenų kartotis, kurios naudojamos daugelyje projektų. Dvyniai, Santiago atminties praradimas, tas Franco apsėdimas dėl Santos ir pan. net norisi daug jau ką prasukt, nes tiesiog žinai kas toliau bus. Pradžia projekto man išties daug labiau patiko nei dabar į pabaigą naudojamos scenos
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyKv. 12 05, 2013 11:44 pm

Man atrodo kad dar neina i pabaiga, tik ipusejo? Bet pritariu kad per daug kartojas tokios lyg schemos is daugelio telenoveliu, kas nera patrauklu.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_replyKv. 12 05, 2013 11:54 pm

Jau eina po truputi, nes aktoriai baigineja filmuotis. Gaby vakar turejo paskutine scena Santos name. Ximena irgi kalbejo jau apie tai kad eina i pabaiga darbas. Ir pats Chascas sia savaite parase paskutine serija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 19 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1930Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: SANTA DIABLA-
Pereiti į: