TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+15
Elena
Dinute*
Dowi
christine8865
monikute19
evelina*
polyanna
Demi
Gabi
Vijolina
lepeckoja
Nora
Anahi
Maria Del Carmen
Simone.
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dowi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Dowi


Amžius : 30
Miestas : toli
Parašė : 137
Prisijungė : 2013-10-25

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 11 25, 2013 11:35 pm

Gera šiandien serija buvo,man asmeniškai paliko daug įspudžių.Geriausia tai tai,kad Marikrusa pagaliau pasakė Alechandrui,kad ji jo dukra..Jau seniai reikėjo Šypsausi dabar tikriausiai jis nebeparduos kazino... ;D pagal viską neturėtų.. Dar įdomu kaip baigsis Solitai ir jos vaikeliui, reikia tikėtis,kad viskas gerai klostysis. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
fortuna22
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Amžius : 32
Miestas : Rokiškis
Parašė : 3
Prisijungė : 2013-11-25

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 5:45 pm

dėkoju Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 11 26, 2013 6:32 pm

Taip galima per Tv3play ziureti uzsienyje bunant.
O kas del vakarykstes serijos tai pagaliau pasake marikrusa tiesa, jausminga scena, ir Alechandras atrodo atlaike, o Carola liko muse kandus Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2013 4:16 am

Gal kas galit įkelt psl kur yra įkeltas šis serialas? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2013 3:14 pm

Jei nori lietuvisku seriju tai tv3play, tiesa ten nuo 1 serijos nepasiziuresi kiek maciau atgal 10 seriju rodo tik. O ispanisku kad ir gratisnovelas.com
http://www.gratisnovelas.com/corazon-indomable.html


Paskutinį kartą redagavo Dinute*, Antr. 12 10, 2013 4:59 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 12 10, 2013 4:22 pm

Ačiū Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 01 21, 2014 11:37 pm

Labai suintrigavo vakarykstes serijos pabaiga, tai parsisiunciau kitas sios savaites serijas, dabar ramu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 02 23, 2014 12:56 am

Patiko man paskutinios serijos,kur dabar rodė Merkiu akį 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 02 23, 2014 1:52 pm

Is tikruju kuo toliau tuo idomiau.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 02 23, 2014 9:14 pm

O man priesingai, jau noretusi kad i pabaiga greiciau eitu. Dabar Maricruz tik ir laksto paskui ta idiota Oktaviju vietoj to kad kersytu jam. O kadangi man ju pora yra visiskas nesusipratimas, ypac del to kad pagrindinis veikejas yra didziausias idiotas telenoveliu istorijoje, tai man sitai ziuret nelabai idomu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 1:52 am

O mane tai Jose Antonijus nervina. O Maricrusa sventai juo tiki, negali patiketi, kad jis ja apvagineja, ir siap elgesi kaip tikras slykstyne, dar siandien ateinancios savaites serijas perziurejau, nes per tv3play ziuret negaliu, labai nekrauna, tai dar pikciau paliko.  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 1:59 am

Pritariu del Jose Antonijaus, tas irgi baisiai nervina Juokiuosi Tiesa sakant siuo metu dauguma veikeju nervina. Ta Simona su savo pavydu uzknisa, Estera irgi kartais perlenkia lazda, ta dailininke kazkokia nimfomane. Apskritai man juokinga kad visos taip ta Octaviju isimyli, man jis net nera kazkoks grazuolis. O tai kad pas ji proto nerasta turetu moteris atstumti, o ne sitaip prie jo traukti Juokiuosi Dar suprasciau jei jis butu turtingas, tada proto neturejimas visokioms barakudoms butu didelis pliusas, bet cia net pinigu neturi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 02 24, 2014 2:20 am

Man Oktavijus irgi neimponuoja nei kaip vyras nei kaip protingas asmuo  Juokiuosi As irgi nesuprantu, kaip visos gali del tokio vyro taip galvas pamesti, toks jausmas, kad visai nemasto. Kad ir ta pati Maricrusa, apie kersta kalbejo, bet paskutiniu metu tik prie jo prisiglausti tenori  Juokiuosi Suprantu, kad vienisa jauciasi, bet jei jau nusprendei kersyt tai kersyk, o ne kalbek apie kersta bet po 5min kaip as ji myliu. Simona tai kuo toliau tuo labiau psikuoja, o toliau dar labiau bus. Estera, tai man dalinai patinka, kad ji nenusileidzia Jose Antonijui, kad nesoka pagal jo dudele nors ir jo zmona yra  Juokiuosi O Natasha tai man visai nepatinka, meninke visu norinti o labiausiai Oktavijaus, dabar man idomu ar ji jį nuoga nutapys  Juokiuosi 
Kazin Solita su Periku taps pora, paskutiniu metu man grazi Solita, ypac is veido  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elenita
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 33
Miestas : vilnius
Parašė : 108
Prisijungė : 2013-09-11

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 03 24, 2014 6:25 pm

Idomu ka vietoj sio serialo nupirks nors dar anksti spelioti bet juk galima  Juokiuosi tikekimes kad tai nebus dar vienas rusiskas ar pan.galetu ka is Telemundo sios produkcijos tv3 jau seniai nepirko o jei tai vel bus
Televisa tai pagal seka turetu but "Por Siempre Mi Amor" bet tikuosi kad taip nebus nes Guy Ecker jau per gerkle lenda  Juokiuosi gal tv3 isrinks ka nors geresnio...Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 03 25, 2014 3:47 am

Kad bus telemundo projektas tai nelabai tikiu. O jei televisos tai tikiuosi kad ne tavo pamineta.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Nepaklusni širdis (Corazon indomable)-
Pereiti į: