TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+15
Elena
Dinute*
Dowi
christine8865
monikute19
evelina*
polyanna
Demi
Gabi
Vijolina
lepeckoja
Nora
Anahi
Maria Del Carmen
Simone.
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 26, 2013 3:51 am

Elena rašo:


Čia tikrai gryna Marimar, net scenos tos pačios, pvz., kai ji išsimaliavojus užpuola merginą, šokančią su jos vyru arba ta scena su vėriniu. Įdomu koks bus pasikeitimas, kai ji taps turtinga.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 26, 2013 3:14 pm

Man tai truputi laukinuke priminė, tas pristatymas.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 02 26, 2013 4:48 pm

Ai, kad ne viena telenovelė pagal tokį patį scenarijų buvo sukurta, dar ir dabar Venevision tokius pagrinde kuria Juokiuosi Aš tik nesuprantu prie ko čia tas La venganza remeikas? Nes ten tai persikūnijo į kitą kūną, o čia kaip supratau, tai ji tik keršys už patirtus pažeminimus kaip ir visose tokio tipo telenovelėse.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 12, 2013 7:42 am

Prie telenoveles turetu prisijungti Julian Gil. Panasu jog jis vaidins arabu princa.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 03 19, 2013 6:23 pm

o man tai kolkas primena Laukinuke ;DDD
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 03 20, 2013 7:31 pm

Kas žiūrite, ar įdomi ši telenovelė, ar verta ją pradėti žiūrėti.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 04 20, 2013 4:07 am

prie projekto prisijunge Ingrid Martz .

Diskusijos - Page 2 601941_302120639917916_1346260273_n
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 04 25, 2013 8:31 pm

Prie projekto prisijunge Tania Vazquez
Atgal į viršų Go down
Demi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Demi


Miestas : -
Parašė : 140
Prisijungė : 2013-07-06

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 07 19, 2013 10:05 pm

Man labai patinka tas serialas, vienintelį žiūriu, kokia chemija tarp pagrindinių šakis. Tik žiaaaaauriai ta Simona nepatinka, nu jau tokią pensininkę tokiam vaidmeniui išrinko šakis, visą serialą man gadina, už mano mama vyresnėJuokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 08 04, 2013 5:44 am

Prie telenoveles jungiasi Mauricio Mejia ir Brandon Peniche.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Demi
Yo no puedo enamorarme de ti
Yo no puedo enamorarme de ti
Demi


Miestas : -
Parašė : 140
Prisijungė : 2013-07-06

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 08 04, 2013 6:37 pm

Man labai patinka tas serialas, vienintelis kurį žiūriu Šypsausi
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 24, 2013 2:58 am

O man vienintelis dalykas, kuris paskatintu ziuret, yra Ana Brenda, patinka ji man. Kaip jums jos vaidyba cia, vis tik pagrindine?
O scenarijus labai tradicinis atbaido Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 08 26, 2013 5:10 pm

Anos vaidyba super cia Puiku Sitaip suvaidinti laukine, neisaukleta nieko nesuprantancia, bet mylincia visa sirdim ir pavirsti i rafinuota, issilavinusia, inteligentiska ir labai kerstinga ir vis dar mylincia morterimi Gerbiu 
O kas apie siuzeta nepatinka, kad ji po tiek isbandymu ji pasitikejo taip aklai vienu zmogum, kuri laike kaip savo broliu ir jis isvoge jos pinigus, o ji vistiek uzsimerkus tiki juo Na jau ne ir nepatinka kad jos ranca neduoda jokiu pajamu galejo kaip tik pasukti kitu kampu ir padaryt kita siuzeto vingi, bet yra kaip yra Taip 
Na o pagrindine pora tai Širdis  Tarp ju tokia chemija norisi i juos ziureti ir ziuret tik galetu ilgesnes meiles sceneles ju buti Dovanoju širdį Įsimylėjau Isimylejau juos is pirmo zvilgsnio Bučiuoju 
Atgal į viršų Go down
evelina*
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
evelina*


Parašė : 38
Prisijungė : 2012-10-12

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 09 07, 2013 5:41 pm

ji jau greit rodys per tv3
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 09 07, 2013 7:00 pm

evelina* rašo:
ji jau greit rodys per tv3
Kad as per tv nelebai te ziuriu tai man jokio skirtumo nera Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Nepaklusni širdis (Corazon indomable)-
Pereiti į: