TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Kristina
Elena
Vijolina
Anahi
Nora
Dinute*
Rūtelė
polyanna
lepeckoja
PinaColada
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 06 22, 2013 7:37 pm

Na ką pagaliau sulaukėm finalo Šypsausi  ir galiu pasakyti, kad man išties patiko sprendimas pabaigos. Nors pagrindinė pora nebaigė laimingos istorijos, bet gražu buvo žiūrėt kaip Ariel su Denis pagaliau pradės kažką naujo ir mielo. Gaila buvo kada Bianca nusišovė, o Bruno prie jos kapo verkė. Tik nustebau kai prie Bruno Eliana priėjo, jau nesitikėjau jos pamatyti. Tai paliko tokį klausimą ar jie vėl kartu bus ar ji tik kaip draugė atėjo jo palaikyti  Juokiuosi  O kas ypač patiko, kad kitaip nei originale Yair veikėjas liko gyvas ir turės galimybę pamilti merginą kuri tikrai verta jo meilės  Juokiuosi Flavia po tiek intrigų galiausiai irgi savo gavo. Guillermo taipogi neišsisuko  Juokiuosi  savotiškai gavo savo pamoką Juokiuosi   bei finale vistiek keli žmonės, kurie labiausiai buvo verti laimės ją turėjo  Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 06 22, 2013 10:22 pm

Kaip ir zadejau, paziurejau paskutine serija. Man taip pat patiko kaip viskas baigesi. Tik as kazkaip galvojau kad Bianca sau i galva saus, o cia originaliai pasirinko, i sirdi. Smagu kad Yair isgyveno ir kad Ariel panasu pagaliau surado laime Šypsausi Bet siaip bendrai imant, paskutine serija kazkokio tokio didelio ispudzio nepadare. Matyt todel kad jau zinojau kaip baigsis. Is to kiek maciau, tikrai ne mano tipo novele, todel nesigailiu kad neziurejau visos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 06 23, 2013 5:44 am

Šios telenovelės paskutinės serijos labai laukiau, nes buvo smalsu ar pasibaigs, kaip orginale. Na ir pasibaigė, nors taip ir buvo galima tikėtis. Šiaip visą laik patiko Bruno ir Biancos pora, todėl ir paskutinės scenos paliko įspūdį. Patiko jų susitikimas naktį, kai Bianca svajojo su juo išvažiuot ir kai suprato, kad viskas žlugo. Labai geras paskutinės serijos garso takelis man jis palaikė tokią įtampą ir tragedijos jausmą. Gera buvo ta scena kai užgrojo vestuvių maršas pamaniau, kad čia ateina Nina, o pasirodo ėjo Bianca ir Biancos žodžiai pasakyti Brunui, kad mirtis bus jo bausmė ir tas vaizdas iš viršaus klūpintis Brunas ir Flavia šalia Biancos. Šūvį aš ir įsivaizdavau šiek tiek kitaip. Nors man šiek tiek pritrūko Bruno reakcijos kai Bianca nusišovė, atrodė visai šaltas, jokios emocijos. Na aišku emocijos buvo po to prie kapo, tam lietuje iš ties buvo liūdna scena ir dar kartą pasikartosiu ta muzika, tokia liūdna ir tragiška.  Tik Eliana galėjo visai nepasirodyt. Geriau galėjo jam pasirodyt Biancos atvaizdas, kažkaip to laukiau. Na ir paskutinės scenos su Yair ir išvykimu iš namo man beveik nesukėlė jokių emocijų, vis dar kažko laukiau. Na aišku džiaugiuos dėl Arielio, kad pagaliau surado savo laimę, bet kažko trūko tas nuėjimas ir pabaiga. Iš pačios paskutinės scenos tikėjausi daugiau, net specialiai po to pažiūrėjau orginalo galą. Na pasirodo ir ten išsikraustė iš namų, tik buvo daug liūdnesni ir prieš tai parodė visus tuščius namus, per kuriuos kažkas vaikšto (lyg Bihter). Šitą galėjo Telemundo ir panaudot. Na bet šiaip paskutinė serija nebloga, įspūdį pagilino garso takelis, tik paskutinė scena nepaliko tokio įspūdžio kokio tikėjaus iš šios telenovelės.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 06 23, 2013 6:20 am

Vat dabar kai pagalvoju, tai ta paskutine scena matyt ir bus kalta kad baigus ziuret man kazkaip neliko didelio ispudzio, nes finalas kaip ir originalus, ne toks kaip iprastai buna novelese. Tikrai galejo parodyt ta tuscia nama kaip originale ir pvz paimt ta momenta is entrados galo kur Bianca uzbega laiptais su ta raudona suknele. Galejo padaryt lyg jos dvasia vis dar tuose namuose klaidzioja ir panasiai. Arba blogiausiu atveju galejo tada bent ta scena su Bruno prie Biancos kapo i pati gala idet. Tikrai labiau butu tike nei uzbaigt sitaip.


Paskutinį kartą redagavo Elena, Sk. 06 23, 2013 7:40 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replySk. 06 23, 2013 7:37 am

Aha visiškai tau pritariu, nes kažkaip visą laik pati pabaiga labiausiai įstringa ir noris, kad ji paliktų kuo didesnį įspūdį, o ne vien, kad tik parašytų FIN. O su ta scena iš entrados gerai čia sugalvojai būtų labai tikę Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyKv. 08 15, 2013 3:23 am

Jei kam idomu ir yra sios telenoveles nemaciusiu, tai mundolatino forume atsiranda serijos su rusu vertimu. Kietai šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyKv. 01 15, 2015 3:01 am

Pažiūrėjau šią telenovelę per keletą dienų ir džiaugiuosi, kad žiūrėjau dabar, o ne jos filmavimo metu, nes mano nervai būtų neišlaikę tokios įtampos.. Juokiuosiir bent kol kas nežiūrėsiu jokių turkiškų telenovelių ir jų remeikų... ir taip ganėtinai prisiverkiau Juokiuosi 
Telenovelė labai patiko... net sukrėtė... nemačiau turkiškos versijos, bet draugė buvo užsiminusi, kad pabaiga bus tragiška, bet nemaniau, kad tokia tragiška... tačiau taip pat nelaukiau laimingos pabaigos. Pagrindiniai veikėjai netipiški, įskaudino juos mylinčius žmones, tad būtų neįdomu, jei jie būtų pabėgę ir gyvenę ilgai ir laimingai, kai kiti verktų dėl jų kaltės.

Kas man nepatiko? Pusbrolių meilė!!! Nina įsimyli myli savo pusbrolį, niekas, išskyrus Denis, to nemato, o kai sužino, visi, net jos tėvas, palaiko tokius santykius ir nors ji visai jaunutė, jau žengia prie altoriaus!!! Turkiškoje telenoveleje irgi taip buvo?
Ypač paskutinėse serijose labai erzino Bruno... Jis įskaudino Biancą ir bandė tapti geručiu vesdamas Niną, nors pakenkė jai dar labiau... Žinoma, Bianca irgi nebuvo šventoji, ir dar tas išsigalvojimas, kad laukėsi man nepatiko, bet ji buvo įskaudinta ir, toks jos elgesys tik pabrėžė jos neviltį.
Kaip jau minėjau, pabaiga netipiška ir tikrai emocinga... bet man per stipri... kiek ašarų išliejau ją žiūrėdama.. Juokiuosi gaila Biancos, na ir Bruno gaila... bet Biancos labiau...   Verkiu

Ir taip, sutinku, kad sceną su Bruno galėjo palikti pačiai pabaigai, man asmeniškai žiūrėtųsi gražiau.
Atgal į viršų Go down
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 3:14 am

Mastau žiūrėti, gal galite papasakoti apie šį serialą, kas vyko jame
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 6:00 am

Pagrindiniai šio serialo herojai Bianca ir Bruno. Bianca išteka už daug vyresnio už save vyro ir atsikrausto į jo namus. Jis jau turi du vaikus dukrą ir jaunesnį sūnų. Dukra nėra labai patenkinta naująja žmona. Tuo tarpu Brunas grįžta iš užsienio į tą pačią šeimą, kur apsigyvena ir Bianca. Jie abu vienas su kitu nelabai sutaria, Bianca nemėgsta Bruno nuo tada kai jis išdavė jos seserį su kita, o Bruno pradeda įtarinėti, kad Bianca ištekėjo už jo dėdės tik dėl pinigų. Bruno tėvai žuvo avarijoje kai jis buvo dar visai mažas, todėl jį užaugino tėvo pusbrolis, kurį jis laiko savo dėde. Tačiau atsikrausčius Biancai jis taip susipyksta, kad net kuriam laikui išsikelia iš namų ir grįžta tik savaitgaliais. Bet pamažu gyvenant po tuo pačiu stogu Bruno ir Bianca ima vis geriau sutarti ir nepajunta kaip įsimyli viens kitą. Aišku abu, ypač Bianca kovoja su tuo jausmu. Tačiau meilė ar aistra pasirodo stipresnė ir jie užmezga slaptą romaną, intriguojantį ir jaudinantį. Viskas vyksta tuose pačiuose namuose, paslapčia nuo kitų, kas visad intriguodavo ar jų kas nesučiups.
Atgal į viršų Go down
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 27
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_replyŠt. 08 08, 2015 4:34 pm

Ačiū labai, žiauriai įdomi pasirodė ta novelė, tik gaila kad tokią pabaigą turėjo Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 10 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 1010Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: PASION PROHIBIDA-
Pereiti į: