TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+10
Kristina
Elena
Vijolina
Anahi
Nora
Dinute*
Rūtelė
polyanna
lepeckoja
PinaColada
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 06 06, 2013 2:45 am

Bianca paskutiniam avance suskėlė Brunui, labai įdomu kas laukia dar 95 serijoje.Tarp jų tikrai dabar didelė ir nejauki įtampa tvyro, o ir Nina dar stresiuko prideda kada Bruno ją saugo nuo Biancos Nustebau


Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 06 06, 2013 3:15 am

Aha aš ir laukiu šios serijos, gaila, kad antradienį nerodė. Bet Bruno man kuo toliau tuo vis labiau nepatinka. Jo elgesys su Bianca vis bjauresnis, kur dingo jo beribė meilė jai apie kurią jis šnekėjo. Gerai čia jam Bianca pasakė taip jam ir reikia, vis labiau noriu, kad Bruno liktų vienas.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 06 09, 2013 2:24 am

Man abu dabar nelabai veikėjai bepatinka. Bianca niekad perdaug didelio susižavėjimo nekėlė, o Bruno dabar vyriškumas dingęs visai. Gaila man Ninos, nes ji naiviai myli Bruno ir patikės jo meile kai šis pasipirš jai ir finale ko gero labai kentės kai supras, kad visa tai buvo didelis melas. Bruno čia matyt labiausiai vienišas ir liks jeigu galas telenovelės bus kaip originalo Juokiuosi bet kaip jau sakiau anksčiau tikrai noriu tokio finalo Juokiuosi Juokiuosi kas dar liūdna, kad Yair vis blogėja, visgi gaila, kad tarp Camilos ir Yair bei tarp jo ir Ninos nieko daugiau neišsivystė Liūdžiu nebuvo jis blogas, tik įsimylėjo ne tą merginą. Kas dar domina ar ilgai tam Guillermo šnipui siūstam seksis šnipinėt Ariel namuose.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 06 09, 2013 3:10 am

Nebegaliu kaip mane jau pradėjo nervint ši telenovelė. Bruno grynas veidmainis. Įdomu ar Guiliermo pasakys Arieliui apie Bruno ir Biancos romaną, nes Yair jau kaip supratau nieko nesakys, kad tik nieks neskaudintų jo dievinamos Ninos. Man tai Ninos visai negaila, jos personažas visada nelabai patiko. O kad nemato, kad ją apgaudinėja, kai ne vienas jai sakė, net Deniz bandė išaiškint, tai ji pati kalta. Nežinau ką dar jie rodys dvi savaites, bet aš jau laukiu pabaigos kaip gerai, kad birželio 21 baigs.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 06 09, 2013 3:18 am

Meilė alka todėl Ninos kaltint nelabai galima. Kai įsimyli nenori nieko klausyt nors kiti tau sako ką kitą. Kaip bus su Guillermo net nenutuokiu, bet Yair jeigu viskas pagal planą galiausiai pasakys visą tiesą Ariel kuomet Bruno ir Nina tuoksis mirdamas. Ir tada bus tikras sprogimas, tik nežinau ar tai paskutinėse serijose tai bus tai šiek tiek anksčiau Šypsausi bet esmė, kad originale vistiek pasako viską. Kad galas arti aš irgi džiaugiuosi, bent neužtems gumos ir netampys dar 50 serijų Juokiuosi dabar įdomu kaip gi viskas pasibaigs kankina nežinia kai žinau pirmos versijos gala Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 06 11, 2013 10:17 pm

Oho Nustebau Čia tai serijos galas, šito nesitikėjau. Šaunuolis Guiliermo, pasakė tiesiai šviesiai Puiku Tik ko gero Bruno išsisuks, nes Guiliermo trūksta įrodymų. Bet vistiek gera buvo Bruno, Nicolo ir Santi veido mina Juokiuosi Čia tai visai netikėta, bet man patiko atsisukau tą sceną net kelis kartus, laukiu ryt serijos.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 06 12, 2013 2:37 am

Serija man patiko. Kas patiko ir buvo gražu, kad Bruno nuoširdžiai atsiprašė Elianos ir pagaliau bent kartą be peštynių pašnekėjo. Neblogą žiedelį įteikė Bruno Ninai, jeigu būtų tai tikra meilė sakyčiau labai miela būtų taip gauti žieduką, bet kai viskas nėra tikra bent iš Bruno pusės tai ne taip džiugiai ir žiūrėjosi Juokiuosi Bianca vos nenugriuvo, o Flavios šypsena superinė xa po Brunito pasiūlymo Juokiuosi Pabaiga tikrai tokia intriguojanti. Bus įdomu kas bus kitoje serijoje Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 06 13, 2013 2:15 am

Kaip smagu, kad Bruno ir Bianca vis negali atsispirti tarp jų esančiai aistrai ir kai jau atrodo, kad nebegrįš viens į kito glėbį ima ir netikėtai sugrįžta. Tikiuos, kad taip bus iki paskutinės serijos. Patinka man jų aistros proveržiai Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 06 15, 2013 2:29 am

Gera scena buvo kuomet Nina pabučiavo Bruno, o Bianca viską stebėjo Juokiuosi Man visai pradeda patikti jų santykiai, galėtų kas ir rimčiau nutikt tarp jų. Nina man tokia sumoteriškėjus paliko Šypsausi  xa nors ir 3-ubas žaidimas nieko Juokiuosi  Bruno ir Nina bei Bruno ir Bianca  Juokiuosi   Juokiuosi   ir koks Ariel žvilgsnis veriantis kiaurai žiūrint į Bruno ir Bianca šokančius po Nicolo pasakymo ką jo tėvas apie Bianca ir Bruno pasakė. Įdomu kas bus toliau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 06 15, 2013 4:12 am

Na man atvirkščiai Ninos ir Bruno pora visiškai nepatinka, man tai atrodo grynas farsas. Patiko kaip jie šiandien apsipyko ir Bruno Niną išvadino išlepusia ir atsisakė vykdyt jos norų Juokiuosi
Panašu, kad finale ir Bianca apsirengs vestuvine suknele.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Čia ji man atrodo kaip šiek tiek išprotėjus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 06 15, 2013 4:48 am

Xa o taip tikrai čia Bianca atrodo kaip su atsisukusio varšteliu, matyt labai paveiks ją vestuvės kad jai taps visiškai vienodai viskas Juokiuosi  ta viena man atvirksčiai nepatiko. Nors aš Ninos vietoj po tokio "savo vaikino" pasakymo jam irgi "gražiai" matyt atsakyčiau Juokiuosi  Juokiuosi  Juokiuosi  nes pastoviai Bruno tempia guma ir bėga nuo jos. Nepanašus į meilės kupinus jausmus Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 06 15, 2013 5:02 am

Trailer is Upfront man rodos Carla irgi su vestuvine suknele buvo. Tai manau viskas linksta link tokio finalo kaip ten. Paskutine serija butinai reiks paziuret, nebloga nusimato Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 06 16, 2013 4:48 am

Įdomiai įdomiai pasibaigė serija kuomet Ariel atėjo į Bruno sodybą ir užuodė kvapus ant pagalvės. Smalsu ką jis dabar sakys Bruno ir Biancai bei kaip jie šįkart išsisukt norės O ne!
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 06 16, 2013 5:09 am

Na iš avance exclusivo supratau, kad Bruno pasakys, kad Guiliermo specialiai pakišo įrodymus ir viską padarė taip, kad jis juo patikėtų.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 06 19, 2013 1:56 am

Gaila Ariel buvo matyti tokį palūžusi Bruno sodyboje. Kas patiko Biancos ir Flavios scena kuri būna retai kad jos nuoširdžiai pasišnekėtų ir dar apsikabintų. Šiap labai daug kažko šioje serijoje neparodė, bet buvo įdomu stebėt kaip Bruno mėgina suktis, kad čia nieko nebuvo. Dabar įdomu ką visgi pasakys Bianca  Arieliui.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 910Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: PASION PROHIBIDA-
Pereiti į: