TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+14
Anastasia
polyanna
Rūtelė
locura
Angeliukas
monikute19
Gabi
MissR
Eglė
Violla
Kristina
lepeckoja
Dinute*
Anahi
18 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 12, 2012 1:32 am

As dar per pc neziuriu, bet jauciu, kad greit pradesiu Juokiuosi
O det to, kad Ivano motina galejo nesidaryti aborto as jums pritariu.
Beje, apie si seriala yra parasyta zurnala ,,Viltys ir likimai'' Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 12, 2012 1:38 am

Aš per kitur nežiūriu, man po 1 seriją užtenka, tai šiandien buvo gana įdomu, pagaliau parodė daugiau Kamilo ir jo brolį, toks niekšelis Juokiuosi Kamilo toks naivus dabar pasirodė Juokiuosi daug švukių neparodė praktiškai visą seriją Ivan ligoninėje buvo, lauksiu ką rodys ryt
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 12, 2012 3:50 am

Man tai Kamilas nepatinka pradzioj buvo nieko bet kuo toliau tuo labiau mane jis pradeda nervuot ir dar taip Soto kaip aktoriaus nemegstu:)
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 12, 2012 5:52 am

Man labiausiai šiandien buvo gaila to vyro, kur Alisija meilužė buvo, kai jis sužinojo, kad ji mirė ir kad laukėsi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 13, 2012 1:23 am

Nebloga serija buvo, įdomu kaip dabar baigsis Ivanui ar pereis sieną ar ne Šypsausi tikiuosi, kad pavyks Šypsausi Lucia tokia miela, tik Maripasa vis nuodija melais apie Ivaną
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 13, 2012 7:29 pm

gaila nemačiau Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2012 6:57 am

Žiauri buvo scena, kai Ivanas ėjo per dykumą, kad pereitų sieną ir pasiektų Los Andželą. Zepeda čia puikiai suvaidino. Nors ir kaip buvo sunku trūko gerti ir jėgų, Ivanas nepasidavė ir vis tiek perėjo sieną Šypsausi Vargšui dar reik gyvent kaip benamiui. O Antonilas tikras niekšas beveik visus duotus pinigus pasiliko sau, jei būtų juos atidavęs Ivanui, nebūtų reikėję jam taip vargti. Nors ir Kamilas ne ką geresnis, perskaitė tik vieną Ivano laišką ir tą patį iš sąžinės graužaties suplėšė. Ivanas liko visiškai vienas Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 01 16, 2012 6:41 pm

Kamilas tikrai kiališkai pasiilegė, o ką jau šnekėti apie Antonilą
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 19, 2012 2:57 am

Kaip man gaila Davido vargšelis Liūdžiu Man jis toks fainas atrodo. Ir su Maripaz man jis labai tiko. Pamenu kai žiūrėjau šią seriją pirmą syk per kompą to tikrai nesitikėjau, tai šiek tiek pritrenkė. Nuo tos serijos ir nustojau žiūrėt per kompą, nes labai jo pagailo. Net ir šiandien kai pavyko pamatyt seriją nuo antros pusės, tai vis tiek buvo jo gaila, nekoks bus jo vedybinis gyvenimas Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 19, 2012 2:23 pm

Man tikrai gaila David, o šiandien įdomi serija turėtu būti, šiandien turėtu Lusija ir Ivanas pirma karta po ilgo laiko susitikti Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 19, 2012 6:53 pm

Man irgi gailo David buvo, man jis toks mielas, o šitaip nesisteka, dabar dar labiau spaudimą ir patyčias iš visų jaus... Liūdžiu o kelintą rodys šiandien seriją, negalėsiu žiūrėt tai bent per internetą susirasiu ?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 20, 2012 8:40 pm

Vakar pažiūrėjau normaliai visa serija ir man visai patiko Šypsausi žiūrėsiu šį serialą Šypsausi
Atgal į viršų Go down
locura
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
locura


Amžius : 33
Parašė : 112
Prisijungė : 2012-01-11

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 21, 2012 2:52 am

Pirmas susitikimas Liusijos ir Ivano po 10 metų, labai patiko. Tik įdomu kas privers Ivana galų gale iš tikrųjų susidomėti Liusija, kai kone visą laiką jis joje matė tik gerą draugę. O kai Maripasa apsidžiaugė, kad Ivanas grįžo, o šitaip niekingai su juo pasielgė, tikiuosi Ivanas bus stiprus ir jau neapsigaus su ja. Dar šiandien kaip tyčia ir pasibaigė taip įdomiai, kai jam paskambino Maripasa. Tik man kiek keista, kad jo krikštamotė, ta pati Liusija Ivaną atpažino iš karto, o tikrasis tėvas, netikri broliai nei neįtaria, kad čia tikrasis Ivanas, juk Ivanas neišvažiavo iš to miestelio būdamas vaikas, kad jau jo neitų pažinti... na be iš dalies tai tik dar įdomiau.
Na, tikrai nesitikėjau, kad ir mane šis serialas taip užkabins. Zapeda jau žaviuosi seniai, "Spąstuose" seriale jo vaidmuo ot toks buvo, o "Likimo keruose", jis tiesiog stebino savo vaidyba blogojo amplua, tai dabar kiek keistoka jį matyti čia vaidinant visai preišingą personažą, šiaip ar taip jis šiuos du vaidmenis atlieka puikiai Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 21, 2012 3:10 am

Gerai, kad Jūs turit laiko ir galit žiūrėt per tv, man tai misija neimanoma, todel savaitgali atsigaunu po 10-15seriju per savaitgali, dar puse telenoveles liko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 01 22, 2012 3:22 am

O per kur dabar žiūri, kai panaikino megoupload.com? Kur randi serijaS?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 215Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Likimo galia (La fuerza del destino)-
Pereiti į: