TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 04 08, 2011 4:08 am

Na turbūt šios telenovelės nieks kaip ir nežiūri Galvoju Šiaip man ji ir nevisada per lengviausiai žiūrisi. Man ji atrodo daug kuo kitokia nuo kitų mano matytų telenovelių. Sakyčiau labiau filmas nei telenovelė, gal taip yra dėlto, kad paremta knyga. Daug kas čia kitaip ir ta parodyta Meksika visai kitokia nei kituose serialuose. Be to daug vaizdų iš Ispanijos, kuri manęs visiškai čia nesužavėjo. Gal dėlto, kad nemažai buvo parodyta Ispanijos marokiška pusė. Pusė aktorių šneka kažkokia keista tarme Juokiuosi Kartais atrodo kad ir filmuota prasčiau ne taip kokybiškai. Tačiau, kad ir kaip būtų šios telenovelės istorija man yra įdomi. Nors ir kitokia, nes pagrindinei herojei žiauriai nesiseka, aišku visose telenovelėse būna bėdų, bet čia kažkaip viskas daug žiauriau atrodo.
Trumpai nupasakojant siužetą: tai pagrindinė serialo herojė Teresa, praranda savo sužadėtinį, gyvenimo meilę El Guero, kuris nužudomas narkotikų mafijos Meksikoje. Ji pabėga iš namų tačiau slėptuvėj ją randa vienas banditas, ją sumuša ir išprievartauja. Ji priversta bėgti iš Meksikos, nes ją kėsinasi nužudyt ir pabėga į Ispaniją, kur įsidarbina vieno marokiečio bare. Taip gaunasi, kad ji ten susipažįsta su narkotikų prekeiviu Santiago, kuris ją įsimyli. Tačiau dėl vienos pavydžios baro merginos yra apkaltinama dėl narkotikų ir suimama, ją išgelbi toks turtingas storas senis su kuriuo už jos laisvę ji turi permiegot. Vienu žodžiu vėliau ji su savo nauja meile Santiago pradeda gabenti narkotikus vandeniu. Kol vieną dieną juos su malūnsparniu pamato policija, bebėgdami nuo policijos jie atsimuša su kateriu į uolą, Santiago žūsta, o Teresa uždaroma penkiem metam į kalėjmą. Kalėjme irgi žiaurių vaizdų pilna parodo. Be to kažkaip pirmą kart pastebėjau, kad seriale pabrėžiamas kaip kurių vyriškų moterų sėdinčių kalėjme homoseksualumas ir jų priekabiavimas prie kitų silpnų ir jaunų merginų. Kaip pagalvoji jai išties kalėjme taip vyksta ir realybėj tai žiauru Liūdžiu
Na toliau dar kaip ir nežiūrėjau, bet kai turėsiu laiko pažiūrėsiu kaip ten jai viskas klostysis, nes mane jis jau sudomino Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 04 08, 2011 10:08 pm

Iš aprašymo toks gana neblogas atrodo. O kokį vaidmenį čia Rafis atlieka? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 1:46 am

Jis buvo Teresos gyvenimo meilė narkotikų prekeivis ir lakūnas El Guero. Teresa iš jo išmoko visų pradmenų apie narkotikus, jų prekybą ir pan. Gaila, kad jį nužudė narkotikų mafija Liūdžiu Tačiau jis dažnai rodomas Teresos prisiminimuose. Nuo jo žūties ir prasidėjo visos jos nelaimės. Ji jį labai mylėjo ir iki šiol jis jai kaip stimulas eiti toliau ir nepasiduoti. Šypsausi
Vakar pažiūrėjau tolimesnes serijas šakės kokios įdomios, nuo vakar kaip reikiant užkabino ši telenovelė Juokiuosi Teresa pagaliau išėjo iš kalėjmo, jai padėjo kalėjmo draugė milijonierė. Vienu žodžiu po jos išėjimo po metų ji susitiko su ta milijoniere ir ji papasakojo, kad jos miręs vaikinas paslėpęs nuo narkotikų mafijos didžiulį kokaino kiekį. Jos jį surado ir pasiūlė garsiam narkotikų mafijozui rusui nupirkti iš jų. Aišku jis iš pradžių norėjo jas nužudyt, bet Teresa ne iš kelmo spirta įrodė tam rusui, kad ji žino daugybę būdų kaip saugiai vežioti narkotikus ir pan.
Taigi dabar ji ir jos draugė to ruso partnerės. Kuo toliau, tuo įdomiau man čia daros, pagaliau įsivažiavo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 04 09, 2011 2:25 am

Tai čia toks narkotikų baronų ir mafijos mišiniuko serialas, šiaip man tokie visai patinka Juokiuosi toks tikrai ne iš kelmpo spirtas serialas iš aprašymo matos Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 04 21, 2011 9:08 am

Gera telenovelė Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 05 05, 2011 11:53 pm

Kaip faina Šypsausi Žiūri ją? Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:13 am

Patiko man šis serialas, ne taip seniai žiūrėjau. Tikrai ne muilas, ir todėl nelabai žinai ko tikėtis ateityje "muilini" serialai dažnai daug maž nuspėjami, o čia tokia pagrindinė veikėja, kad net gali įsakyti nužudyti...
Šiaip mirties tema čia visai kitaip pristatoma nei kituose serialuose. Man labai patiko ši Teresos frazė: "La HORA GRIS;la Hora que voy a Morir, cuando NO es de Noche ni de Dia...", tokia melancholiška, man joje atsispindi širdies nerimas.


Dar šiek tiek pakomentuosiu ką Gabi parašė:
Gabi rašo:
Be to daug vaizdų iš Ispanijos, kuri manęs visiškai čia nesužavėjo. Gal dėlto, kad nemažai buvo parodyta Ispanijos marokiška pusė. Pusė aktorių šneka kažkokia keista tarme Juokiuosi Kartais atrodo kad ir filmuota prasčiau ne taip kokybiškai.
Ne mažai veiksmo vyksta ne pačioj Ispanijoj, o Melillos (Melilla) mieste, jis šiaip priklauso Ispanijai, bet yra Šiaurės Afrikoje, Maroke, todėl ir aktoriai karts nuo karto prabyla arabiškai.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:32 am

Tiesa sakant pati ispanu tikroji kalba yra su ta mums, telenoveliu gerbejoms, neiprasta tarme. O dar ir priamaisyta ten visko buvo (galisu tarme, ta arabiska kalba) Juokiuosi Man asmeniskai perdaug nekliuvo. Kaip tik buvo idomu, nes parode mazai matyta krasta ir kultura.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:34 am

Aišku, kažkaip neįsigilinau į tai Susigėdau Telenovelė man buvo viena iš geriausių, netraukė tik Santiago ir Teresos pora, o po jo mirties vėl pasidarė labai įdomu. Žavėjo iki pat galo. Patiko Teresos stiprybė, daug veiksmo, išgyvenimų ir pritariu, kad ji tikrai nebuvo muiliška.
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:41 am

Elena rašo:
Tiesa sakant pati ispanu tikroji kalba yra su ta mums, telenoveliu gerbejoms, neiprasta tarme. O dar ir priamaisyta ten visko buvo (galisu tarme, ta arabiska kalba) Juokiuosi Man asmeniskai perdaug nekliuvo. Kaip tik buvo idomu, nes parode mazai matyta krasta ir kultura.
Kai perskaičiau apie tarmę pirmame poste kažkaip pagalvojau apie arabų kalbą, Juokiuosi bet gi tiesa, ten jie Ispanijos ispanų kalba kalbėjo, man atrodo su Pietų Ispanijos (kurie nukirtinėja galūnes) ir Galisijos dialektais.
Tik štai tos vadinamos rusų kalbos tai nėjo suprast, aš rusiškai nelabai ką, bet jei tikrai rusiškai būtų kalbėję būčiau bent jau atskirus žodžius išskyrus, o čia vien tik da ir niet Juokiuosi Nors man atrodo, kad ta, kuri vaidino Olego žmoną yra tikra rusakalbė.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 11 07, 2012 5:48 am

Ko noret is ispanakalbiu aktoriu Juokiuosi As rusu kalba moku, bet be to niet ir da daugiau nei vieno zodzio turbut ir nesupratau Juokiuosi Pamenu visada ziuredama titrus skaitydavau kad suprasciau apie ka kalba eina Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 10 26, 2013 10:28 pm

Nuo lapkricio 11 Telemundo prades kartoti sia telenovele 9 val laiku vietoj vienos Marido en alquiler serijos.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 12 23, 2013 12:21 am

Antrą kart nuo Oleg atsiradimo peržiūrėjau šią telenovelę. Galiu pasakyt tik vieną žodį NUOSTABU Širdis Galėčiau ją žiūrėt ir žiūrėt taip smagu buvo viską prisiminti. Viena iš geriausių telenovelių, po jos nė vienas tolimesnis Telemundo darbas jai neprilygo. Įdomu dar ruošias kurt antrą dalį, ar jau nelabai įmanoma tikėtis Galvoju 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 12 23, 2013 12:41 am

Abejuoju kad kurs ka nors. Jie pastoviai priplanuoja visko, bet daug kas taip ir lieka planuose. Kazkaip nepastebejau kad jie apsiimtu daryt kokia planuota novele praejus keliems metams. Vis kazka naujo sumasto.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 12 23, 2013 2:39 am

Gaila, kad el Senor de los cielos ėmėsi, o La reina del Sur ne. Man asmeniškai La Reina del Sur daug geresnė. Nors aš ir jau nesitikiu sulaukt antros dalies, bet pažiūrėjus antrą syk jos taip norisi Juokiuosi Gal žinai kieno reitingai buvo didesni El senor de los cielos ar La Reina del Sur?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA REINA DEL SUR-
Pereiti į: