TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
+3
nipis
Gabi
Rubi
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replySk. 01 02, 2011 8:46 pm

Čia diskutuojame apie serijas. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 01 04, 2011 10:33 pm

Visai įdomi šiandien serija buvo Šypsausi Man patiko, kad Teresa nusprendė siekti tikslo, bet kokia kaina. Bet jaučiu jos sesei kažkas atsitiks, nes ji paklausius Teresos patarimo dalyvaus varžybose, kažkodėl man atrodo, kad ji numirs Galvoju
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyTr. 01 05, 2011 7:54 am

Gabi rašo:
Visai įdomi šiandien serija buvo Šypsausi Man patiko, kad Teresa nusprendė siekti tikslo, bet kokia kaina. Bet jaučiu jos sesei kažkas atsitiks, nes ji paklausius Teresos patarimo dalyvaus varžybose, kažkodėl man atrodo, kad ji numirs Galvoju
Taip, ji numirs.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
nipis
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Parašė : 11
Prisijungė : 2010-04-09

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 01 07, 2011 7:15 pm

įdomu su kuom pasiliks galų gale Teresa Nustebau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 01 08, 2011 11:57 pm

nipis rašo:
įdomu su kuom pasiliks galų gale Teresa Nustebau
Man atrodo kad viena. Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 02 19, 2011 8:33 pm

Man nepatinka Teresos vaidmuo, per daug ji pasikelusi. Rubes vaidmuo buvo zymiai idomesnis.
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replySk. 02 20, 2011 5:22 am

O man kaiptik daug labiau patinka Teresos vaidmuo, nes Rubė tai tik vien savo grožiu naudojosi ir greitai viską norėjo gauti, o Teresa ne tik grožiu bet ir protu naudojasi. Ji juk geriausia mokinė iš savo grupės. Ir beto jau senai juk galėjo su Artūru susidėti, bet buvo su Marianu net 3 metus, laukė, tikėjosi kad kartu išlys iš skurdo kai turės geras profesijas.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 03 04, 2011 1:19 am

Bet per aukstos nuomenes ji apie save. Ir man asmeniskai nera ji tokia jau grazi, tik savo figura naudojasi.
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 35
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyPen. 03 04, 2011 1:39 am

Tikra tiesa aš tau pritariu, man už ją daug gražesnė Aurora yra Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 08, 2011 12:07 am

ar yra kas mate visa telenovele? kokie atsiliepimai? patiko pabaiga ar ne? ( siaip man tai kvailai kad kelios pabaigos)
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 08, 2011 1:12 am

Anahi rašo:
ar yra kas mate visa telenovele? kokie atsiliepimai? patiko pabaiga ar ne? ( siaip man tai kvailai kad kelios pabaigos)
Ne visą mačiau. Mačiau kažkur virš 80 serijų ir dabar finalą permečiau. Nu telenovelė tai tarp mano mylimiausių. Širdis Man tai patiko pabaiga, kad neatsitiko Teresai kasnors žiauraus kaip Rubei...
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 08, 2011 1:52 am

na vienas is variantu buvo kad ja nusautu Fernandas. bet as pasilikau sau megstamiausia kad Teresa liko su Arturu nu nes man kazkaip jie graziai ziurejosi ;]]
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 08, 2011 7:16 pm

o kaip Marianas? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 08, 2011 10:56 pm

su Aurora liks :]
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyTr. 03 09, 2011 2:18 am

o kur jus pabaiga paziurejot? ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Teresa (Teresa)-
Pereiti į: