TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Serijų diskusijos

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 03 08, 2011 1:13 am

Čia diskutuojame apie serijas. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyKv. 03 10, 2011 7:25 pm

Visai patiko pirmosios serijos (: žiūrėsim kas bus toliau (:
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 04 12, 2011 11:24 pm

Gal kas šiandien žiūrėjo ir galėtu nupasakoti pagrindinius ivykius???? Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyTr. 04 13, 2011 12:57 am

Renatos motina isvare ja is namu, bet Renata pati ketino iseiti. Roberta jai primelavo, kad Cheronimas yra melagis ir kad norejo ja pacia, bet ji jam atsispyre. Renata isejo is darbo. Cheronimas itikino ja, kad Robertos zodziai tai melas. Chosefina nori, kad Roberta suviliotu Matija ir primestu jam savo vaika.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyTr. 04 13, 2011 7:50 pm

Oj didelis dėkis Šypsausi
Jo Roberta pavaro ;DDD
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 06 18, 2011 3:30 am

Kaip mane siandien Cheronimas sunervino. Ir gerai, kad Renata isejo. Dabar tegul jis daro ka nori.... Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 06 18, 2011 3:43 am

blemba varna as ;DDD as vis pamirstu ji isijunkti ;DDD bet gala maciau ;D mane tai jau Cheronimas biski uzknisa ;DD vis netiki Renata,kas per nesamone ;DDD
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 06 18, 2011 4:00 pm

O kas vakar atsitiko, ką Jeronimas padarė Renatai, kad ji vėl išėjo. Aš tai buvau į priekį per pc pažiūrėjus, tai seriją kurią rodė užvakar jau buvau mačius tai ir nežiūrėjau. O vakarykštės pasirodo ne. Nes bent jau tokio įvykio neatsimenu Galvoju
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 06 18, 2011 5:06 pm

Renata jam bande irodyti, kad ji nebuvo jo brolio mergina. Parode jam sirdele, kurioje isdrozinetas Robertos vardas, savo pakabuti su R raide, bet tas kvailys vis ja abejoja. Tai ji susirinko daiktus ir isejo, o kai Cheronimas nusprende ja sulaikyti pamete, kad ji seda i Augustino automobili.
Net mano brolis pasake, kad Cheronimas kvailys Juokiuosi. Jam labai S. Navarro patinka Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 06 18, 2011 5:22 pm

Nu jo čia tai tikrai kvailys. Įrodymai akivaizdūs, o jis užsiciklinęs savo ir viskas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_replyTr. 06 29, 2011 1:20 am

Kaip man siandienos serija patiko Įsimylėjau tik gaila, kad matijas susituoke su Roberta, bet Renata nuostabi pasake visa tiesa Matijui ir Gonsalui Įsimylėjau NUOSTABU. Laukiu nesulaukiu rytojaus serijos Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Serijų diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serijų diskusijos   Serijų diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Serijų diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos
» Serijų diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: Keršto bučiniai (Cuando me enamoro)-
Pereiti į: