TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kaip būti drasesniai?

Go down 
+7
velniukste
Analia
Rubi
Aimee
Maria Del Carmen
Violla
Rose(Titanic)
11 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 3:14 pm

Gal galite kas patarti kaip būti drasesniai ir užkalbinti kokį klasioką ar klasioke nebijant ,kad jis iš tavęs pasijuoks ir šiaip bendrauti su klasiokais ir kitais nes man trūksta drasos jaučiuosi nemaloniai manau ,kad jei būčiau drasesnė viskas būtų kitaip sugebėčiau apsiginti ir bendrauti ,bet tas man kaip ir nesiseka .Laukiu patarimu .Ačiū
Patarkite
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 3:57 pm

Gal galite patarti
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:12 pm

Net nezinau, gal kazkaip pradek pamazu su jais bendrauti, isitrauk i klasioku diskusijas, su klasiokem pradek bendrauti... Siaip sunku patarti tokia tema.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:16 pm

Violla rašo:
Net nezinau, gal kazkaip pradek pamazu su jais bendrauti, isitrauk i klasioku diskusijas, su klasiokem pradek bendrauti... Siaip sunku patarti tokia tema.
Na ,kad aš tokia naivi esu net nedrystu prieti nes bijau ,kad atstums ar pasijuoks nežinau ka daryti būtu maloniau jei nebūčiau tokia naivi ir nedrasi Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:18 pm

Na manau tas jausmas su laiku dings.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:19 pm

Violla rašo:
Na manau tas jausmas su laiku dings.
Na tikiuosi aš ir šiaip esu tokia labai gera manau ,kad jau per daug gera Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:34 pm

Bet gal cia ne tik tu kalta, gal cia tavo klase nedraugiska?
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:37 pm

Violla rašo:
Bet gal cia ne tik tu kalta, gal cia tavo klase nedraugiska?
Na nežinau šiaip manau ,kad mano klasė tirkai labai nedraugiška ,bet gi ka aš jiems padariau ,kad jie manes nemėgsta aikšu yra vienas klasiokas su kuriom susimėtom žvilgsniais ir viskas o kita menes bijo ir šneka nesamones kažkokie nesveiki norėtusi mokykloj jaustis laisviau ,o ne susikausčiusiai.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 4:55 pm

Mergaites sukuret mano tema ^^
ok..O sakykim tai kaip isviso pasitiket savim ir kas tas pasitekijmas,su juo gimstama ar kaip? ^^
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 5:00 pm

Maria Del Carmen rašo:
Mergaites sukuret mano tema ^^
ok..O sakykim tai kaip isviso pasitiket savim ir kas tas pasitekijmas,su juo gimstama ar kaip? ^^
Na aš net pati nežinau manau reikai norėti ir pasieksi to aš ir noriu to ir manau man pavyks
Atgal į viršų Go down
Aimee
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Aimee


Parašė : 56
Prisijungė : 2010-08-04

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 5:10 pm

Manau pasitikejimas savimi yra, kai nebijai išreikšti savo nuomone, nors ir apsijuoktum.O pasitikejima savimi turime visi tik gal nemokame jo paroditi.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 5:16 pm

Aimee rašo:
Manau pasitikejimas savimi yra, kai nebijai išreikšti savo nuomone, nors ir apsijuoktum.O pasitikejima savimi turime visi tik gal nemokame jo paroditi.
Na tu teisi Kietai šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 7:10 pm

Rose, o tu nei su viena klasioke nebedrauji? Su kuo sėdi per pamokas?

Manau, kad pakeičia tik gyvenimas. Jei gyvenime patiri daug skaudžių ar baisių dalykų tai savaime žmogus tampa kitoks. Patikėk, sakau taip iš patirties.

Turi rast savyje kas būtent tau neleidžia pasikeist. Gal dėl ko kompleksuoji? Gal dėl išvaizdos, balso... Dažnai tai būna priežatys būt neryžtingai.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 7:14 pm

Rubi rašo:
Rose, o tu nei su viena klasioke nebedrauji? Su kuo sėdi per pamokas?

Manau, kad pakeičia tik gyvenimas. Jei gyvenime patiri daug skaudžių ar baisių dalykų tai savaime žmogus tampa kitoks. Patikėk, sakau taip iš patirties.

Turi rast savyje kas būtent tau neleidžia pasikeist. Gal dėl ko kompleksuoji? Gal dėl išvaizdos, balso... Dažnai tai būna priežatys būt neryžtigai.
Nebendrauju na norėčiau ,bet neiįdrystu prieiti ir užvesti diskusija nežinau ,o sėdžiu su tokai mergaite klases seniūne ,bet ir mes nebendraujam nes taip auklėtoja susodino esu patyrusi daug patyčiu ir dabar savo klases ant tiek nemėgau paskutinius tuos metus ,kad netas žodis ji mane skaudina buvo čia visko ,bt norėčiau ,kad taip nebūtų ir parodyti klasei kokai esu ištikrųjų atskleisti save tikraja gal jie apie mane kitaip galvotų pamate tikraja gintare .Tiesiai šiektiek kompleksuoju dėl išvaizdos ir viskas .Ka nors dar patarkit Susigėdau
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 7:27 pm

Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Rose, o tu nei su viena klasioke nebedrauji? Su kuo sėdi per pamokas?

Manau, kad pakeičia tik gyvenimas. Jei gyvenime patiri daug skaudžių ar baisių dalykų tai savaime žmogus tampa kitoks. Patikėk, sakau taip iš patirties.

Turi rast savyje kas būtent tau neleidžia pasikeist. Gal dėl ko kompleksuoji? Gal dėl išvaizdos, balso... Dažnai tai būna priežatys būt neryžtigai.
Nebendrauju na norėčiau ,bet neiįdrystu prieiti ir užvesti diskusija nežinau ,o sėdžiu su tokai mergaite klases seniūne ,bet ir mes nebendraujam nes taip auklėtoja susodino esu patyrusi daug patyčiu ir dabar savo klases ant tiek nemėgau paskutinius tuos metus ,kad netas žodis ji mane skaudina buvo čia visko ,bt norėčiau ,kad taip nebūtų ir parodyti klasei kokai esu ištikrųjų atskleisti save tikraja gal jie apie mane kitaip galvotų pamate tikraja gintare .Tiesiai šiektiek kompleksuoju dėl išvaizdos ir viskas .Ka nors dar patarkit Susigėdau
Keisk tada mokyklą. Aš irgi keičiau, nes buvo labai bjauri ir nedraugiška klasė.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Sponsored content





Kaip būti drasesniai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kaip būti drasesniai?
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kaip jaučiates?
» Meilė kaip mėnulis
» Kaip suvylioti patinkantį vakiną?
» Kaip Isabela atrodo gražiau?
» Kaip išsisukt įvykdžius žmogžudystę / How to get away with murder

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: