TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kaip būti drasesniai?

Go down 
+7
velniukste
Analia
Rubi
Aimee
Maria Del Carmen
Violla
Rose(Titanic)
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 7:30 pm

Rubi rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Rose, o tu nei su viena klasioke nebedrauji? Su kuo sėdi per pamokas?

Manau, kad pakeičia tik gyvenimas. Jei gyvenime patiri daug skaudžių ar baisių dalykų tai savaime žmogus tampa kitoks. Patikėk, sakau taip iš patirties.

Turi rast savyje kas būtent tau neleidžia pasikeist. Gal dėl ko kompleksuoji? Gal dėl išvaizdos, balso... Dažnai tai būna priežatys būt neryžtigai.
Nebendrauju na norėčiau ,bet neiįdrystu prieiti ir užvesti diskusija nežinau ,o sėdžiu su tokai mergaite klases seniūne ,bet ir mes nebendraujam nes taip auklėtoja susodino esu patyrusi daug patyčiu ir dabar savo klases ant tiek nemėgau paskutinius tuos metus ,kad netas žodis ji mane skaudina buvo čia visko ,bt norėčiau ,kad taip nebūtų ir parodyti klasei kokai esu ištikrųjų atskleisti save tikraja gal jie apie mane kitaip galvotų pamate tikraja gintare .Tiesiai šiektiek kompleksuoju dėl išvaizdos ir viskas .Ka nors dar patarkit Susigėdau
Keisk tada mokyklą. Aš irgi keičiau, nes buvo labai bjauri ir nedraugiška klasė.
Na norėjau ,bet auklėtoja atkelbėjo ,bet tik tiek beliko 4klases baigti ir viskas gal ta klasė paskeis nes čia taip bjauriai buvo ankščiau ,o dabar po truputi rimsta ,o kas tau buvo kodėl keitei mokykla?Ir kaip sekėsi naujoje?
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 7:55 pm

Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Rose(Titanic) rašo:
Rubi rašo:
Rose, o tu nei su viena klasioke nebedrauji? Su kuo sėdi per pamokas?

Manau, kad pakeičia tik gyvenimas. Jei gyvenime patiri daug skaudžių ar baisių dalykų tai savaime žmogus tampa kitoks. Patikėk, sakau taip iš patirties.

Turi rast savyje kas būtent tau neleidžia pasikeist. Gal dėl ko kompleksuoji? Gal dėl išvaizdos, balso... Dažnai tai būna priežatys būt neryžtigai.
Nebendrauju na norėčiau ,bet neiįdrystu prieiti ir užvesti diskusija nežinau ,o sėdžiu su tokai mergaite klases seniūne ,bet ir mes nebendraujam nes taip auklėtoja susodino esu patyrusi daug patyčiu ir dabar savo klases ant tiek nemėgau paskutinius tuos metus ,kad netas žodis ji mane skaudina buvo čia visko ,bt norėčiau ,kad taip nebūtų ir parodyti klasei kokai esu ištikrųjų atskleisti save tikraja gal jie apie mane kitaip galvotų pamate tikraja gintare .Tiesiai šiektiek kompleksuoju dėl išvaizdos ir viskas .Ka nors dar patarkit Susigėdau
Keisk tada mokyklą. Aš irgi keičiau, nes buvo labai bjauri ir nedraugiška klasė.
Na norėjau ,bet auklėtoja atkelbėjo ,bet tik tiek beliko 4klases baigti ir viskas gal ta klasė paskeis nes čia taip bjauriai buvo ankščiau ,o dabar po truputi rimsta ,o kas tau buvo kodėl keitei mokykla?Ir kaip sekėsi naujoje?
Ai klasė buvo labai bjauri ir ne tik klasė, o visa mokykla tokia ''Pagerinta''. Kai perėjau buvo draugiškesnė klasė.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:25 pm

Na negaliu pasakyt kad ir aš klasei turiu kokia nors super duper mega osum ultra drauge bet tai ką žinau...Man neįdomus tokie dalykai kaip špakliaus ir pudros tepimasis ant veido kad paslėptum spuogus..ką žinau,kad šiek tiek kitaip mastau nei jos..Nors yra kelios su kuriom per pertraukas pakalbam..Bet tai ne super duper mega osum drauges..
Atgal į viršų Go down
Aimee
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Aimee


Parašė : 56
Prisijungė : 2010-08-04

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 10:37 pm

Maria Del Carmen rašo:
Na negaliu pasakyt kad ir aš klasei turiu kokia nors super duper mega osum ultra drauge bet tai ką žinau...Man neįdomus tokie dalykai kaip špakliaus ir pudros tepimasis ant veido kad paslėptum spuogus..ką žinau,kad šiek tiek kitaip mastau nei jos..Nors yra kelios su kuriom per pertraukas pakalbam..Bet tai ne super duper mega osum drauges..
Na, bet vistiek yra dalyku apie ka gali su jomis kalbetis?O tavo klasiokes kalba vien apie špaklius?
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 05, 2010 11:18 pm

...


Paskutinį kartą redagavo Maria Del Carmen, Sk. 04 24, 2016 5:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Analia
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Analia


Parašė : 63
Prisijungė : 2010-08-04

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 12:29 am

Aš klasėj irgi esu nelabai drąsi. Na, turiu kelias drauges, su jom bendrauju per pertraukas, per pamokas sėdžiu, bet vistiek kažkaip..prie kitų net neprieinu.
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 12:38 am

Musiškė viena iš tų lyderių nupiešė diriko šaržą ir pakabino lentoj..Jis mum moko istorija.. xDD ir dirikas pažiūrėjo taip skersai.. xD bet jis vistiek gerbia ją >.>
arba vienas toks durnelis per istoriją vis rėkia "Aš aš aš" tfiii... xD
Atgal į viršų Go down
velniukste
Elena contra Elena
Elena contra Elena
velniukste


Amžius : 32
Miestas : Alytus
Parašė : 210
Prisijungė : 2010-06-26

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 2:34 am

Pazistama situacija. Klases keitimas viena is iseiciu, bet jeigu matai , kad problema tavyje (nedrasumas ir t.t) tai nieko nepakeis,,, man tas pats buvo gal kokio 5-6 klasei, bet veliau atsiduriau kitoj klasei ir viskas pasikeite, nors ir netapau kazkokiu elitu, bet atradau savo rata. tad manau svarbiausia surast tokiu zmoniu, su kuriais sietu bendri interesai, ir nesiliet i ta elita, nes tada tik dar blogiau,, galu gale palaukt dar keleta metu, mazdauk nuo 9 klases zmones darosi protingesni, o 11 is vis viskas pasikeicia, jeigu pas jus tokia tvarka, kad pamokose kai pradeda skirstyt pagal lygius vis skirtingi zmones, tai susipazinsi su naujais, kurie bus idomesi ir labiau sukalbami, dbr vientele iseitis arba keist klase bet nepamirsk, begdamas nuo vilko gali uzsiraut ant meskos, arba palauk dar keleta metu, kada aplink save matysi daug daugiau zmoniu.
Atgal į viršų Go down
Ximena
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Ximena


Amžius : 24
Miestas : Vilnius
Parašė : 157
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 2:43 am

Esu drąsi turiu daug draugių klasėj , o pas mus klasėj esa tokia Barbora iš jos visi tyčiojasi, mėto jos daiktus per langą, paslepia daiktus ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 4:19 am

velniukste rašo:
Pazistama situacija. Klases keitimas viena is iseiciu, bet jeigu matai , kad problema tavyje (nedrasumas ir t.t) tai nieko nepakeis,,, man tas pats buvo gal kokio 5-6 klasei, bet veliau atsiduriau kitoj klasei ir viskas pasikeite, nors ir netapau kazkokiu elitu, bet atradau savo rata. tad manau svarbiausia surast tokiu zmoniu, su kuriais sietu bendri interesai, ir nesiliet i ta elita, nes tada tik dar blogiau,, galu gale palaukt dar keleta metu, mazdauk nuo 9 klases zmones darosi protingesni, o 11 is vis viskas pasikeicia, jeigu pas jus tokia tvarka, kad pamokose kai pradeda skirstyt pagal lygius vis skirtingi zmones, tai susipazinsi su naujais, kurie bus idomesi ir labiau sukalbami, dbr vientele iseitis arba keist klase bet nepamirsk, begdamas nuo vilko gali uzsiraut ant meskos, arba palauk dar keleta metu, kada aplink save matysi daug daugiau zmoniu.
Labai ačiū už patarimą
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 5:08 pm

Bet nedarykim šitos temos,manau ji tikrai yra gera ;]]
Jo tas elitas vadinamasis labai dergiasi klasėj kartais sustoja ir apkalva >.> watashi toku dalykų nemėgsta..
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 5:40 pm

Na aš kai mokiausi mokykloje iki 10 klasės turėjau siaubingus klasiokus O ne! Tiek klasiokės tiek iš vis klasiokai buvo kažkoks siaubas, tai irgi pradėjau įgyt tokį nepasitikėjimo kompleksą, kartais net nenorėdavau eit į mokyklą, nemėgdavau pertraukų ir pan. Vėlaiu vienuoliktoj skirstant į profilius patekau į daug normalesnią klasę. Na aišku kaip ir visur buvo kažkoks susiskirstymas, su vienais bendraudavau daugiau su kitais mažiau, su tuo vadinamu elitu tai mažai bendraudavau, man tie žmonės tiesiog nepatiko. Tačiau suradau savo draugių ratą, su kuriomis gerai sutariau, bendraudavom ir po pamokų, daug kur eidavom ar važiuodavom, bendravau ir baigus mokyklą. Na aišku dabar šiek tiek ryšys nutrūko, mūsų visas šešetukas jau nežinau kada buvo susitikęs, bet sutinku tai vieną tai kitą, smagu pasišnekėt po ilgo nesimatymo ir pan. Na ką galiu pasakyti labai daug kas priklauso nuo žmonių su kuriais tu būni, aišku kai susirandi draugų reikia dėti pastangų, kartais būt drąsesnei, ieškot bendrų dalykų kas sieja, bendrų pomėgių ar pan, būt draugiškai, išklausyt. Nes žmonės tikrai mėgsta išsipasakot. Be to pritariu, kad su metais žmonės pasikeičia. Tarkim universitete žmonės jau daug draugiškesni. Be to dabar sutinku kaip kuriuos savo baisiuosius klasiokius ir nepatikėsit su jais įmanoma bendrauti Juokiuosi Be to kartais tie kietuoliai kieti būna tik prie savo draugų, o kai būna vieni ar kitoj kompanijoj elgiasi visai kitaip.
Atgal į viršų Go down
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 06, 2010 6:26 pm

gabi rašo:
Na aš kai mokiausi mokykloje iki 10 klasės turėjau siaubingus klasiokus O ne! Tiek klasiokės tiek iš vis klasiokai buvo kažkoks siaubas, tai irgi pradėjau įgyt tokį nepasitikėjimo kompleksą, kartais net nenorėdavau eit į mokyklą, nemėgdavau pertraukų ir pan. Vėlaiu vienuoliktoj skirstant į profilius patekau į daug normalesnią klasę. Na aišku kaip ir visur buvo kažkoks susiskirstymas, su vienais bendraudavau daugiau su kitais mažiau, su tuo vadinamu elitu tai mažai bendraudavau, man tie žmonės tiesiog nepatiko. Tačiau suradau savo draugių ratą, su kuriomis gerai sutariau, bendraudavom ir po pamokų, daug kur eidavom ar važiuodavom, bendravau ir baigus mokyklą. Na aišku dabar šiek tiek ryšys nutrūko, mūsų visas šešetukas jau nežinau kada buvo susitikęs, bet sutinku tai vieną tai kitą, smagu pasišnekėt po ilgo nesimatymo ir pan. Na ką galiu pasakyti labai daug kas priklauso nuo žmonių su kuriais tu būni, aišku kai susirandi draugų reikia dėti pastangų, kartais būt drąsesnei, ieškot bendrų dalykų kas sieja, bendrų pomėgių ar pan, būt draugiškai, išklausyt. Nes žmonės tikrai mėgsta išsipasakot. Be to pritariu, kad su metais žmonės pasikeičia. Tarkim universitete žmonės jau daug draugiškesni. Be to dabar sutinku kaip kuriuos savo baisiuosius klasiokius ir nepatikėsit su jais įmanoma bendrauti Juokiuosi Be to kartais tie kietuoliai kieti būna tik prie savo draugų, o kai būna vieni ar kitoj kompanijoj elgiasi visai kitaip.
Va va man irgi taip atrodo ,kad tie kietuoliai taikosi prie savo klasiokų ir būna visai kitokie ,o kai būna vieni gal jie ištikrųjų visai mieli,draugiški ir faini yra kas čia žino.Turiu klasei tokia Justina tai ji kažkokia katastrofa ,kad negaliu buvo mane išmaudžiusi sniege čia jau seniai žiema ,buvau dėl jos net pas direktore ot ten buvo na o dabar šiektiek apsiramino Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 07, 2010 1:14 am

Tai tie vadinami šustruoliai kieti būna tik tol kol yra su kitais vadinamais kietaisiais, tačiau kai būna po vieną jie virsta normaliais žmonėmis. Pas mane klasėj irgi būdavo tokių, kurie kompanijoje būdavo nepakenčiami, o kai likdavo vieni elgdavosi kaip normalūs ir galėdavai pakalbėti su jais įvairiom ir labai įdomiom temom. Be to su metais visi keičiasi ir dažnai ima keistis. Žinoma visiems to nepritaikysi, nes būna ir išimčių, tačiau kiti net labai pasikeičia. Ir dabar kai susitinkam su klasiokėm su kuriom esam geros draugės, tačiau kadangi dauguma mokosi skirtinguose miestuose taip dažnai nebeišeina susitikt, bet kada susitinki ir pakalbi tai supranti viena, kad tiek kurie buvo ramesni klasėje dabar labai pasikeitę į gerą pusę, baiginėja moklus, kas susirado geras antras puses, kas dar ne, bet vis dar išlaikė savo gerą padėtį, o patys patys šustrausi deja tenka pripažint kitus sutikus sunku pažint, nes jie nebėra jau tokie kieti kokie buvo. Žinoma yra visokių, kiti pasiekia daug, bet kiti iš kietų lieka nebe tokie jau kieti. Tad svarbiausia susirast ratą su kuriuo jautiesi smagiai, gali jaustis laisvai nebijodama reikšt savo nuomonės. O į tuos kietuosius net neverta lygintis, nes tiek kieti tik primeta dažnai tokius, o iš ties yra tokie patys kokie ir kiti.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Rose(Titanic)
Flor Salvaje
Flor Salvaje



Amžius : 29
Miestas : Šiauliai
Parašė : 690
Prisijungė : 2009-12-18

Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 07, 2010 1:24 am

Kristina rašo:
Tai tie vadinami šustruoliai kieti būna tik tol kol yra su kitais vadinamais kietaisiais, tačiau kai būna po vieną jie virsta normaliais žmonėmis. Pas mane klasėj irgi būdavo tokių, kurie kompanijoje būdavo nepakenčiami, o kai likdavo vieni elgdavosi kaip normalūs ir galėdavai pakalbėti su jais įvairiom ir labai įdomiom temom. Be to su metais visi keičiasi ir dažnai ima keistis. Žinoma visiems to nepritaikysi, nes būna ir išimčių, tačiau kiti net labai pasikeičia. Ir dabar kai susitinkam su klasiokėm su kuriom esam geros draugės, tačiau kadangi dauguma mokosi skirtinguose miestuose taip dažnai nebeišeina susitikt, bet kada susitinki ir pakalbi tai supranti viena, kad tiek kurie buvo ramesni klasėje dabar labai pasikeitę į gerą pusę, baiginėja moklus, kas susirado geras antras puses, kas dar ne, bet vis dar išlaikė savo gerą padėtį, o patys patys šustrausi deja tenka pripažint kitus sutikus sunku pažint, nes jie nebėra jau tokie kieti kokie buvo. Žinoma yra visokių, kiti pasiekia daug, bet kiti iš kietų lieka nebe tokie jau kieti. Tad svarbiausia susirast ratą su kuriuo jautiesi smagiai, gali jaustis laisvai nebijodama reikšt savo nuomonės. O į tuos kietuosius net neverta lygintis, nes tiek kieti tik primeta dažnai tokius, o iš ties yra tokie patys kokie ir kiti.
Joa tu teisi taip ir yra tie kiečiausi ir tie kurie nebendrauja su kitais jie taikosi prie klasiokų ,o kaip būna vieni jie visai kitokie Dažausi
P.S Kristina o kiek tau metų?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip būti drasesniai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip būti drasesniai?   Kaip būti drasesniai? - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kaip būti drasesniai?
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kaip jaučiates?
» Meilė kaip mėnulis
» Kaip Isabela atrodo gražiau?
» Kaip suvylioti patinkantį vakiną?
» Kaip lengviausia išmokti ispanų kalbą?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: