TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Plaukai

Go down 
+17
MissR
Evil Regals
laurytyt
Gabi
emilija
Maria Del Carmen
Paola
Angeliukas
Natiusha.
velniukste
Nastinka
Rose(Titanic)
Violla
Grettell
Candy
Anahi
Rubi
21 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 31, 2010 6:15 am

Grettell rašo:
Ūj, kaip nepavydžiu. Aš tai tiesą sakant plaunu kas 2-4 savaites, nes man normaliai viskas atrodo. Juokiuosi
2-4 savaites? Netekau žado Oho. Sakyčiau kas 2-4 dienas labai gerai, bet čia savaites. Nustebau Keista.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 31, 2010 2:23 pm

Rubi rašo:
Grettell rašo:
Ūj, kaip nepavydžiu. Aš tai tiesą sakant plaunu kas 2-4 savaites, nes man normaliai viskas atrodo. Juokiuosi
2-4 savaites? Netekau žado Oho. Sakyčiau kas 2-4 dienas labai gerai, bet čia savaites. Nustebau Keista.

na, kai buvau kaip Grettel 13 man taip pat užtekdavo į savaitę vieną kartą išplauti, bet dabar plaunu kas antrą dieną, naudoju begalę daug šampūnų, keičiu juos kas savaitę, kad plaukai nepriprastų, dedu daug kaukių ir pan., nes dažnai dažau plaukus, kirpykloje apsilankau kartą per mėnesį, nes noriu susigrąžint savo senąjį plaukų ilgį, bet kaži ar bepavyks Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 31, 2010 8:21 pm

Aš plaunu kas savaitę,bet jei nešioju palaidus tai jie greitai susiriebaluoja ir tenka plauti dažniau.
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 09 02, 2010 1:53 am

Rubi rašo:
Grettell rašo:
Ūj, kaip nepavydžiu. Aš tai tiesą sakant plaunu kas 2-4 savaites, nes man normaliai viskas atrodo. Juokiuosi
2-4 savaites? Netekau žado Oho. Sakyčiau kas 2-4 dienas labai gerai, bet čia savaites. Nustebau Keista.

Man irgi keista. Bet ką man daryt, kad po dviejų savaičių po plovimo mano plaukai atrodo super? Juokiuosi

Citata :
na, kai buvau kaip Grettel 13 man taip pat užtekdavo į savaitę vieną kartą išplauti, bet dabar plaunu kas antrą dieną, naudoju begalę daug šampūnų, keičiu juos kas savaitę, kad plaukai nepriprastų, dedu daug kaukių ir pan., nes dažnai dažau plaukus, kirpykloje apsilankau kartą per mėnesį, nes noriu susigrąžint savo senąjį plaukų ilgį, bet kaži ar bepavyks Šypsausi

Tau užtekdavo kartą į savaitę. O man į kokias dvi keturias savaites. beja, aš nedažysiu plaukų ir, man atrodo, man turėtų visada toks režimas išlikti.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Paola
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Paola


Amžius : 35
Parašė : 153
Prisijungė : 2010-08-18

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 09 02, 2010 2:03 am

Citata :
na, kai buvau kaip Grettel 13 man taip pat užtekdavo į savaitę vieną kartą išplauti, bet dabar plaunu kas antrą dieną, naudoju begalę daug šampūnų, keičiu juos kas savaitę, kad plaukai nepriprastų, dedu daug kaukių ir pan., nes dažnai dažau plaukus, kirpykloje apsilankau kartą per mėnesį, nes noriu susigrąžint savo senąjį plaukų ilgį, bet kaži ar bepavyks Šypsausi

Tau užtekdavo kartą į savaitę. O man į kokias dvi keturias savaites. beja, aš nedažysiu plaukų ir, man atrodo, man turėtų visada toks režimas išlikti.[/i][/quote]


plausi, plausi pamatysi, pakalbėsim kai bus tau 15-17 Juokiuosi O tu taip gerai save pažįsti, kad žinai jog plaukų nedažysi?
Atgal į viršų Go down
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 09 02, 2010 2:24 am

Grettell rašo:
Rubi rašo:
Grettell rašo:
Ūj, kaip nepavydžiu. Aš tai tiesą sakant plaunu kas 2-4 savaites, nes man normaliai viskas atrodo. Juokiuosi
2-4 savaites? Netekau žado Oho. Sakyčiau kas 2-4 dienas labai gerai, bet čia savaites. Nustebau Keista.

Man irgi keista. Bet ką man daryt, kad po dviejų savaičių po plovimo mano plaukai atrodo super? Juokiuosi

Citata :
na, kai buvau kaip Grettel 13 man taip pat užtekdavo į savaitę vieną kartą išplauti, bet dabar plaunu kas antrą dieną, naudoju begalę daug šampūnų, keičiu juos kas savaitę, kad plaukai nepriprastų, dedu daug kaukių ir pan., nes dažnai dažau plaukus, kirpykloje apsilankau kartą per mėnesį, nes noriu susigrąžint savo senąjį plaukų ilgį, bet kaži ar bepavyks Šypsausi

Tau užtekdavo kartą į savaitę. O man į kokias dvi keturias savaites. beja, aš nedažysiu plaukų ir, man atrodo, man turėtų visada toks režimas išlikti.
Deja su metais keičiasi nuomonė. Būsi panelė ir norėsi keisti ir išvaizdą. Aš kai buvau mergaitė irgi man ne plaukų dažymai dar galvoj buvo. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
emilija
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way
emilija


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 363
Prisijungė : 2009-12-14

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 09 02, 2010 3:02 am

As plaunu kas svaite ir beveik visada nesioju palaidais,bet man visvien nesusiriebaluoja,nes mano plaukai garbanoti tu kuriu plaukai tiesus jie gal greitai susiriebaluoja.
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 09 03, 2010 1:09 am

Taip, labai gerai save pažįstu. Jeigu aš dabar esu kategoriškai prieš plaukų dažymą ir buvau visus savo gyvenimo metus, tai kodėl turėtų mano nuomonė pasikeisti? Aš patenkinta savo plaukų spalva.
Paola, kodėl manai, kad turėčiau pradėti dažnai plaut? Nu kodėl, atsakyk.
Rubi, na tau nebuvo galvoj plaukų dažymas, bet gal būt tu nebuvai prieš tai nusiteikusi, apie tai negalvojai... O aš apie tai pagalvoju dažnai, bet esu prieš tai nusiteikus. Nežinau, kodėl. Gal dėl to, kad esu už natūralumą, ir man baisu pagalvot, kaip paauglės dažo plaukus.
Kokie laikai ankščiau buvo... Nė sruogelė negalėjo mokykloj išlindus būt, nei jokių sugarbanojimų ar palaidų plaukų. Apie plaukų dažymą nebuvo nė kalbos.
Aišku, nesmerkiu tų kurios dažo, bet man tai tiesiog nesuprantama. (kitaip nei kai kurioms mano jaunesnėms už mane klasiokėms.

P.S. Nemanykt, kad rašau piktai. Kai rašau, rašau su šypsena veide. Tiesiog mano toks rašymo stilius.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 09 03, 2010 3:40 am

Tai taip seniau būdavo žinau. Mama pasakojo. Juokiuosi Bet juk dabar 21 amžius. Juokiuosi

O šiaip negali žinoti, kas atsitiks. Man kažkada irgi nereikėjo taip dažnai plaut, bet brendimo metu labai daug kas atsitinka. Gali ir pradėti berti ir plaukai dažnai riebaluotis. Negali matyti savo organizmo iš vidaus.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 09 03, 2010 6:04 pm

Visiškai pritariu Taip Grettel, netikiu kad visą laik plausi kas kelias savaites. Ateis laikas kai bent į savaitę kartą reiks išsiplaut. Tiesiog taip yra žmogus bręsta auga ir keičiasi, todėl savo organizmui neįsakysi. Tavo metų ir lyg rečiau plaudavau. O dabar tai kas kelias dienas, o kai dar pasitrumpinau plaukus tai jau matau kad ir kas dieną reik plaut ;DD
Atgal į viršų Go down
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 09 03, 2010 9:45 pm

Aišku, visko gali būti. Bet aš pajutau daug brendimo požimių, bet dėl galvos niekas nesikeičia. Juokiuosi Galima sakyti, man brendimas nuo kokių 9 m. prasidėjo.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 09 04, 2010 1:37 am

Grettell rašo:
Aišku, visko gali būti. Bet aš pajutau daug brendimo požimių, bet dėl galvos niekas nesikeičia. Juokiuosi Galima sakyti, man brendimas nuo kokių 9 m. prasidėjo.
Ar žinojai, kad brendimas kai kuriems būna iki 20 metų ir daugiau? Tad visko gali būt.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 09 04, 2010 3:52 pm

Na, negirdėjau tokio dalyko: nuo brendimo ėmė riebaluotis galva Juokiuosi Na, bet gal tikrai visko gali būti... Beto, mano mama kažkodėl sako, kad dažnai plaudamos merginos susigadina savo galvos odą ir tada reikia dažnai plauti. Kartais net kasdien. Beto, mano mama visada plaudavo kartą į savaitę ir dabar, perkopusi ketvirtą dešimtį taip pat plauna - brendimas nieko nepadarė.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Rubi
Forumo savininkė
Forumo savininkė
Rubi


Amžius : 31
Miestas : Kaunas
Parašė : 12015
Prisijungė : 2009-09-26

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 05, 2010 3:18 am

Grettell rašo:
Na, negirdėjau tokio dalyko: nuo brendimo ėmė riebaluotis galva Juokiuosi Na, bet gal tikrai visko gali būti... Beto, mano mama kažkodėl sako, kad dažnai plaudamos merginos susigadina savo galvos odą ir tada reikia dažnai plauti. Kartais net kasdien. Beto, mano mama visada plaudavo kartą į savaitę ir dabar, perkopusi ketvirtą dešimtį taip pat plauna - brendimas nieko nepadarė.
Tai aišku. Juk ne visiem nuo brendimo būna. Čia tik galimas būdas. Juk ir beria ne visus nuo brendimo. O kaikurie brendimo metu net alpsta.
Atgal į viršų Go down
https://tvnoveles.lithuanianforum.net
Grettell
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Grettell


Amžius : 27
Parašė : 435
Prisijungė : 2010-01-27

Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_replySk. 09 05, 2010 3:33 am

Tik žinau, kad jei pradėsi dažnai plaut - galvos oda pripras, ims riebaluotis. Aišku, gal kaikurios priverstos dažnai plaut, bet nevisos.
Atgal į viršų Go down
http://simsstation.forume.biz/
Sponsored content





Plaukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plaukai   Plaukai - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Plaukai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GROŽIS IR SVEIKATA-
Pereiti į: