TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)

rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Verdades secretas (2015)

Go down 
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi

Parašė : 4190
Prisijungė : 2009-12-15

Verdades secretas (2015) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPen. 05 22, 2020 7:07 am

Kompanija: Rede Globo
Šalis: Brazilija
Serijos: 64
[You must be registered and logged in to see this image.]

Aktoriai:
Camila Queiroz -Arlete Brito Gomes (Ángel)
Rodrigo Lombardi - Alexandre Ticiano (Alex)
Drica Moraes - Carolina Brito Ticiano

Marieta Severo - Fanny Richard (Rita de Cássia)
Grazi Massafera - Larissa Ramos
Reynaldo Gianecchini - Anthony Mariano
Agatha Moreira - Giovanna Lovatelli Ticiano (Kika)
Gabriel Leona - Guilherme Lovatelli
Rainer Cadete - Visky
Guilhermina Guinle - Pia Lovatelli
João Vítor Silva - Bruno Lovatelli Ticiano
Ana Lúcia Torre - Hilda Brito
Bel Kutner - Darlene
Eva Wilma - Fábia Mariano
Genézio de Barros - Oswaldo
Felipe Carolis - Sam Nunes
Alessandra Ambrosio - Samia
ir kt.

Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina

Parašė : 11200
Prisijungė : 2010-05-24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyPen. 06 05, 2020 5:55 pm

Serialas, kuris man labai patiko. Įtraukiantis, kitoks nei kiti matyti projektai. Nė viena serija man neprailgo. Aktoriai parinkti savo vaidmenims puikiai. Personažai išties charizmatikši.

Kaip tau sekasi jį žiūrėti, Gabi?

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi

Parašė : 4190
Prisijungė : 2009-12-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_replyAntr. 06 09, 2020 6:26 am

Aha pritariu tau Kristina, kad serialas, išties išskirtinis Šypsausi Mane jis ir užkabino nuo pirmos serijos, įdomi ir neįprasta istorija, geri aktoriai ir dar įdomesni personažai. Buvo įdomu stebėt kiekvieną personažą, kiekvienas turėjo savo istoriją. Be Angel Alex ir Carolinos istorijos, dar buvo įdomu stebėti Larisos istoriją kaip iš modelio virto gatvėje gyvenančia narkomane ir kažkaip jau net galvojau, kad jai geruoju nesibaigs, bet laimei pačiam gale susivokė, kad pasiekė dugną ir paprašė pagalbos. Įdomus ir Fanny personažas, tiek kaip modelių agentūros vadovės, tiek kaip vyresnės moters gyvenančios su už ją daug jaunesniu vyru, kurį ji išlaiko ir net susitaiko, kad jis turi jaunesnę meilužę. Išties galvojau, kad ji ilgiau liūdės kai Anthony ją paliks, bet Visky puikiai žinojo, ko jo Reinai reikia Juokiuosi Greitai rado pakaitalą Leo ir dar jaunesnį Juokiuosi Labai patiko ir Visky personažas, talentingas, ekscentriškas,  bet tuo pačiu ir be galo mielas ir su didžiule širdimi. Visur kur tik galėdavo visiems padėdavo. Man taip buvo jo gaila, kai Leo atstūmė. Bet tuo pačiu labai nustebino jų porelė su Lourdeca Juokiuosi Nustebino ir prajuokino ji mane, tikrai nuotaikinga porelė buvo, nesitikėjau Juokiuosi Johanna ir įdomus personažas, su savo tiesmukais ir kartais grubokais pasakymais. Bet ji į serialą įnešė nemažai veiksmo. Na ir visi kiti likę personažai buvo įdomūs. Na gal tik Angel močiutė nelabai įdomi buvo ir Carolinai susituokus su Alex kaip ir nieko naujo ji neįnešė į serialą. Kalbant apie paskutinę seriją tai buvo įdomu kaip Carolina sureaguos pamačiusi Alex ir Angel kartu, taip pat kaip elgsis jie. Scenos buvo stiprios, bet problema, kad ispanai ne įgarsina o dubluoja ir nebelieka jokio originalaus garso, tad šiuo atveju pritrūko to efektingumo,nepavyko taip pajausti personažų emocijų. Jaučiu reiks pažiūrėt paskutinę seriją įgarsinatą rusiškai, kad išgirst su originaliu balsu. Na aišku jau ir žinojau kaip viskas pasibaigs prieš dar pradedant žiūrėt šį serialą, tad nenustebino kad Carolina nusišovė. Kas nustebino tai, kad Angel nušovė Alex ir dar taip šaltakraujiškai. Galvojau, kad ji jį tik pašaus, kad vėliau pasigailės, bet pasirodo ji troško jam atkeršyti ir paleido į jį daugybę kulkų. Vėliau šaltu veidu nuspyrė į vandenį, išvalė denį ir apgavo policiją, kad tai nelaimingas atsitikimas. Nustebino, nesitikėjau, to iš jos. Jos personažas visiškai pasikeitė ir tas šaltumas jos akyse buvo iki pat paskutinės scenos kuomet ji susituokė su Gui ir pritraukė jos  žvilgsnį tikrai jautės tas šaltumas jos akyse. Bendrai paėmus serialas tikrai labai geras ir dabar jau kai pabaigiau jį prieš savaitę man jo trūksta. Nors nežinau kiek iš tiesų aš serijų peržiūrėjau, nes ispaniškos serijos buvo rodomos labai įdomiai tai po 40 minučių, tai po valandą, tai po dvi ar net daugiau ir iš vis parodė tik 35 serijas. Tai net buvo keista, kad jau paskutinė serija. Bet kaip buvo taip keistai karpoma tai net nežinau kiek iš tiesų jų normaliai parodė.
Kas dar labai patiko tai serialo garso takelis, nerealus. Pamėgau beveik visas ten skambėjusias dainas.
Labiausiai patikusi Moby - The last day. Pasakiška daina Įsimylėjau

Dar šita labai patiko, tokia net oda pašiurpsta nuo šios dainos.Labai gera ypač pirma dalis.

Na ir aišku entrados daina

Na šiaip čia visos dainos labai geros, ne viena iš jų atsidūrė mano playliste.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Verdades secretas (2015)   Verdades secretas (2015) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down

Verdades secretas (2015)
Atgal į viršų 
Puslapis 11