TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hercai

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 11 17, 2020 10:30 pm

Na tikrai juokinga, kad tas Azize anūkas irgi susidomėjo Rayan, bet kažkodėl taip ir galvojau Juokiuosi O Harun su Yaren dar kažkiek rodo?
Bandžiau pradėt žiūrėt Ramo, nes labai sudomino ir patiko pora, bet pirma serija sunkiai žiūrėjosi. Bandžiau ir rusiškai ir su ispaniškais subtitrais, kad geriau suprasčiau, bet per daug man ten visokių pašalinių įvykių ir vieta kur vyksta serialo veiksmas nelabai patinka. Gaila, kad nėra vien tik poros istorijos, bet jaučiu, kad dar aš grįšiu prie šio serialo Juokiuosi
Sen Çal Kapımı visai įdomiai serija su tuo kūdikiu susižiūrėjo patiko kaip Serkan ir kiti galvojo, kad Eda laukiasi, prisijuokiau iš jų Juokiuosi o naujausios serijos dar nežiūrėjau. Man tai nelabai patinka, kad Fifi su Ardem poruoja, visiškai aš nematau jų poroj. Man Ardem labiau tiktų Leilai, vis prisjuokiu iš jų tandemo. O Fifi galėtų koks naujas atsirasti.
Dėl tų bučinių turkų serialuose aha žinau, kad cenzūra ten stipri yra ir skiria baudas po to. Bet kituose serialuose bent parodo kaip pakšteli į lūpas, o Yeni hayat nė to neparodė tik nesuprasi kieno kaltė kūrybinės grupės, cenzūros, o gal pats aktorius nenorėjo, nes sklido gandai kad tas aktorius jau ne pirmas serialas nesibučiuoja su savo porom.
Aj norėtųsi man daugiau interneto platformai skirtų turkų serialų pažiūrėti, nes šiek tiek nervuoja tas cenzūravimas, bet kažkaip jų mažokai arba nėra nieko gero. Gal tu kokių gerų žinai?
Aš tai pakolkas mačius tik vieną Fi Çi Pi aptikau jį labai netikėtai lietuviškai sudomino vien nuo pavadinimo "Aš matau tave" o perskaičius aprašymą dar labiau ir nuo pat pirmos serijos įtraukė. Po to ir ispaniškai žiūrėjau kai lietuviškai neradau. Pamenu su kiekviena serija vis labiau negalėjau patikėti, kad čia turkų serialas ne tik su bučiniais bet ir su gan atvirom scenom ir temom. Skiriasi kaip diena ir naktis nuo rodomų per jų televizijos kanalus. Nors man patiko labiau pirmas sezonas, bet šiaip serialas tikrai geras, intriguojantis ir išskirtinis. Šiam video tai gerai perteikia.


Tu jo nežiūrėjus? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 11 18, 2020 5:32 pm

Harun ir Yaren dar rodo, meilės vis dar neatisirado pas juos Juokiuosi

Man Ramo antras sezonas kur kas įdomesnis sakyčiau nei pirmas Juokiuosi veiksmas vyksta jau Stambule, o ne Adanoje. Ir veikėjai kur kas ryškesni ir įdomesni. Pirmos serijos man pradžioj irgi sunkiai žiūrėjosi, o po to jau akių atitraukt nebegalėjau Juokiuosi ypač nuo pagrindinės poros.

Sen Çal Kapımı serija su vaiku tikrai juokinga buvo, buvo įdomu juos stebėti kai rūpinasi vaiku Juokiuosi ir Serkan vis pergyveno, kad Eda laukiasi. Net išbalo sakyčiau Juokiuosi Fifi pora su Adem man irgi visai nesižiūri, jie per daug skirtingi, kaip dvi planetos Juokiuosi jie net nieko bendro neturi tarpusavyje. Su Leila jie tikrai daug geriau žiūrisi, abu pakvaišę tokie, tiktų vienas kitam.
Serkan Çayoğlu esu mačius seriale Halka, tai tame seriale su partere kiek pamenu bučinių irgi nebuvo, bet realiai jų personažai daug artimų santykių ir neturėjo, todėl, net ir nenustebau, kad jokio bučinio nebuvo, net ir į žandą. Bei taip pat Kuzey Güney, bet net nelabai pamenu ką jis šiame seriale ir vaidino Juokiuosi
Fi esu mačius ir man labai patiko, išskirtinis scenarijus ir personažai visi charakterizuoti labai gerai, kokia pora tau labiau imponavo Duru su Can ar Duru su Deniz?

Daug nesu mačius, bet vienas iš tokių skirtas Netflix platformai The  gift (turkiškai Atiye) serialo žandras daugiau mistika, bet pati istorija tikrai įdomi. Man bent jau patiko.

Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 22, 2020 6:06 am

Gaila, kad tarp Harun ir Yaren neatsirado nieko daugiau, bet spėju kad jau taip ir liks pas juos tokie santykiai kaip katės su šuniu iki serialo galo Juokiuosi
Iš Fi Çi Pi tai man nepatiko nė Duru su Deniz nei su Can. Pirmam sezone kol ji buvo su Deniz įdomiau buvo stebėti kaip Can manipuliuoja jos ambicijomis ir kaip vis labiau tolina nuo Deniz ir artina prie savęs, bet antram sezone kai jie jau buvo kartu jau po kelių serijų norėjau kad jie išsiskirtų ir kai Duru sužinojo tiesą apie Can tada norėjau, kad Deniz greičiau ją išgelbėtų. Bet kaip pora nė vieni nesukėlė man jokių emocijų. Jei kalbant apie poras tai man ten labiausiai patiko Ozge su Sadik. Netikėta pora, kai Sadik ją pirmą kart pabučiavo pirmam sezone labai nustebau. Bet man patiko kai jis su ja buvo visiškai kitoks nei su kitais kaip ji jį pamažu pakeitė, kiek jis jai daug padėjo ir kiek daug dėl jos padarė. Todėl labai apsidžiaugiau kai ji galiausiai atvažiavo pas jį tą namelį. Miela ir gražu, abu po visko buvo verti nors trupinėlio laimės Šypsausi O tau kas labiausiai ten patiko?
Grįžau prie Ramo, perklausiau vieną pirmos serijos apibendrinimą ispaniškai youtube ir patiko siužetas tad nuo pirmos serijos vidurio kai Ramo su Sibel susitiko kavinėj ir į juos pradėjo šaudyt kažkaip įsižiūrėjo, po to viskas buvo įdomu nors ir žinojau apie tai kas nutiks su Boz ir kad Ramo galiausiai nušaus Sibel tėvą. Antra serija kažkaip vėl sunkiau žiūrisi patinka tik prisiminimai iš Ramo vaikystės ir jų su Sibel kai susipažino. Na po truputį žiūrėsiu manau Galvoju  O kiek pirmas sezonas serijų turi?
Apie Atiye buvau girdėjus, bet mistika man nelabai patinka. Be to ir Beren ne ta aktorė dėl kurios žiūrėčiau serialą. Nors žinau, kad ji gera aktorė ir garsi Turkijoj ir visam pasauly. Bet turėtų būt kažkas labai įdomaus ir įtraukiančio, kad su ja žiūrėčiau kaip buvo Fatmagul. Ai beje ispanai, kuria Fatmagul remeiką. Turėtų kitais metais pasirodyti, nes jau nuo vasaros filmuojamas jei pavyks pabaigti per tą koroną nes jau turėjo stabdyti filmavimus rudenį. Vadinsis "Alba" ir turės tik 13 serijų
Hercai  - Page 3 57
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 22, 2020 9:33 pm

Aš taip ir numanau, kad jų santykiai tokie ir liks, jeigu Harun galiausiai jos nemes, kadangi jau aišku kas stovi už Harun, pilnai tikiu, kad jis ilgai su ja nesiterlios. Netikiu, kad įvyks stebuklas ir jis ją ir ji jį pamils Juokiuosi Ozge su Sadik man irgi patiko, įdomi pora. Duru man peripetijos santykių labiau su Can patiko, įdomu buvo stebėt, kaip Duru ambicijos kyla ne dienom, o valandom Juokiuosi
Pirmam sezone turiu pripažint, man vaikystės prisiminimai ir Ramo/Sibel praeities epizodai labiausiai ir domino. Duok šansą projektui, manau tikrai po to patiks labiau. Aš kaip minėjau, man antras sezonas daug labiau patinka, bet pirmas irgi turi neblogų vietų. Pirmas sezonas turi 11 serijų.

Beren tikrai gera aktorė, bet irgi nėra mano mėgstamiausia, bet tas serialas man visai patiko, kažkaip įtraukė nuo pirmos serijos Juokiuosi kadangi sezonų ir serijų skaičius tikrai nėra ilgi tai visai gerai žiūrisi man.
Kažką teko girdėt apie ispanų versiją, bet ar žiūrėsiu tikrai nežinau, nebent promo labai sudomins. Tu planuoji žiūrėt?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 11 27, 2020 12:31 am

Sudominai kas stovi už Harun Galvoju  Jau pagaliau išaiškėjo?
Ramo po truputį žiūriu lyg jau daugiau nei 3 serijas peržiūrėjau. O kiti turkų serialai kažkaip užsiliko tiek Sen Cal Capimi, tiek Ariza, tiek Alev Alev. Ko gero dėlto, kad ne visad noris skaityt ispaniškus subtitrus arba rusiškai klausyti. Tad kartais daug mieliau pažiūriu kažką ispaniško ar net lietuviško. Paskutiniu metu buvau užsikabinus ant ispaniško ir meksikietiško "Kaukės" varianto. Ir ispaniško "La voz".
Fatmagul ispanišką remeiką "Alba" ketinu žiūrėti tik neaišku kada jis pasirodys. Jis mane sudomino jau nuo praeitos žiemos kai tik jį paskelbė. Be to ir vaidins vienas iš man patinkančių aktorių Polo Martin. "Elite" man jo vaidyba labai patiko, įdomu koks bus čia. Be to ir kiti aktoriai domina ir siužetas kaip viską perteiks, nujaučiu kad smarkiai skirsis nuo originalo.
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replySk. 11 29, 2020 11:56 pm

Jau paaiškėjo, bet labai jau ir nenustebau, kad tas žmogus kai tik jį parodė Juokiuosi

Kaip tau Ramo žiūrisi? Patinka? Su subtitrais kažkaip išvis niekada neteko žiūrėt. Visada rusiškai kažkaip žiūriu. Ką iš ispanų dabar žiūri?

Jau manau, kad ispaniškas variantas tikrai skirsis ir labai vien dėl to, kad pas juos galima daug atviresnes scenas filmuoti tokio pobūdžio. Aš ko gero tik Polo Martin ir težinau iš visų aktorių, kurie vaidins.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 30, 2020 1:30 am

O tai kas stovi uz Harun? Gali man parašyti, nes vis tiek jau nemanau, kad grįšiu prie jo. Na nebent Čilė įgarsins tai dėl fono taip pat kaip Imperio de mentiras suklausyčiau Juokiuosi
Na Ramo tai žiūriu pagreitintu būdu, prasuku visus tos mafijos reikalus, šeimos susitikimus, kai ta teta susitinka su tuo mafijos šefu. Daugiau tik žiūrėjau toj serijoj kai Sibel sužeidė Ramo su peiliu, gera scena buvo Įsimylėjau Net priminė mano mylimą porą Monicą ir Aurelio ten ir vienas kitą padūrė, šeimos buvo priešai, pykosi, taikėsi, nekentė ir tuo pačiu be proto mylėjo tai man patinka tokios istorijos Juokiuosi
Na aš kartais žiūriu su ispaniškais subtitrais, kad geriau suprast. Bet Ramo su subtitrais radau tik kažkokiam nesaugiam puslapį, kur stringa ir prasukt neleidžia tai žiūriu rusiškai. Tik nervuoja, kad kartais kai Ramo ir Sibel pradeda metaforiškai kalbėt apie savo jausmus tai ne viską   suprantu, net kelis kartus perklausius Juokiuosi
Iš ispaniškų tai šiuo metu žiūriu Vis a vis 4 sezoną, dar noriu pabaigt HIT ir parsisiunčiau Los favoritos de Midas 1 seriją. O tu ką nors žiūri iš ispaniškų šiuo metu? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 11 30, 2020 6:59 pm

Azizė anūkas, Aslanas. Bet toje istorijoje įsimaišęs ir tikras Reyyan tėvas.

Man Fidan istorija su Yavuz visai patiko, jie turėjo potencialo. Antram sezone jų istorijos gerokai mažiau, arba visai galima sakyt beveik nebėra, bet kol kas kito scenarijaus net ir sunku įsivaizduot Juokiuosi Sibel scena su peiliu tikrai buvo stipri, man net pačiai skauda buvo kai ji Ramo padūrė Juokiuosi Ramo su Sibel pora niekada nebūna nuobodi Juokiuosi net kai ir pykstasi ar nėra kartu tarp jų tvyro chemija vien akim žiūrint Juokiuosi

Šiuo metu nežiūriu nieko, bet kelis projektus turiu nusižiūrėjus arba laukiu kol nauji sezonai išeis, bet kol kas laukimo rėžime visi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 01, 2020 3:33 am

O tai kam jiems reikejo, kad Harun vestu Yaren?
Ramo peržiūrėjau 8 serijas, jau įvyko mainai, Fatos į Sibel ir senelį. Suintrigavo kai į visus juos ten pradėjo šaudyti iš visų pusių. Is pat pradziu galvojau, kad Neco visa tai suorganizavo, bet po to kai i juos ir pradejo saudyti buvo idomu issaiskinti kas cia vyksta Juokiuosi Kaip supratau gale serijos Ramo išsivezė Stambulo mafija, tai čia tas Yavuz pagrindinis vadas ar yra dar kas aukščiau už jį? O Sibel senelį nori nušauti tas kur pas juos anksčiau dirbo, beje nesupratau kas tarp ju ivyko kai prasukinejau nemazai. Jis is pat pradziu buvo ištikimas jų šeimai, bet po to Sibel senelis norėjo juo atsikratyti? Jei taip tai kodel? Ir kodel jis Ramo padejo? O Ramo tetą kas norejo pašalint ir Stambulo mafija ar Sibel šeima?
O koki ispaniški serialai yra tavo planuose, kurių naujų sezonų lauki? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Online
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 01, 2020 6:14 pm

Dar iki to nepriėjau, tik galima matyt daryt išvadą ir suprasti, kad Reyyan tėvui matyt reikėjo kažko, kas kontroliuotų Yaren ir pernelyg neskriaustų dukros. Bet bus matyt tik tada kai peržiūrėsiu viską ko dar nemačiau Juokiuosi gal dar kažkokių paslapčių nežinomų atskleis Juokiuosi

Yavuz tik lašelis vandenyje, už jo stovi dar didesnės galvos Juokiuosi Halef pradėjo prisimint visus įvykius kas nutiko praeityje ir jo vaikystėje, kada jį Sibel senelis nuvežė ir kaip bausmę paliko naktiniam klube. Koks buvo jo mamos sunkus gyvenimas ir koks buvo jo, kaip jis matė savo akimis kaip mirė jo mama. Ir kad dėl visko kaltas būtent Sibel senelis. 10 serija yra kertinis taškas jo istorijos, todėl tikrai pažiūrėk, labai jausminga scena.


Laukiu labai naujų sezonų La casa de papel, Elite, Estoy vivo. Taip pat norėčiau pažiūrėt Nasdrovia, El Barco
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 12 01, 2020 8:37 pm

Vakar peržiūrėjau 9 seriją Ramo tokia įdomi ir intriguojanti buvo Įsimylėjau  kad beveik neprasukau. Buvo įdomu visas tas abiejų šeimų pagrobimas, kaip su jais elgsis ten ir kaip jiems pavyks ištrūkti. Įtraukė ir žiūrėjau susidomėjus. Gera serija. O ir prisiminimai Sibel ir Ramo buvo labai juokingi šį syk. Patiko ta jų scena persirengimo kabinoj, Sibel visuomet taip juokingai sureaguodavo anksčiau į Ramo veiksmus. Kai Ramo neišėjo ir ji vos nepradėjo persirenginėti prie jo Sibel taip juokingai sureagavo. O po to kai jis prie jos pasilenkė tai jau įkaito atmosfera. Ta antra scena kai jie buvo uždaryti ir juokinga buvo o dar galiausiai Ramo pavogė iš Sibel bučinį Juokiuosi Ber pravertė jai tas prisiminimas, kad išsilaisvintų ir nusiųstų Ramo savo vietą. Ta scena kai juos visus Alpay suklupdė ir jo vyrai pradėjo šaudyti vieną po kito jo rankos nuleidimu žemyn tokia įtempta buvo. Tas paskutinis prieš tetą kur nušovė Tanker giminė jiems kokia  buvo? Nesupratau, nes jie čia visi vieni kitus broliais vadina. Taip ir galvojau, kad Fidan išsigelbės, bet išgasdino kaip reikiant kai paspaudė gaiduką laimei neturėjo kulkų.
Šiandien jei pavyks noriu 10 ir 11 serijas peržiūrėt ir pabaigt pirmą sezoną. O tai del ko Sibel senelis nubaude Halef?
La Casa de Papel ir Elite naujų sezonų ir laukiu, o ir Nasdrovia vis vilioja pažiūrėt. Dar kaip tik nesenai pamačiau reklamą stotelėj Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Online
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 12 03, 2020 3:26 am

Pabaigiau 1 sezoną po tokios įdomios ir įtraukiančios 9 serijos, kurią aprašiau prieš tai, 10 ir 11 man buvo šiek tiek nuobodžios Juokiuosi Na tik 10 serijoj kai Ramo atvažiavo policija įdomiau pasidarė. Negalvojau, kad Sibel senelis pakels prieš ją ranką tuo metu jis atrodė toks agresyvus, kad aš net pagalvojau, kad jei dar ką jis padarys. Bet vis dėlto Sibel skaudžiausia, kad ją apgavo ir išdavė jos brolis. Gražios buvo scenos Ramo ir Sibel kai jie buvo kartu abu atrodė tokie laimingi, bet jautėsi, kad laimė ilgai nesitęs.
Su tuo Halef tai man keista istorija šiek tiek, tai jis pats viską tik įsivaizdavo? Tą moterį jos vaiką, jų namus. Taip išeina, kad moteris buvo jo motina o jis tas vaikas. Man šis įsivaizdavimas kai jis vienas viską darė priminė filmą Kovos klubas kur ir įsivaizdavo kitą žmogų, o iš ties pats viska tą darė. Akivaizdu, kad psichiškai nestabilus jis jai taip viską vaizduotėj susikūrė ir tuo įtikėjo. Man tai atrodo, kad vis dėlto Suleman nužudė jo motina ir kad yra jo tėvas, nors ir sakė jam kad ne.
Baigėsi tai labai įdomiai ką dabar darys Ramo, mačiau epizodų lyg kalėjime jis.
Beje kadangi planuoju žiūrėt ir antrą sezoną tai sukūriau atskirą temą, nes apie Hercai jau nebeturiu ką pasakyt ir jis jau nelabai mane domina Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Online
Sponsored content





Hercai  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hercai    Hercai  - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Hercai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: