TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyKv. 12 12, 2019 6:09 am

Turkų serialas: Kara Para Aşk
Žanras: Veiksmo, Detektyvas, Romantinis, Drama
Metai: 2014-2015
Serijos: 54
Sezonai: 2
Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk F3ffca5fbf407703973af6ff980f6f3b

Vaidina:
Engin Akyürek - Ömer Demir
Tuba Büyüküstün - Elif Denizer

Nebahat Çehre -Zerrin Denizer
Erkan Can -Tayyar Dündar
Öykü Karayel - İpek
Saygın Soysal - Fatih Dündar
Güler Ökten - Elvan Demir
Işıl Yücesoy - Nedret
Tuvana Türkay - Bahar Çınar
Burak Tamdoğan - Hüseyin Demir
Bestemsu Özdemir - Nilüfer Denizer
Emre Kızılırmak - Levent İnanç
Hazal Türesan como Aslı Denizer
İlkin Tüfekçi - Pelin Serter
Ahmet Tansu Taşanlar - Arda Çakır
ir kt.



Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyKv. 12 12, 2019 7:40 pm

Gabi, gal žiūri šį serialą?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyKv. 12 12, 2019 8:59 pm

Aha, ieškojau kažko įdomaus ir įtraukiančio, nes šiuo metu iš ispaniškų nieko neradau ir prisiminiau šį serialą ir nuo pat pirmos serijos užkabino Įsimylėjau Tokia įdomi, intriguojanti, mįslinga ir įtraukianti istorija, kad pakolkas neleidžia nuobodžiauti nė vieną seriją. O tu gal žiūrėjai? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyPir. 12 16, 2019 7:51 pm

Ne, man jo neteko žiūrėti, bet nemažai gerų atsiliepimų teko girdėti.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyTr. 12 18, 2019 3:42 am

Na mane nuvylė šis serialas. Pirmas sezonas buvo labai įdomus Įsimylėjau Bet jo pabaigoje išaiškėjo kas žudikas ir pas ką yra deimantai ir dingo intriga, tad antras nesižiūri Juokiuosi Nuobodu pasidarė, atrodo viskas gerai su ta pagrindine pora, bet ne mano ji pora ir viskas. Dar sudomino pagrindinės herojės sesers Nilufer ir jos pagrobėjo istorija, bet ne per daugiausiai jų rodo, o viso serialo siužetas kažkoks pasidarė be veiksmo, apie nieką. Tas pats per tą patį daugmaž. Dabar pradėjau žiūrėt kitą turkišką serialą, o prie šio gal kada grįšiu.
Visai patiko šie video apie Nilufer ir Metin kitokią meilės istoriją, vien dėl jų noris pabaigt šį serialą. Reiks paieškot gal yra tik jų istorija.


Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyKv. 12 19, 2019 4:36 pm

Aš niekad nežiūrėjau serialo, bet šitą istoriją per kelis video teko matyt, tai tikrai man jų istorija pasirodė kur kas įdomesnė nei pagrindinių veikėjų Šypsausi tokios istorijos net labiau jaudina, nes jos kitokios ir netradicinės Šypsausi kokį dabar turkų serialą žiūri? Galbūt kitą esu mačius Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyPen. 12 20, 2019 11:20 pm

Na taip jų istorija tikrai įdomi ir pora kartu neblogą chemiją turi, tik gaila, kad per visą serialą ne tiek daug jų rodo. Pirmam sezone kai ji buvo pagrobta tai juos daugiau rodydavo, kai išlaisvino Nilufer dar kelias serijas parodė, o po to vis mažiau ir mažiau. Nors aišku ir Metin tėvas jo bosas sužinojo apie jų santykius ir neleido jam būt su ja užtai jam net pirštus su plaktuku atidaužė Nustebau Nors jie paslapčia dar kelis kartus susitiko, ko gero ir toliau taip slapta susitikinės. Tas jo tėvas nepripažįsta jo kaip sūnaus ir už tai jis jo motinai nupjovė liežuvį kai Metin buvo vaikas. Man pasirodė labai įdomi Metin istorija tik kažin kaip viskas baigsis.
Man tai jai patinka pora vis mėgstu pažiūrėt video apie juos. Šitas ir labai patiko, čia daugiau scenos iš Nilufer pagrobimo ir jų santykių pradžios ir daina idealiai tinka Įsimylėjau


Gaila, kad su šia pora tiek mažai video, nors aišku dalis jau ir užblokuota. Dėlto blogai žiūrėt senesnį serialą, nes jau po to youtube pusę užblokuoja dėl autorių teisių.
O dabar žiūriu aistros kaina, parašysiu savo nuomonę apie jį jo temoj kur sukūriau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyPen. 12 27, 2019 6:39 pm

Video man labai patiko, jų istorija tikrai intriguojanti, gaila tik, kad kūrėjai ne visada sugeba išnaudoti poros potencialo, kuris tiesiog sprogsta Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyŠt. 12 28, 2019 1:37 am

Taip šios poros istorija tikrai intriguojanti, įdomi ir įtraukianti ir iš ties šiame video viskas tiesiog sproginėja tarp jų Įsimylėjau  Vis dėlto grįžau prie šio serialo, nes radau jų istoriją tik turkiškai tai nieko aš ten nesupratau Juokiuosi Bet pamačiau, kad dar daug įdomių scenų tarp jų laukia, tad šią savaitę su prasukinėjimais vėl jį žiūriu. Nors dabartinėse serijose beveik nieko negaliu prasukti, nes viskas su Nilufer ir Metin susiję. Nilufer galiausiai įkalbėta sesės nusprendė įduoti Metin policijai, bet Metin laiku suprato, kad Nilufer jį išdavė ir kad tai spąstai. Tačiau įkliuvo savo tėvui į nagus. Tas baisiausiai piktas, nes Metin jį išdavė, pavogė iš jo deimantus ir norėjo pabėgti iš šalies su Nilufer. Tad tėvas dabar nusprendė Metin panaudoti organams, nes jis užsiima nelegalia organų transplantacija. Tai įdomu kaip jam dabar pavyks iš ten ištrūkti.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyKv. 01 02, 2020 10:03 pm

Ojėtau baisus tas jo tėvas tada, bet iš tavo parašymo suprantu, kad jų istorija tikrai pati įdomiausia projekte Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyPen. 01 10, 2020 12:58 am

Na ką pabaigiau šį serialą youtube žiūrėdama tik Nilufer ir Metin (Fatih) istoriją. Nors teko kartais nemažai prasukinėti, kad rasčiau su jais susijusias scenas Juokiuosi Nežinau ar norėčiau dar syk taip žiūrėt serialą, nes kartais labai vargino ieškot jų scenų, kurių kartais būdavo labai nedaug ir labai išmėtytos per visą seriją. Bet ši pora to verta Šypsausi  Tikrai kitokia meilės istorija, įtraukusi mane nuo pat pirmo jų susitikimo ir išlaikiusi įdomumą iki pat galo Įsimylėjau


Kai grįžau prie šio serialo buvo gan įdomi vieta, nes visas veiksmas buvo susijęs su jais. Galiausia Fatih pavyko ištrūkti iš tėvo rankų kai jis jau buvo ant operacinio stalo, bet greit jį sugavo policija. Nors kalėjime šį syk jis daug laiko nepraleido, nes pats tėvas padėjo jam išeiti kadangi pačiam tėvui prireikė Fatih inksto ir apgaule jį gavo. Net sutiko su jo ir Nilufer vedybom, nors šį kart pati Nilufer nusprendė už jo ištekėti, tik kad surastų įkalčių prieš jo tėvą. Ir nors iš pat pradžių stengėsi atsilaikyti prieš Fatih, bet galiausiai suprato, kad jos meilė jam didesnė. Tačiau jiems nebuvo lengva praktiškai visi buvo prieš juos. Nilufer sesės niekada nepalaikė šių santykių ir Fatih tėvas sužinojęs, kad Nilufer jį šnipinėja bandė taip pat ja atsikratyti sukeldamas autoavariją. Bet tai sužinojęs Fatih pats pašovė savo tėvą už ką jam teko antrą syk sėst į kalėjimą. Jo personažas visad svyruodavo tarp gėrio ir blogio ir nevisad nugalėdavo jo geroji pusė. Noras atkeršyti tėvui, gauti jo pripažinimą ir turtus jį privedė prie sukto apgaulės plano, bet ne viskas gavos taip kaip jis norėjo ir galiausiai trečią syk atsidūrė už grotų. Tačiau šį kart jam jau nepavyko išeit į laisvę, tad teko pabėgti. Nilufer nusprendė pasilikti su juo ir sukurti šeimą, nes laukiasi nuo jo dukros ir jos meilė jam visad buvo stipresnė už viską. Nors ir žino, kad visą likusį gyvenimą teks slapstytis nuo teisėsaugos.
Iš ties netipinė meilės istorija, bet Nilufer Fatih buvo viskas, ji buvo jo silpnybė dėl ko ne vieną syk įsivėlė į problemas. Patiko šis video, labai jausmingas. Čia jaučiasi poros romantiškoji pusė, jiems būnant kartu visuomet jautėsi ta didžiulė meilė ir aistra tarp jų, o jų žvilgsniai ir apsikabinimai tiesiog pasako viską Širdis


Šis video ir patiko, nes čia jų meilė persipyna su jų pykčiais. Kaip pats Fatih sakė, kad jame angelas ir velnias viename. O tuo labiau, kad visi buvo nusiteikę prieš jų santykius, kas dar dažniau paaštrindavo situaciją.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyTr. 01 15, 2020 10:43 pm

Video man patiko, ypač antras, nes  perpintas su meilės ir neapykantos scenom. O dar ta daina, kuri man taip patinka. Su keliom man patinkančiom porom yra sukurti video su šia daina, todėl kelia daug nostalgijos Merkiu akį ypatingai iškart iškyla vaizdiniai su Angel ir Alex pora
https://www.youtube.com/watch?v=YVcbz9Afpbc
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyTr. 01 15, 2020 11:08 pm

Na taip ši daina tokiom porom kur meilė persipina su neapykanta labai tinka. Tam video kur įkėlei irgi labai tiko. Pamenu kelis syk buvau susidomėjus šiuo Verdades secretas serialu, bet kažko pritrūko, kad jį pradėčiau žiūrėti.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyTr. 01 15, 2020 11:13 pm

Tikrai taip, ta daina labai tinka komplikuotoms poroms Juokiuosi o Verdades secretas man tapo vienas iš mėgstamiausių serialų, kuriuos per paskutinius kelis metus esu mačius Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_replyTr. 01 15, 2020 11:47 pm

O tu kokia kalba jį žiūrėjai? Mačiau, kad jis brazilų Galvoju
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk   Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Juodieji meilės deimantai / Kara Para Aşk
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Meilės randai / Iffet
» Meilės Sūkuryje / Sturm der Liebe
» Meilės žiedai / Kiraz Mevsimi
» Lošimas iš meilės (Apuesta por un amor)
» Meilės saitai (Lazos de amor)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: