TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Amar a muerte (2018)

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 01 03, 2019 6:44 am

Is kur butent siustis tai nezinau. As is Univision per sita puslapi siusdavausi: [You must be registered and logged in to see this link.]
Is kitu svetainiu tai su programele Video Download Helper siunciuosi. Serijas cia galima rasti: [You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 04, 2019 1:32 am

Labai ačiū už nuorodas Šypsausi Šiandien reiks išmėgint, nes kažkaip jau noris peržiūrėti bent vieną seriją.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 18, 2019 7:29 am

Nesupratau kur ir kada Jacobo pamatė ir išgirdo apie Lucia ir Johny, kad Lucijai taip laisvai priekaištauja. Net pareiškė jai, kad ji su Johny jau buvo dar Leon būnant gyvam ir ar nebuvo gėda prieš vyrą šitaip elgtis. Pirmiausia galvojau, kad prasukau kažką, bet ir ieškodama nieko neradau. Tik supratau, kad jis kažką pamatė ar išgirdo praeinant pro estudio, bent taip jis teigė. Tik po to man toptelėjo į galvą, kad kaip žiūriu Univision versiją jie paprasčiausiai tai iškirpo. Elena gal tu pameni? Čia buvo 33 Univision serijos gale, 34 pradžioj.
Ir beje nesupratau kaip sudegė Karla? Čia ji pati užsidegė ar kaip?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 01 19, 2019 4:39 am

Jacobo su Lucia buvo kabinete, nezinau ar jau spejo pasimyleti, neparode normaliai. Tada atejo Johnny, Jacobo pasislepe, o Johnny kaip visada kibo prie Lucios. Po to Jacobo ir pradejo su Lucia taip kalbeti. Karla savaime uzsidege, mirtis jai pries tai pasake jog ji neisnaudojo savo antrojo sanso.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 25, 2019 5:28 am

Ačiū už atsakymą Šypsausi Pasirodo aš mačiau tą sceną tik, kad ten nieko tokio kaip ir neįvyko. Na taip Johny kibo prie Lucios bet nė nepabučiavo ir tuo labiau neužsiminė apie jų santykius prieš Leono mirtį. O Jacobo Lucijai priekaištavo kaip žinodamas viską ir Lucija net neprieštaravo ir neįtarė iš kur jis daro tokias prielaidas. Na taip aišku Jacobo juos pamatė pradžioj slaptam kambary, bet šito išsiduoti žinoma negali. Tad galvojau, kad kažkas daugiau įvyko, kad jis taip priekaištauja. Kiek tu serijų dabar peržiūrėjus?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 01 25, 2019 12:26 pm

Kad man atrodo jis ir anksciau apie Johny jai uzlenkdavo, bet po to jau pradejo konkreciai kalbeti, o ji jau ir nebesigine. As dabar 57 esu paziurejus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 02 15, 2019 9:56 pm

Aš tai dar tik 43 peržiūrėjus. Mačiau, kad parodyta 71 tiek Televisos, tiek Univision maždaug. Tu lyg rašei, kad Univision jau greit užbaigs, gal žinai kiek serijų planuoja rodyti? Šypsausi
Grįžau prie šios telenovelės prieš kelias dienas. Nors nemažai prasukau. Manęs visiškai nedomino tas Lupitos pagrobimas, Juliana ir Valentina ir dar Beltran/Chino ta istorija su pinigais prailgo Juokiuosi Visai įdomu su tuo Hector merginos kūne, tikrai netikėra istorija. Beje kaip tau Renatos ir Guillermo pora? Man tai patinka, nebloga chemija tarp jų ir šiaip Renatos personažas toks fainas ir netgi juokingas kartais.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 02 16, 2019 3:04 am

Kadangi reitingai gerokai pakilo, panasu jog Univision rodys nekarpyta versija, bent jau kolkas ju finalas planuojamas veliau nei pas Televisa, kuri juos yra apenkus siek tiek. Per Uni finalas turetu buti kovo 11, per Televisa kovo 3. Angie sake kad jie nufilmavo 87 serijas. Taip, tas etapas tikrai neitin idomus buvo, bet dabar rodomos serijos labai idomios, sunku atsitraukt. Istorija su Hector ir man patiko. Megstu Renata su Guillermo, visada smagu i juos ziureti. Renata man nuo pat pradziu patinka, visada sypsena isspaudzia Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Amar a muerte (2018) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Amar a muerte (2018)   Amar a muerte (2018) - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Amar a muerte (2018)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Por amar sin ley (2018)
» Prohibido amar (2013-2014)
» Tenias que ser tu (2018)
» Аmar después de amar (2016-2017)
» La Bandida (2018)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA-
Pereiti į: