TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nada personal (2017)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replySk. 03 26, 2017 12:53 am

Kompanija: Tv Azteca

Tv Aztecos noveles Nada personal remaikas.

Aktoriai:

Margarita Muñoz - Mariana Aragon
Valentino Lanus - Alejandro Castillo
Juan Soler - Raul Rey
Kika Edgar - Claudia Campos
Matias Novoa - Santiago Leal
Silvia Carusillo - Silvia Dorian de Rey
Lidia San Jose - Natalia Rey
Monica Dionne - Nora Castillo
Pia Watson - Melissa
Ariel Lopez Padilla - Ricardo Trejo
Hector Kotsifakis - Victor Jimenez "El Tuétano"
Ricardo Esquerra - Eduardo Ramos "El Chupacabras"
Roberta Burns - Ursula Chavez / Fatima Chavez (Dalia)
Humberto Bua - Cipiano "Zippy"
Dale Carley
Ignacio Riva Palacio - Antonio Flores "Tony"
Mayra Rojas - Teresa Leal
Jose Ramon Berganza - Bernardo Paredes
Marco Treviño - Trujillo
Eduardo Victoria - Arturo Quevedo
Sandra Quiroz - Elsa Velarde
Sergio Basañez - Lucas Herrera



Paskutinį kartą redagavo Elena, Št. 08 26, 2017 8:43 am. Redaguota 12 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyAntr. 05 09, 2017 6:41 am



Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyAntr. 05 09, 2017 6:43 am



Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyKv. 05 11, 2017 1:02 am

Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyPir. 05 22, 2017 3:42 am

Iš siužeto atrodo gan įdomi ir Juan Soler tinka blogiečio vaidmuo, be to būtų įdomu pamatyt Matias Novoa, kuris vaidins antrą pagrindinės pretendentą.
Kaip gaila, kad čia pagrindinė Margarita Muñoz, nemėgstu šios aktorės. Man jos vaidyba nieko neperteikia, visur ji tokia vienoda ir neįdomi. Tiek Los Herederos del Monte, tiek Gossip girl Acapulco, tiek Dueños del paraiso jos vaidyba nepaliko jokio įspūdžio. Nesuprantu kam Azteca ją paėmė. Negi neturi kitų aktorių ir nesuprantu kaip jai iš vis duoda pagrindinius. Gavo pagrindinį Kolumbijos Revenge remeike, o dabar čia. Na aišku kai vyras Meksikoj geriau ir pačiai ten būt.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyPir. 05 22, 2017 4:08 am

As jei netureciau ka ziureti, gal ir uzmesciau aki, bet deja. Su LQDC atsilikus kiek, o dar La fan ir kiti serialai laukia, kompe visko turiu pilna prisisiuntus. Labiausiai mane cia traukia Valentino Lanus, paskutini karta ji tik filme maciau pries kelis metus. Margaritos vaidybos esu macius tik DDP o ir veikeja man jos ten nepatiko, tai nelabai ka ir pasakyt galiu apie ja. O Matias Novoa isvis niekur nemaciau atrodo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyPir. 05 22, 2017 4:23 am

O jau pradėjai La Querida del Centauro, kiek serijų esi peržiūrėjus?
Aš Valentino Lanus iš vis mažai mačius, nors aktorius ir gerai žinomas. Bet ko gero paskutinė matyta telenovelė su juo buvo Las tontas no van el cielo. Manau, kad smalsumas nugalės ir vis dėlto užmesiu akį į pirmą seriją. Pažiūrėsiu ar įmanoma suprast siužetą prasukinėjant daug maž pagrindinę aktorę Juokiuosi Nors ko gero retai kada tai įmanoma Galvoju
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyPir. 05 22, 2017 4:37 am

Abejuoju ar bus imanoma, nes cia visas siuzetas apie pagrindine aktore sukasi. Net geda sakyt, bet kolkas maciau tik dvi pirmas serijas Juokiuosi Siom dienom gal pasistumesiu kazkiek, grazus orai buvo, tai nesinorejo namie prie kompo ilgai sedeti.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyPir. 05 22, 2017 6:00 am

Na taip tikra tiesa čia viskas apie ją sukasi Juokiuosi Bet ko gero vis tiek peržiūrėsiu pirmą seriją per daug sudomino ji mane.
O tai LQDC tu tikrai nedaug dar peržiūrėjus, bet kaip geri orai tikrai sunkiau žiūris. Aš tai LQDC peržiūrėjus visas kiek parodyta, nes ją vienintelę tik pastoviai žiūriu, kai su Piloto dabar darau pertrauką tai nelabai dabar daugiau ką ir pastovaus turiu.
Visai netyčia aptikau šios telenovelės fanų sukurtą entradą pagal klipą ir trailerį.
Graži entrada, o dar daina tai iš vis Įsimylėjau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyPir. 05 22, 2017 6:27 am

Tai kai paziuresi, parasyk vertinima. Maza kas, gal susigundysiu galiausiai Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyKv. 05 25, 2017 3:59 am

Kadangi vakar neturėjau galimybės peržiūrėt pirmos serijos tai šiandien peržiūrėjau iš kart dvi Juokiuosi Siužetas sudomino ir paliko intrigą kaip viskas klostysis toliau, tad ketinu žiūrėti ir kitas serijas. Pagrindinė vis dėlto taip nenervavo kaip tikėjaus ir prasukt nieko nereikėjo. Tik pritrūko šiek tiek stipresnių emocijų iš jos, per daug ji man rami buvo. Vis dėlto nužudė jos draugus, pašovė ją pačią ir teko bėgti, kad išsigelbėtų, o ji neatrodė labai jau išsigandus. Na mano nuomone pritrūko geresnės ir stipresnės vaidybos, to, kad įtikintų tuo savo skausmu, kad būtų graudu ir gaila jos. Na gal dar atsiskleis tolimesnėse serijose. Tuo tarpu kiti aktoriai vaidino puikiai. Per šias dvi serijas labiausiai įstrigo Juan Soler. Kaip jam tinka tokie vaidmenys. Taip pat patiko Valentino Lanus ir Matias Novoa ir jų susirėmimas dėl Marianos ligoninėj. Abu ja susidomėjo, Alejandro net nerūpėjo laukianti sužadėtinė Raul dukra daug svarbiau jam buvo padėti Marianai, net jau ir pabučiuoti ją spėjo Juokiuosi Aišku apie sužadėtinę net neužsiminė. Tik pasiūlė, kad jai gali padėt Raul Rey, kurį Alechandras įsivaizduoja kaip sąžiningą ir gerbiamą teisingumo ministrą ir net neįsivaizduoja į kokias rankas paklius Mariana.
Bendrai paėmus serialas pasirodė įdomus, išlaikantis intrigą ir paliekantis įdomumą koks bus tolimesnis siužetas ir kokios personažų paslaptys atsiskleis.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyŠt. 06 03, 2017 4:09 am

Pirma mano žiūrima novelė, kur pagrindinę veikėją paverčia visiška narkomane, kuri dėl dozės gali padaryt bet ką. Net ir ištrūkusi į laisvę pirmiausiai skubėjo susileisti narkotikų, o po to dar du sykius pirko, net ir policija dėlto ją vėl greit pagavo. Kadangi pagrindinė aktorė taip ir nesukėlė didžiulių simpatijų, tai tokią man ją matyt net įdomiau, nei su kuo nors poroje. Tik įdomu kaip ji iš viso to išsikapstys Galvoju  
Sklando gandai, kad dėl prastų reitingų Azteca bando į ją prisikviesti Paola Nunez, dar viena aktorė kuri nekelia didžiulių simpatijų Juokiuosi Na šiaip ar taip aš šį serialą labiau žiūriu dėl neįprasto siužeto nei aktorių.
Vis labiau patinka serialo entrada, puikiai atitinkanti serialo tematiką.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyŠt. 06 03, 2017 7:16 am

O man entrada nelabai, nepatinka kad viskas raudonoj spalvoj. Issikapstyt ji kazkaip issikapstys, nes blogiukui paskui kersys, bent jau taip buvo pristatyta tam pirmam traileryje. Nezinau kaip sita versija, bet skaiciau kad pirma serialo versija buvo paremta kazkokio buvusio Meksikos prezidento gyvenimo istorija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyŠt. 06 03, 2017 8:08 pm

Kaip supratau ši versija ir paremta tikru įvykiu kažkokių žurnalistų nužudymu. Na įdomu kaip Mariana išsikapstys iš viso to, nes akivaizdu, kad ją pavertė narkomane jog užsiimtų prostitucija. Iš pat pradžių ji tam priešinosi, tačiau kai tapo priklausoma nuo narkotikų, kai jų negauna gali padaryt bet ką net permiegot su vyrais.
Pagaliau parodė Santiago gyvenimo. Pasirodo jo motina taip pat užsiima prostitucija ir iki šiol negali be narkotikų. Santiago parsivežė ją namo, kad nuvežtų į reabilitacijos centrą, tačiau ji iš jo pabėgo.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_replyAntr. 06 13, 2017 5:13 am

Pagaliau Mariana išėjo iš kalėjimo, nes jau trūko veiksmo ir pirmą syk šiame seriale man patiko aktorės vaidyba. Sceną kai jai prireikė narkotikų šį kart ji suvaidino labai įtikinamai ir realiai, tas jos desperatiškumas, o po to visiška apatija, iš ties prikaustė dėmesį ir norėjos pamatyt kas bus su ja toliau. Gal pagaliau per šį serialą pamėgsiu šią aktorę Juokiuosi Man patinka toks komplikuotas jos vaidmuo.

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nada personal (2017) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nada personal (2017)   Nada personal (2017) I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Nada personal (2017)
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hijos de la Nada
» Desaparecida (2017)
»  Las Malcriadas (2017)
» Muy padres (2017)
» La fiscal de hierro (2017)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: AZTECA-
Pereiti į: