TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Guerra de ídolos (2017)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 06 07, 2017 3:41 am

Man tie mafiozai irgi nebuvo įdomūs, gal tas ir atbaidė žiūrovus, kad čia su muzika sumaišė tuos įvairius susišaudymus, žudymus ir keršijimus. Nors narco novelėse to pilna, o reitingai jų geri. O gal aktoriai nepritraukė, net nežinau Galvoju Na gal dabar online dės kas dieną, nes pagal straipsnį dar 57 serijos likę. Mane šiaip muzikinis siužetas labiausiai domina, kaip personažams toliau seksis jų karjeros ir pan. Na ir galėtų gal daugiau parodyt asmeninio gyvenimo. Na nežinau gal šiose serijose jo parodė daugiau, bet kad ir tie patys urbano stiliaus atlikėjai arba kuria muziką arba padeda Mateo kariauti asmeninio gyvenimo jokio.
Skaičiau, kad Telemundo tikėjosi, kad šio serialo personažai bus tokie garsūs kaip RBD ir pan, rengs savo muzikinius turus, net buvo pasirašę kažkokią sutartį su tuo užsiimančia kompanija. Na manau jiems tai atnešė nemažai nuostolių, nes visur paminima, kad jiems šis projektas kainavo daug pinigų.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 08, 2017 12:37 am

Eglė rašo:
Aš šiandien tiek laukiau serijos, ir matai kaip... Man iš tikro visai patinka ši novelė, yra mėgstamų aktorių ir naujų šviežių veidų (kad ir aktorė kuri Manara vaidina). Alberto Guerra ir Alejandro de Madrid yra didelis pliusas, beje ir tai kad muzikinė kažkiek novelė, ir bent kol kas siužetas įdomus. Iš tiesų, gaila, kad perkėlė į šeštadienius Liūdžiu
Elena, o pagal ką jie tuos savo reitingus skaičiuoja? Nes bent kol kas šita novelė tikrai nepanašu į La Fan desastre, kurio gal kokias 2 serijas įstengiau pažiūrėt... Nors balažin kaip suprasi tuos žiūrinčius... Gal irgi kokia įdomesnė novelė yra rodoma tokiu laiku?  
Kazkaip nemaciau tavo zinutes. Kaip tiksliai skaiciuoja reitingus tai nelabai zinau, nesu eksperte. Zinau tik kad yra reitingai pagal zmoniu skaiciu ir pagal namu skaiciu. Jav svarbiausias reitingas, kuris itakuoja tai kiek bus uzsakyta reiklamos, yra 18-49 amziaus grupes zmoniu. Deja pagal sita reitinga GDI buvo dar didesnis fracaso nei Fan. Fan reitingai iki 0.3 nukrito kelios savaites iki ji nutraukiant, o GDI man atrodo tik karta turejo 0.4, o visa likusi laika 0.3. Sestadieniais jai ejosi dar prasciau, nes tepasieke 0.2 reitinga.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 08, 2017 12:46 am

Gabi rašo:
Man tie mafiozai irgi nebuvo įdomūs, gal tas ir atbaidė žiūrovus, kad čia su muzika sumaišė tuos įvairius susišaudymus, žudymus ir keršijimus. Nors narco novelėse to pilna, o reitingai jų geri. O gal aktoriai nepritraukė, net nežinau Galvoju Na gal dabar online dės kas dieną, nes pagal straipsnį dar 57 serijos likę. Mane šiaip muzikinis siužetas labiausiai domina, kaip personažams toliau seksis jų karjeros ir pan. Na ir galėtų gal daugiau parodyt asmeninio gyvenimo. Na nežinau gal šiose serijose jo parodė daugiau, bet kad ir tie patys urbano stiliaus atlikėjai arba kuria muziką arba padeda Mateo kariauti asmeninio gyvenimo jokio.
Skaičiau, kad Telemundo tikėjosi, kad šio serialo personažai bus tokie garsūs kaip RBD ir pan, rengs savo muzikinius turus, net buvo pasirašę kažkokią sutartį su tuo užsiimančia kompanija. Na manau jiems tai atnešė nemažai nuostolių, nes visur paminima, kad jiems šis projektas kainavo daug pinigų.
As manau kad cia viskas susidejo. Jau is trailer matesi kad cia bus muzikine narco novele, o siuo metu visos narco noveles turi prastus reitingus, matyt zmones jau pradeda pavargti. Pagrindiniai aktoriai irgi nevykusiai parinkti. Galima viena pagrindini maziau zinoma pakviest, bet kai abu yra mazai zinomi Jav, tai cia jau labai prastai. Maria Leon nera aktore, ji yra dainininke ir daug kas apie jos vaidyba blogai atsiliepia. Likusi elenco dalis irgi dauguma nera zinomi arba nera tie kurie pritraukia ziurovus. Dar dalis ziurovu supyko jog La Doña perkele i ankstesni laika paskutine savaite ir del to boikuotavo sita seriala.
O nuostoliu buvo labai daug, todel ji ir pasalino is programos, kad tu nuostoliu nebutu dar daugiau. Nes pinigai ideti, o reklamos niekas neperka del prastu reitingu, del to nera jokio pelno. Sita produkcija Telemundo brangiausiai atsiejo per pastaruosius metus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 06 20, 2017 3:11 am

Pagaliau grįžau prie šio serialo iš pat pradžių reikėjo įsižiūrėt tad daug prasukau ir žiūrėjau tik mane sudominusius įvykius, bet kuo toliau tuo vis mažiau prasuku. Praktiškai dabar tik Amado verslą ir Santiago su tuo vaikinu prasukinėjau. Šiaip patinka, kad visi tie šaudymai nuėjo į antrą planą ir dabar jau daug didesnę dalį užima muzika ir su ja susiję dalykai. Patiko kaip Manara varžėsi su Isac dėl to kas laimės viso disko įrašymą. Šiaip Manaros daina man patiko tik gaila, kad ji laimėjo tokiom priemonėm. Vienu tarpu man net Isac pagailo, nors nebuvo mėgstamas personažas. Bet Rafa čia gudriai sugalvojo su ta Leticia, sužinojo dominančią informaciją ir dar tėvui pakišo, o tas laimingas jauną gavęs  Juokiuosi Net Amado jau sutiko padėti, kad tik jai nieko neatsitiktų. Iš pat pradžių maniau, kad Amado nuo jaunystės  įsimylėjęs Selva, bet kad jis negali ir be tos savo tarnaitės. Nors aišku toks kaip Amado nieko normaliai negali mylėt. Patinka, kad jau po truputį pradėjo vystytis ir Julios su Nico santykiai, net jau ir dažniau Amado susitikt leidžia ir nereikia bėgt nuo apsauginių, miela jų pora. Kaip ir Gilda su Dylan. Smagu, kad bent vienas iš  Mateo muzikantų susirado porą ir turi asmeninį gyvenimą ne vien tik muzika ir pasilinksminimai. Egle, kaip tau, kad Isac įsižiūrėjo Belindą? Man tai šiek tiek tiek keista ir netikėta, bet tuo pačiu ir įdomu kaip viskas tarp jų klostysis toliau, nes akivaizdu, kad Isac jos ramybėj nepaliks.
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 06 22, 2017 3:15 am

Na ką galiu pasakyti dėl Isaac, šiaip jis man nepatinka, kaip šitaip galima savo šeimai kiaulinti. Atrodo, jau kartais jį sažinė pradeda graužti, tačiau vėl jis prieš savo šeimą žaidžia. Dėl Belindos irgi netikiu, kad rimtai ją įsižiūrėjo, šiaip atrodo Isaac žiauriai pavydus abiems savo broliams. Dar man labai nepatinka Moises elgesys Isaac atžvilgiu, visas užgaidas jo su dainavimu susijusias pildo,nors ir tikrai yra už jį talentingesnių, o kai dar Mateo kažką pasako, tai jis tik Mateo prieštarauja, lyg jis visam tame reikale nesusivoktų Juokiuosi Na, man irgi pradėjo patikti, kad muzikos daugiau pradėjo eiti. Išvis nesuprantu kam reikia tos mafijozų linijos, nes jin tikrai nėra įdomi. Man irgi Gilda su Dylan labai patinka, žiauriai vienas kitam tinka Šypsausi Šiaip ir Manara su Mateo pora visai patinka, nors ta aktorė ir nėra iš geriausių, tačiau chemija poroje tikrai nemaža. Šiaip visai džiaugiuosi kad Itzel susiėjo su Lorenzo, irgi tinka vienas kitam Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 06 26, 2017 1:23 am

Na taip Isaac tik kartais sąžinė graužia ir jaučiasi kaltas, bet po to pasielgia dar blogiau. Kaip supykau ant jo, kad jis liepė nutraukti visus darbus su Valentin ir jo pusbroliu ir paskirti tuos pinigus jo grupei. Pagailo man Valentin, kai Mateo pasakė, kad jis turi palikti įrašų kompaniją. Gerai, kad Davis sutiko tapti jų vadybininke. Nors kas čia gero, kad iš pykčio jog Mateo su Manara praktiškai pasiuntė juos į mirtį, išsigelbėjo tik per stebuklą. Dėl Manaros personažo tai kai ji dainuoja man ji patinka, tačiau vaidina ne per geriausiai ir nors pradžioj tai neužkliuvo, bet dabar užkliūna vis dažniau. Itzel su Lorenzo man ir patinka, tik įdomu kaip šia informacija pasinaudos Amado. Gerai, kad Agustinos šiomis serijomis rodo mažiau, nes jau buvo pradėję pabost tie visi aiškinimaisi dėl jos vaiko. O dėl Moises toks jausmas, kad iš visų vaikų jis labiausiai Isaac myli, nes Mateo pastoviai dėl ko nors kaltina, o ir su Gilda nepalaiko šilčiausių santykių. Na bet net neįsivaizduoja, kad jo sūnelis nori jį išmest iš prezidento posto. Isaac ne tik pavydus, bet ir savanaudis nori, kad visi šokinėtų apie jį net dėl lošimo apkaltino šeimą. Kuo tolyn tuo vis labiau jis prieš savo šeimą eina.
Žiūriu vis įstringa į galvą kokia daina iš šio serialo vienu tarpu buvo įstrigus Manaros daina

O dabar Nico daina iš galvos neišeina Juokiuosi


Kurios dainos iš serialo tau labiausiai patinka?
Atgal į viršų Go down
Eglė
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Amžius : 24
Parašė : 116
Prisijungė : 2010-12-05

Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_replySk. 07 30, 2017 11:42 pm

Na, man tikriausiai labiausiai patiko tos Dylan dainos, šiaip man jo kaip dainininko balsas yra gražus Šypsausi Ta Nico daina irgi visai nieko. Na ir iš tikro ta JC daina El fuego cruzado iš tikro graži, tik ne tada kai ją atlieka Rafa Juokiuosi
Šiaip projektas iš tikro neblogas, vis dar žiūriu, bet tikrai per daug viso to dėmesio skyrė mafijoms ir Amado dalykams, o muzika visiškai antram plane liko... Man pavyzdžiui tikrai būtų buvę faina novelės metu išgirsti pilnas dainas, jeigu projektas muzikinis.. Dabar realiai garso takelių ir dainų tai vos vos gal daugiau negu įprastoje novelėje.
Šiaip kalbant apie dabartinius įvykius, Isaac man vis didesnė kiaulė atrodo, toliau savo nosies ir lošimų nieko nemato. Kai pasakė jam Mateo kas iš tiesų nužudė JC jam visiškai buvo tas pats... ir dar kitą brolį įdavė be jokios sąžinės graužaties(tikrai manau puikiai nutuokia, kad Rafa ten giliai įsivėlęs). Šiaip jis toks žiauriai envidioso, nors nieko nepadarė JC Records įsivaizduoja, kad tik jo dėka ten kažkas vyksta, o Mateo tik reikalus gadina. Rafa irgi nesitikėjau kad ryšis vis dėlto taip su Manara pasielgti, tikiuosi sulauks gero atplido Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Guerra de ídolos (2017) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Guerra de ídolos (2017)   Guerra de ídolos (2017) - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Guerra de ídolos (2017)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Alberto Guerra
» Familia En Guerra
» Alberto Guerra
» Alberto Guerra
» Vecinos en guerra (2013)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO-
Pereiti į: