TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mėgstamiausios serialo poros

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Mėgstamiausios serialo poros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausios serialo poros   Mėgstamiausios serialo poros I_icon_newest_replyPir. 11 23, 2015 9:03 pm

Kurios poros Jums labiausiai patiko, kurias iki šiol dar pamenat?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Mėgstamiausios serialo poros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios serialo poros   Mėgstamiausios serialo poros I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 6:16 pm

Mylimiausios poros, kurių jau spėjau pasiilgti seriale tai Elena/Stefan, Rose/Damon, Caroline/Klaus, Rebekah/Matt, Katherine/Elijah, Katherine/Stefan, Jenna/Alaric, Lexi/Damon, Amara/Silas ir pora, kuri dar likusi bei galima ja mėgautis tai Caroline/Stefan. Be to, kad ir ne pora, bet Bonnie ir Damon scenos nuo 6 sezono turi stiprios chemijos, tad kad ir kiek mažai dabar juos rodo kartu, bet tie maži epizodai sukelia visada malonią šypseną.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Mėgstamiausios serialo poros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios serialo poros   Mėgstamiausios serialo poros I_icon_newest_replyKv. 11 26, 2015 10:00 pm

Elena/Damon man jų meilė rodėsi tokia tikra ir nuoširdi, žiūrint šiurpuliukai bėgiojo. Ypatingai patiko 3 sezonas, kai jiedu vienas kitą pagaliau atrado, kai juodu taip suartino pastangos susigrąžinti Stefaną.
Elena/Stefan na jų meilės istorija buvo tikrai labai graži. Tokia naivi ir mokykliška, tačiau tuo metu man visą laiką norėjosi, kad Elena pagaliau atkreiptų dėmesį į Damon. Ir tik kai Stefanas pagaliau sugrįžo vėl ilgėjausi judviejų laiko kartu.
Karolina/Klaus taip pat buvo viena mano favoričių. Nepaisant aplinkybių ir tai koks Klausas dėjosi tokiu blogas tuo pat metu buvo toks mielas ir švelnus Karalinai. Džiaugiuosi, kad galų gale tarp jų nutiko kas nutiko.
Karolina/Enzo nors jie niekada ir nebuvo tikra pora man visada patiko jų flirtas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausios serialo poros Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausios serialo poros   Mėgstamiausios serialo poros I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausios serialo poros
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstamiausios serialo poros
» Mėgstamiausi serialo personažai
» Mėgstamiausios laidos
» Mėgstamiausios Argentinos aktorės
» Aktorių poros

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: THE VAMPIRE DIARIES-
Pereiti į: