TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kiek balų verta telenovelė?

Go down 
+2
Anahi
Elena
6 posters

Kiek balų verta telenovelė?
10
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap171%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 71% [ 5 ]
9
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap129%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 29% [ 2 ]
8
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
7
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
6
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
5
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
4
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
3
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
2
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
1
Kiek balų verta telenovelė? Vote_lcap10%Kiek balų verta telenovelė? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 7
 

AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyAntr. 07 28, 2015 9:32 am

Kiek balų įvertintumėte šią telenovelę? Nuomonę pagrįskite Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyAntr. 07 28, 2015 5:32 pm

10 balu labai puki telenovele Įsimylėjau Įsimylėjau Širdis
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyAntr. 07 28, 2015 5:50 pm

10 - buvo išties įdomus projektas su smagiais ir akį traukiančiais personažais. Galima sakyt nebuvo vietų, kur veiksmas vyktų per ilgai ir nusibostų žiūrėti. Puikus aktorių kolektyvas. Atmetant kelis personažus, kurių istorijos galbūt nebuvo ypatingai įdomios ir paimant visą telenovelę man projektas tikrai patiko. Buvo vienas iš tų, kurių pasiilgsiu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyAntr. 07 28, 2015 9:22 pm

Irgi stiprus 10. Nebuvo įvairių tipiškų muilų, viskas taip gražiai praeidavo, o aktoriai Įsimylėjau. Žinoma, kartais būdavo šiokių tokių spragų, bet dabar jau net nebeatsimenu kokių. Labai džiaugiuosi, kad pamačiau TDR Šypsausi dabar kaip visada lieka tokia tuštuma.
Atgal į viršų Go down
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyTr. 07 29, 2015 3:20 am

Aš skiriu 10 balų.Telenovelė buvo nuostabi,aišku buvo retkarčiais gan nuspėjamų įvykių,ar fantastikos elementų,tačiau telenovelei tas nepakenkė.Šypsausi Aktorių komanda tiesiog super,puikiai atliko savo darbą.Galima sakyti visos poros man patiko,o Irinos ir Flavio pora dar išliks mano atmintyje ilgam. Širdis .Pasiilgsiu šios nuostabios telenovelės Verkiu
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyPen. 07 31, 2015 11:31 am

10, nuostabi telenovele Širdis Neabejuotinai galeciau isvardinti daug daugiau pliusu nei minusu. Labai patiko dauguma aktoriu, buvo nufilmuota labai grazioj aplinkoj, veikeju ivaidziai buvo puikus, dauguma rubu mielai pasiskolinciau Juokiuosi Aktoriai sukure nepamirstamus personazus, kurie dar ilgai isliks atmintyje. Labai suzavejo Flavio ir Irinos pora, iki galo liko mano favoritais, taip pat patiko Sofia su Arturo. Tarp siu poru jauciau nerealia chemija ir ju bendru scenu visada nekantriai laukdavau. Labai patiko Sonya Cayetanos vaidmenyje, tik gaila kad jos poros su Nestor taip mazai parode. Kas dar labai patiko, tai sesuciu ir broliuku tandemai. Ju scenos visada budavo puikios ir atrode jie kaip tikri gimines, labai tikroviskai jiems tai gavosi. Dar patiko telenoveles metu skambejusi muzika, ir tos poreliu dainos ir dainos is klubo. Prie minusu priskirciau Veronicos su Pablo siuzetine linija, nuobodziau neimanoma. Ju man buvo gerokai perdaug ir ju bendros scenos i novele mazai ka inese. Taip pat nesuzavejo Samuel personazas, man jis per visa novele ir liko tas "bebe", kaip ji vadino broliai. Andrejos personazo kaip ir bijojau, po tokio ilgo jos buvimo bruja laikotarpio, pamegt jau nespejau. Aisku turejo ji ir graziu scenu, kurios man tikrai patiko, bet tu nepatikusiu scenu buvo gerokai daugiau. Plius ta jos permaina buvo tokia staigi, atrode kad vien tam jog spetu jos ir Samuel pora parodyt, nors man butu patike jei ji butu pradejus keistis anksciau ir del saves, o ne todel kad Samuel i ja pradejo kreipti demesi lyg is giedro dangaus. Na bet buvo kaip buvo. Bet kuriuo atveju, sitie minusiukai man tikrai nesugadino malonumo ziurint sita telenovele ir man jos tikrai truks.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_replyTr. 05 25, 2016 6:47 pm

Na man iki 10 pritrūko, bet stipraus 9 tikrai verta. Nors iš pat pradžių neketinau žiūrėt šios telenovelės, bet tikrai nesigailiu, kad ją žiūrėjau. Nors siužetas ir buvo daugmaž žinomas, bet buvo smagu viską stebėti modernesnėje aplinkoje nei PDG. Taip pat buvo įdomu kuo skirsis nuo originalo. Kaip kurie pakeitimai, patiko kaip kurie nelabai. Labiausiai sužavėjo Irinos ir Flavio bei Andreos ir Samuel poros. Visas scenas su jais buvo įdomu stebėti. patiko tai, kad nuo pat pradžios tarp Samuel ir Andreos jau buvo daug bendrų scenų ir tos jų peštynės ir smagiai žiūrėdavosi. Irinos ir Flavio pora prajuokindavo su komiškomis situacijomis, kurių jiems netrūkdavo Juokiuosi Dar vienas komiškas personažas Dario taip pat nemažai mane prajuokino. Nepatiko Isadora, jos veikėja buvo nenatūrali su kažkokiom perspaustom emocijom ir mimikom. Visos scenos su ja ir tuo perdėtu blogumu man nesižiūrėjo. O tuo tarpu Leonardo patiko ir net labai. Fabian tobulai suvaidino šį personažą. Sofios ir Arturo pora ir pernelyg nesužavėjo. Dar nepatiko Laverde personažas neaišku kam jis iš vis buvo reikalingas, kaip ir visa ta kriminalinė istorija su juo. Buvo serijų kur pagrindinė atrodė Rocio su tuo savo netikru nėštumu, nes viskas tik apie tai sukosi Juokiuosi
Na bendrai paėmus telenovelė tikrai gera, trūksta dabar tokių iš Telemundo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kiek balų verta telenovelė? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek balų verta telenovelė?   Kiek balų verta telenovelė? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kiek balų verta telenovelė?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?
» Kiek balų verta telenovelė?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: