TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Maria Del Carmen
Kristina
Elena
michelle
Anahi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 10 28, 2015 4:32 am

Elena, ačiū tau labai Dovanoju gėles Pirma serija tikrai geros kokybės, ko iš Galos nesitikėjau.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 10 28, 2015 6:40 am

Peržiūrėjau pirmą seriją ir jau noris žiūrėt antrą gaila, kad ne tokios puikios kokybės kaip pirma.
Pakolkas viskas patiko, labai linksma ir nuotaikinga telenovelė, ypač pralinksmino Eugenio Siller vaidyba Perico vaidmenyje prisijuokiau iš jo Juokiuosi
Nieks daugiau neketinat dabar žiūrėt? Galėtume padiskutuoti, kad ir po spoiler?
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 10 28, 2015 5:26 pm

Aš irgi peržiūrėjau 2 serijas Šypsausi Viena aišku - Perico personažas nuos-ta-bus : D Jau čia yra Siller meistriškumas tokius skirtingus suvaidint. Įvykiai labai greitai klostosi, nenusibodo dar.. Kimberly labai labai patiko. Tik nesupratau, ar Fernanda jau seniau buvo įsimylėjusi Ignacio, ar čia tik tokia įskaudinta yra, kad pasidavė jo kėslams?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 10 28, 2015 6:56 pm

As irgi perziurejau pirmas dvi serijas, kokybe kuo puikiausia, Bajo el mismo cielo tame paciame psl prastesnes kokybes Juokiuosi
Si telenovele man kol kas labai patinka Šypsausi Gal kas galit imesti nuoroda su joje skambancia daina, uzveze Šypsausi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 10 29, 2015 2:48 pm

Radau tik entrada : https://www.youtube.com/watch?v=9RWX_XFkNTg

Daina iš tikrųjų žiauriai gera, labai faina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 11 04, 2015 9:29 pm

Kaip jums visas veiksmas? Aš buvau skeptiška, galvojau mesiu po kelių serijų, bet iš tiesų, nors pradžia, bet žiauriai viskas faina. O čia villana yra Fernanda ar nelabai?
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 11 04, 2015 11:36 pm

na man Danna Paola nepatinka, nesiziuri man ji cia nei kiek vien del jos is tikro kolkas ir neprisiverciu ziureti.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 05, 2015 1:59 am

Aaa, na, man ji netrukdo, kažkodėl nejaučiu antipatijos jai :DD
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 05, 2015 2:20 am

sakiau ko gero lauksiu kai bus daugiau seriju parodyta ir dazniausiai fanai sukuria poros istorija tai palauksiu ir paziuresiu Fernandos ir Perico.
nes man kadangi nepatinka Siller tai ziuret du nemegstamus jau butu isvis. tai ziuresi vien tik del Kim Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 05, 2015 4:36 am

Na man telenovelė visai įdomi. Nors dabartinės serijos nėra tokios nuotaikingos kaip pirmos. Šiaip pačioj pradžioj labai patiko Perico personažas, bet galėtų būt daugiau linksmų scenų su juo. Nors galvojau, kad Danna Paola nepatiks, bet čia ji man visai gerai žiūrisi ir net tinka poroje su Leonardo. Šiaip Kimberly visur buvo pristatinėjama kaip villana, bet pakolkas ji į tokią visai nepanaši. Netgi daugiau verkia nei Dannos Paolos personažas Juokiuosi Tikėjaus daugiau iš Fernandos personažo, Amor descarado Barbaros Mori personažas buvo daug labiau panašesnis į villana. Be reikalo čia jie sugalvojo tą kerštą dėl šeimos ir ypatingai nepatinka ta siužeto linija su broliu kalėjime dėl kurio Fernanda pastoviai verkia. Taigi jos aš kaip blogietės čia nematau. Tikriausiai siužetą pakeitė dėlto, kad lengviau eitų paaiškint kodėl ji su Ignacio sumastė planą gauti visą Fuentemayor turtą. Bet jei norėjo padaryt villana galėjo palikt kaip Amor descarado, kur Fernanda ilgą laiką buvo šalta, neverkšlenanti ir be jokios sąžinės graužimo apgaudinėjanti sužadėtinį, kol jo nepamilo. Na tikuosi, kad bent to jos brolio ilgai kalėjime nelaikys.
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 11 05, 2015 11:24 pm

Na taip, Fernanda tokia minkšta dar kol kas. Vien tik savo broliu susirūpinus Netekau žado
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 11 10, 2015 4:50 am

Dabartinės serijos gan nuotaikingos, įdomios ir romantiškos. Labiausiai prajuokino Bacilio kai pamatė Leonardą ir tuo pačiu metu paskambino Perico. Išvis jie čia su Perico juokingiausi personažai. Prajuokino Perico kai paleido Ferrnandai tokią dainą ir dar pakvietė ją šokt, Fernanda kaip reikiant nustebo Juokiuosi Bet ji pamažu jau pradeda jį įsimylėti nors ir bando pati sau tai paneigti.
Nemažai veiksmo buvo šiose serijose, daugiau atsiskleidė kiti personažai. Sudomino tas siužetas su bare vykstančiom kovom. Nustebino Connie, kad taip greit įsižiūrėjo tą kovotoją, impulsyvi mergina. Patiko ir kaip Yesenia išsprendė problemą, kad jos neatpažintų tas kino mokytojas. Įdomu jis ją atpažino, ar įsižiūrės ją kaip ringo merginą, o tik vėliau sužinos, kad ten Yesenia Galvoju
Tarp abiejų pagrindinių porų buvo ir nemažai romantikos, tiek Leonardo su Paloma, tiek Perico su Fernanda gan romantiškai praleido laiką. Na ir abu susidūrė su situacijom dėl mokėjimo ir nemokėjimo plaukti. Leonardo išgelbėjo Palomos sūnų, o Perico teko gelbėt Fernandai Juokiuosi
Na pakolkas man šioj telenovelėj viskas įdomu tikiuosi, kad ir toliau ji bus tokia puiki ir nuotaikinga. Ją pažiūrėjus tiesiog pakyla nuotaika Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 11 11, 2015 1:58 am

Kaip smagu, kai galima padiskutuoti Šypsausi Aš irgi dabar nenustygstu, kai rodo Basilio su Perico, jie nemirtingi : D dar su tuo plaukimu ir gražiai čia išvystė šią istoriją. Kažkodėl jaučiu, kad tarp Connie, Yesenia ir Ruben bus kažkas.. Dėl šitos telenovelės užsinorėjau nuvykti į tą mercado, taip fainai ten viskas atrodo, kokią pinatą parsinesčiau :DD
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 11 14, 2015 10:06 pm

Merginos, pasidalinkite per kur ziurite?
Kadangi as siunciuosi serijas, tai per ta psl kur Elena idejo man nebesigauna nes nesimato kuri serija o ir ju ten galybe, maciau kad puslapyje quieromastelenovelas dejo geros kokybes bet jau kelios dienos tas psl nebeatsidaro. O daugiau kur neberandu kad normaliai galeciau atsisiusti. Verkiu
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 11 15, 2015 12:05 am

aš per cosmonovelas.net žiūriu online, bet tau netinka šis variantas Netekau žado iš tikrųjų, dar per youtube yra https://www.youtube.com/channel/UCNvl46ttCH9V2Tn-FnRfKzA/videos šitam kanale, bet jau kokybė prastoka (iš youtube dalimis irgi galima parsiųsti) tai tiek tegaliu pasiūlyti Liūdžiu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: ¿QUIÉN ES QUIÉN?-
Pereiti į: