TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Kristina
michelle
polyanna
Anahi
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 12 06, 2015 7:41 pm

Man irgi patiko, kad Sandra ir Alicia pasikalbejo. Bet as kazkodel manau kad Sandra vistiek kabinesis prie Alicios.
Man patiko Lucianos ir Roberto scenos paskutinese serijose jau tokios juokingos bent prisijuokiau. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPir. 12 07, 2015 3:14 am

Roberto pavyko Luciana savotiškai atsikratyt per pačios kaltę Juokiuosi oj kaip jis džiaugėsi, bet scenos smagios buvo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2015 7:26 pm

Man netiketas posukis buvo Rafael mirtis ir dar Augusto brolio deka, gaila labai Dafne liko vienui viena vel Verkiu
Mane nustebino Lucianos motinos reakcija i tai, kazkaip nemaniau, kad ji taip smarkiai liudes, o Lucianos reakcija svelniai tariant keista. Dar nustebino kad Chuchettes reakcija i Rafael mirtis, as maniau, kad labiau liudes, o dabar i ja ziurint toks jausmas kad kauke uzsidejusi. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPir. 12 14, 2015 11:59 pm

Chuchette botokso buvo susileidus tai ji ir norėdama nesugebėjo reaguot, nes veido nevaldė Juokiuosi persistengė po to kai visi pasijuokė iš jos, kad amžius jau matosi ant veido Juokiuosi Lucianos reakcija tikrai keista, kažkaip ilgai trūko kol sprogs ji. Valerija su Dafne ko gero labiausiai liūdėjo dėl to, kad Rafael mirė. Gaila, man patiko jo personažas. O Augusto pradeda galiausiai rodyti visas savo tamsias puses. Dabar mane labiausiai domina kas paėmė Roberto sūnų Mateo, kažkodėl aš labiau būčiau linkus, kad ne motina pasiėmė jį, o kažkokiu būdų sužinojęs Augusto jį pasiėmė kaip ateities kozerį.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2015 8:00 pm

Man irgi panasiai atrodo del Mateo. Ir labai idomu ka pamatys ir suzinos Alicia Iconika Jav Šypsausi Luciana pratruko, bet man kazkaip jos negaila visai. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 16, 2015 8:58 pm

Aš tikiuosi, kad Alicia greit perpras Augusto kėslus ir pasiųs jį po velnių. Visai nenorėčiau, kad Alicia pamintu viską ir susimestu su Augusto. Man patinka Alicia kovotoja, bet ne tokiais būdais, kad nebepaisytų jokių moralės normų. Kažkaip visai nenorėčiau, kad vyktų ji į JAV, nes nuvykus manau įsivels kur jai nereiktų, jau Augusto manau tuo pasirūpins. Ypač dabar kai nori jos sau. Man tokioje situacijoje gaila Lucianos, nes ji, kad ir kokia yra, bet savotiškai vistiek išgyvena jo mirtį, visgi mylėjo jį. Tačiau kitų jos poelgių nepateisinu, kad užsipuolė Dafne, kuri visai nekalta ir pan. Smagu, kad Alex grįžo, nors ne daug jo rodo, bet man jis patinka. Jau Brisos ex toks panašus į Braulio, kad juokas pradėjo imt kada jie ten visi 3 kalbėjo Juokiuosi juokinga jų pora Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 12 22, 2015 6:51 pm

Sandra nebežino ką bedaryt. Dabar priputė miglos Beatriz, kad Alicia meilužė, garbėtorška ir be skrupulų. Taip ir norisi man ją už kudlų patampyt, kad taip nedaroma. Turėk savigarbos moterie, jeigu vyras akivaizdžiai tavęs nevertino tiek metų, pats laikas daryti išvadas, o ne toliau laikytis jo įsikibus kai jis gražiai pasiunčia tave. Kai atrodė, kad Sandra normaliai ima elgtis, ji dabar jau ima dar labiau nukristi mano akyse, tikiuosi ją pastatys kas į vietą. Nenuostabu, kad Alicia po visko turės dar viena savo transformacija elgesio, kai tave tiek visi žemina ir engia, tu nori ar nenori pats imi trypti tuos, kurie tau padarė skaudžiai. Tikiuosi kentės ne tik Luciana, bet ir Sandra gaus ko nusipelnė.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 8:06 pm

Kristina, gal ką nors žinai kada Dominika Paleta pasirodys šioje telenoveleje? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:06 pm

Praeities epizoduose buvo pasirodžiusi jau, bet kada išvysime ją dar neteko girdėti nieko. Kažkaip manęs ji su savo personažu netraukia, todėl dėl manęs gali ir nepasirodyti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:11 pm

Kitoje serijoje pasirodys Gabriel Soto personažas.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:20 pm

Likau nustebinta, iš Eduardo interviu eina suprast, kad Dafne ne Augusto dukra. Tai tada lieka klausimas, kas Dafne tėtis? Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:37 pm

Na Sandra tai žiauriai atrodė, ją žudo matyt pavydas ir nesvarbu kad jis be pagrindo, o kai su Beatriz kalbėjo tai tos vargšelės net gaila paliko, dabar verkia ištisai. O Augustas bando savo tikslus pasiekti, tikiuosi, kad nepasieks ir Alicia atsilaikys. Šypsausi Atsilaike šaunuolė Šypsausi Nelabai supratau, ką Alex dare išpažinčių budelėje. Šypsausi
Romantiška vakarienė Augustas su chalatu, o Alicia pasigėrusi nuo vyno, bet vistiek galva turinti, patiko kaip Augustui prieš pat nosį duris užtrenkė. Juokiuosi
O Beatriz mane nustebino su tokių pasiūlymų Augustui, tikrai nemaniau, kad pasiūlys skirtis. Tik manau, kad Augustas su tuo nesutiks ir taškas. Juokiuosi
Tik grįžo Luciana į darbą ir vėl pridirbo. Nesvarbu, kad tarp Alicios ir Augusto nieko nebuvo, bet dabar visi galvos kad jie meilužiai su pagrindu. Na įdomu, įdomu kaip bus toliau. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 9:38 pm

O kas ten per personažas Paletos aktorės bus? Koks personažas bus Gabriel Soto?

Įdomu, įdomu kaip ten iš tikrųjų su Dafne yra Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyTr. 12 23, 2015 10:27 pm

Dominika vaidina buvusią Roberto žmoną ir Mateo mamą. Gabriel personažas susijęs bus su Alicia, varžysis dėl jos meilės, tačiau turės reikalų ir su serialo blogiečiais. Pirmas Alicios susitikimas su juo bus USA Iconikoje.  Jis bus verslininkas, savininkas kelių kavinių.

Alex specialiai atėjo į bažnyčia, kad pasikalbėtų su mama, ir nesugalvojo kito būdo tad geriausias variantas jam pasirodė apsimest kunigu, kuris visada išklauso mamą per jos išpažinčių metą Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 12 29, 2015 5:30 pm

Wow čia tai skandalas kilo per video konferenciją. Nelaukiau, kad tokiu būdu iškiltų Augusto nuklydimai, neliko išaiškinta tik Chuchette. Gaila Fatimos, kad per Sandros melą ji turėjo išeit iš darbo. Įdomu koks Alicios likimas lauks ir ar Sandra po visko išdrįs peržengt Iconikos slenkstį. Gaila ir Valerijos, ji nėra bloga moteris, kad Luciana taip niekingai ją atstumtų ir priimtu tik Augusto tiesą. Gerai Sandra pasakė Aliciai, kad šitoj situacijoj dabar liks ko gero nekalčiausias Augusto, o visos moterys didžiausios blogietės. Pagaliau paaiškėjo kas yra Pipol kavinės savininkas. Gerai Alicia ten susimėtė kada Santiago prisistatė kas jis toks. Nusimato, kad jų santykiai nebus nuobodūs Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 911Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: ANTES MUERTA QUE LICHITA-
Pereiti į: