TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Gabi
Vijolina
Kristina
Eglė
Sabrina
edvis
michelle
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 07 14, 2015 3:59 am

Telenoveles finalas liepos 27.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 07 14, 2015 4:00 am

Ech, liūdna kad pasibaigs Liūdžiu tikrai vertas dėmesio serialas
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 07 14, 2015 4:07 am

Ir man gaila, kad jau baigiasi. Bet jei testu be galo, tai paskui ir idomumas visas dingtu. Geriausia kai telenoveles baigia kol jos nenusivaziuoja del dirbtinio bandymo istest.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 07 14, 2015 4:42 am

Teisingai. Panašiai kaip ir su kitų šalių serialais - kai jau būna po 9 - 10 sezonų - tai aišku, kad dėl reitingų ir pinigų. Labiausiai laukiu, kaip viskas pasibaigs TDR, jau pradėjo viskas po truputį krypti į gera Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 07 14, 2015 11:16 pm

Gaila ir man, kad pasibaigs, bet aš irgi sutinku, kad geriau užbaigt dabar kol įdomumas yra negu po to kai ištempia iki tiek, kad net neįdomu bežiūrėt pasidaro.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 07 16, 2015 5:31 pm

Man irgi labai gaila kad jau labai smarkiai arteja sios telenoveles pabaiga, kazkaip prie jos labai prisirisau o ir serijas dabar labai idomios bet pritariu kad geriau dabar pabaigti o ne dar koki 50-80seriju tempimo ziureti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 07 17, 2015 3:49 am

Bet kai taip prisirišau prie šio serialo, paskui jausiu tokią tuštumą, kai neliks ko žiūrėti Netekau žado visada taip būna. kiek čia beliko tik 10 serijų
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyPen. 07 17, 2015 3:55 am

Atsiras kas nors kita. Pasibaigus gerai telenovelei as visada jauciu nostalgija, bet paskui prasideda kita ir tada prisirisu prie jos Juokiuosi Pasibaigus sitai pradesiu ziureti Bajo el mismo cielo, o jei ji nebus tokia super kaip sita, tai netrukus antras Señora Acero sezonas prasides, kuris neabejuoju bus tikrai idomus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 2:23 am

Ką jau ką, bet iš TDR geriausiai atsiminsiu Leonardo ir tą jo: "Mi señora bonita. Tan bonita" Kažkodėl ta frazė labiausiai užkliūva kaskart Juokiuosi taip lyg ir sarkastiškai pasako. Ir dar tos jo išraiškos, pamėgdžiojimai.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 3:27 am

Pritariu man Leonardo frazės ir pamėgdžiojimai irgi labai patinka, aišku čia puiki Fabian personažo interpretacija, abejoju kad tos frazės būna scenarijuj. "Mi señora bonita" labai dažna jo frazė, bet mane dabar labiausiai prajuokino kaip jis pavadino Samuel ir Flavio "Bembon y cabeza de brocoli" Juokiuosi Fabian puikiai interpretuoja šį persnažą.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 3:32 am

O taip, Fabian kaip Leonardo yra puikus Juokiuosi Man cia turbut isimintiniausias jo blogiuko personazas. Kad ir kaip Leo mane nervina, bet negaliu atsizaveti Fabian vaidyba. O jau jo frazes ir visokios grimasos Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Milka
Con dinero baila el perro
Milka


Amžius : 26
Miestas : Dallas, TX
Parašė : 1031
Prisijungė : 2015-07-10

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyŠt. 07 18, 2015 10:30 pm

Aha, Fabian Rios tai puikus aktorius Ploju Tik visada blogiukus vaidina, galbūt čia ta jo velniška išvaizda lėmė Juokiuosi atsimenu, kaip man jis nepatiko ir baugino El fantasma de Elena. Na, o Leonardo frazės tai tobulos, tiek ispaniškų epitetų visiems apibūdinti. Reiks užsirašyti Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replySk. 07 19, 2015 3:55 am

Tikrai ne visada jis blogiukus vaidina. Corazon valiente jis buvo geras, taip pat Sin senos no hay paraiso ir manau Doña Bella taip pat, nes ten buvo pagrindinis veikejas.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyAntr. 07 28, 2015 6:58 pm

na man isties labai liudna kad baigesi mano mylimiausia telenovele siuo metu Verkiu Verkiu dabar realiai nelabai ka turesiu ziuret kuri laika nes naujos manes nelabai domina , arba jei domina tai tik bus 2016 metais. Nervinuosi labai gaila isties. Telenovele itrauke nuo pirmu seriju, is pradziu buvau vienos poros didele gerbeja, Irina ir Flavio taip graziai ziurejos Širdis bet ko gero reikejo sulaukti Andrejos suSamueliu Širdis tai pora kuri taip mane suzavejo kad ko gero ilgai nepamirsiu Na jau ne i
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_replyKv. 07 30, 2015 12:29 pm

Finalas man patiko. Buvo ir veiksmo ir graziu scenu. Aisku graziu scenu galejo buti ir dar daugiau, bet ka padarysi Šypsausi Dziaugiuosi jog nesumaste finalines serijos padaryti dramatiska ir vis gi nenuzude nei Cayetanos, nei Patricios. Leonardo finalas buvo originalus, gerai kad pries tai dar spejo ispasakoti visas savo nuodemes ir taip neliko jokiu neaiskumu. Nes telenoveles metu niekad nebuvo konkreciai ivardinta jog jis numete Alma ar kad isprievartavo Sofia. Isadoros finalas irgi neblogas, tik keista kad ja taip greit pradejo paralyzuot nuo ikandimo, bet gal cia jai psichologiskai taip Juokiuosi Nors man Ulises su Pati patiko, bet gerai kad ji vis gi nuzude, galejo pasikeisti, bet niekad neparode noro ta padaryti. O Pati atrodo vienisa ilgai irgi nebus, gal sikart jai labiau pasiseks Šypsausi Patiko Andrejos vestuvine suknele, graziai blizgejo jai einant. Tik gaila kad vaizda gadino ta tragiska sukuosena, kuri jai visiskai netinka, galejo kazka grazesnio padaryt. Va Sofijos vestuvinis ivaizdis man buvo tobulas, ir suknele, ir sukuosena Įsimylėjau Dar labai dziaugiuosi jog Pablo su Veronica pagaliau buvo savo vietoj ir nekiso ju i pirma plana kaip visos noveles metu. Jie man ant tiek buvo neidomus, kad tuo metu kai juos rodydavo, paprasciausiai narsydavau internete kad prastumt laika Juokiuosi Nesuprantu kam tik eterio uzkimsimui tinkantys veikejai buvo rodomi daugiau nei pagrindines poreles Tyliu Paskutine scena rancoj buvo labai grazi, visi kartu ir pagaliau laimingi. O tas naujo rancos pavadinimo atidengimas man primine Amor bravio finala, cia ta scena irgi labai tiko Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 9 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 910Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: TIERRA DE REYES-
Pereiti į: