TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replySk. 07 20, 2014 11:31 pm

Diskutuojame cia Šypsausi


Paskutinį kartą redagavo Elena, Antr. 11 11, 2014 8:41 am. Redaguota 14 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 07 31, 2014 3:10 am

Prie telenoveles prisijunge Susana Gonzalez, Rene Strickler ir Lisset.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 08 07, 2014 12:06 am

Pagrindine pora visai nieko. Puiku  Michelle Renaud vaidyba La mujer del vendaval man patiko, o su Pablo Lyle nors ir nesu jokios telenoveles ziurejusi, bet siaip man jis visai simpatiskas. Bus idomu uzmest aki i si nauja projekta, nes El Manantial ziurejau ir labai patiko, todel tikiuosi, kad remeikas nebus prastesnis Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 08 07, 2014 4:04 am

As irgi dziaugiuosi del Michelles Renaud kad gavo pagrindini vaidmeny. Jos vaidyba maciau La mujer del Vendaval, patiko kaip ikunijo labai teigiama personaza, o neigiama keleta seriju maciau El color de la Pasion kaip ikunijo jauna Rebeca, irgi patiko, netgi gal labiau jai tiko sis neigiamas vaidmuo negu labai jau per daug nekaltas teigiamas kaip buvo Alma La mujer del Vendaval.
O kas del Pablo Lyle, tai ji kazkelias serijas maciau Por siempre mi Amor ( atrodo taip telenovele vadinosi) tai man jis nelabai patiko, o ir siap si foto kiek maciau nelabai man patiko, nelabai ju poroje isivaizduoju, del to butu idomu pasiziureti. O ypac kad tai El Manantial remeikas. Tik butu gerai kad iki 200seriju nedatrauktu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 08 07, 2014 12:57 pm

Manau Dinute kad neturetu istempt iki 200 seriju. Nes originale buvo tik 95. Manau labiausiai tiketina kad istemps iki kokiu 160- 170. Nes patebejau kad dabar dauguma televisos noveliu tiek seriju turi, reta kuri pasitaiko kad turi maziau
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 08 07, 2014 1:58 pm

Na manau, kad ne nuo to priklauso, juk Amor real buvo irgi tik 95 serijos o va Lo que la vida me robo 196serijos Juokiuosi
Idomu koks Manuel Landetos vaidmuo bus sioje telenoveleje. Kazkaip is televisos telenoveliu ispudingo jo pasirodymo nepamenu, bent jau La Impostoros personazas man labiausiai istriges kiti buve ir prazuve Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 3:13 am

Ar telenovele smarkiai istemps priklauso nuo jos reitingo ir to kaip greit pavyks kurti po jos startuosiancia telenovele. Landeta arba pagrindines arba blogietes teva vaidins, dabar nebepamenu. Pagrindinio tevus vaidins Alexis Ayala ir Alejandra Barros.
Man Landetos ispudingiausias pasirodymas Televisoj turbut Mar de amor buvo, tikrai isimenantis personazas. O Telemundo ir Corazon valiente ir La impostora isimine man.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 4:03 am

Idomu bus pamatyti Alejandra motinos vaidmenyje.  Šypsausi Jei nieko nemaisau tai iki siol nebuvo jos tokio vyresnio zmogaus vaidmens.  Juokiuosi O Landeta su kuo poroje bus tevu vaidmenyse?  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 4:17 am

Man atrodo kad su Cynthia Klitbo turetu buti blogietes tevai, aisku jei nemaisau ko nors.


Paskutinį kartą redagavo Elena, Pir. 08 11, 2014 7:00 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyKv. 08 14, 2014 12:30 am

Telenoveles premjera numatyta lapkricio 10.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
michelle
Forumo dizainerė
michelle


Amžius : 28
Miestas : ***
Parašė : 182
Prisijungė : 2014-02-12

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyŠt. 08 16, 2014 5:41 pm

Oho nežinojau kieno šis serialas remeikas, aš mačiau originalą, visai nieko, tik man nepatika kai pagrindines išprievartauja viską sugadina:((((
Atgal į viršų Go down
Mariana
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Mariana


Parašė : 83
Prisijungė : 2010-01-01

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 08 20, 2014 12:32 am

Labai graziai kartu atrodo Michelle Renaud ir Pablo Lyle, tiek paskutinese tiek ir senesnese foto  Puiku Jau laukiu sios telenoveles premjeros  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyPir. 09 29, 2014 7:27 am

Aktorius Manuel Landeta patire trauma ir nebegali testi filmavimu. Ji pakeite Luis Xavier Cavazos (Lo que la vida me robo, Rosa diamante).
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyAntr. 09 30, 2014 5:10 pm

Kas per trauma? Nustebau
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_replyTr. 10 01, 2014 1:55 am

I motociklo avarija pateko, tai gal kazkas su nugara, nes jau jinai buvo operuota anksciau.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: LA SOMBRA DEL PASADO-
Pereiti į: