TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 10, 2014 3:10 am

Įtemptos serijos buvo. Netikėtai taip Fatmagul atsidūrė pas Asu, bet greitai ir pabėgo. Taip intriguojančiai Mustafa su Fatmagul per plauką nesusidūrė, tetrūko tiek nedaug, kad ji būtų atidarius duris jam. Gaila man išties paliko Asu kai tas tipelis sumušė ją prie Fatmagul akių, o po dar teko dozę negražios kalbos išgirst iš Emre ir Kerim. Gerai čia visiems davė streso kai pabėgo. Xa Munir kaip visad nėra ramybės, neturi net sekundės poilsio vis kitų bėdas srėbti turi Juokiuosi įdomu dabar kas nutiko Fatmagul, kad niekaip nereagavo į Kerim balsą. Ko gero bus apsirgus visą naktį lauke praleidus Netekau žado
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sabrina
Las puertas de la vida
Las puertas de la vida
Sabrina


Amžius : 27
Miestas : *
Parašė : 494
Prisijungė : 2013-11-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 10, 2014 4:04 am

Tai jau tikrai itemptos.Bet koks Mustafa pasikeites ,jau nebe tas zvejys koks buvo.Man kartais atrodo ,kad man labiau gaila Kerimo negu Fatmagul.Ypac siandien kai taip itemptai jos ieskojo ,jaudinosi del jos,ir dar susigraudino,nu jau taip gaila pasidare Liūdžiu O Asu reikejo daug smugiu atlaikyt ,pirma tas vyras primuse ,tada Emre,Kerimas ir Fatmagul suzinojo kad ji apsimetele,ir dar is namu teko issikraustyt...Labai idomu kelintoj serijoj susitiks Fatmagul su Mustafa ir koks bus jo kerstas...
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 10, 2014 4:44 am

Mustafa iš ties pasikeitęs, išgražėjęs paliko ir kol kas aprimo, tik įdomu kiek ilgam, nes iš reklamos panašu, kad artėja serija kada Mustafa ateis į Kerim namus, tad manau jau greit ir sulauksim visų 3 susitikimo Šypsausi Kerim gaila tikrai, jis stengiasi labai dėl jos, bet Fatmagul negaliu smerkti. Visgi mergina patyrė grupinę prievartą, tad natūralu, kad šalinasi Kerim ir visų vyrų, kurie tik priartėja labiau prie jos. Ypač dėl Kerim kai jis sako vieną, bet ji neatsimena nieko. Be to, kad ir Kerim jos nelietė, bet jo kaltės tai nesumažina, nors ir buvo apsvaigęs nuo visko, tačiau faktas, kad merginą visi 4 savaip paženklino ir sugriovė jos svajones ir gyvenimą. Tikiuosi Asu kada pavyks pasitraukti iš to gyvenimo, kurį dabar turi. Ji gera mergina ir verta daug daugiau.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 07 16, 2014 5:16 am

Žiūrėjau šiandien rusiškai 17 seriją, tai ne viską supratau. Gal kas galit paaiškint Kaip Kerimas su Emre išsaiškino adresą to viešnamio kur seniau dirbo Asu? Ir dėl ko Asu sumušė tas vyras, o vėliau ji turėjo išsiskraustyt? Taip pat ką Mukades pasakė Perihan? Būčiau labai dėkinga, nes žiūrėt rusiškai man nėra lengviausias būdas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 17, 2014 3:22 am

Emre draugas policininkas išsiaiškino tą adresą, nes Emre prašė pagalbos ieškant Fatmagul, bet aiškindamasis suvokė, kad tas adresas buvo visai kitu vardu nei Asu visiem prisistačius buvo. Kerim su Emre nuvykę į tą adresą suprato, kad ten prostitučių lizdas, o gavę kortelę pagavo kuo išties Asu užsiima ir kad ji nėra tas kas buvo sakiusi esą. Tas vyras, kuris mušė Asu Fatmagul akivaizdoje buvo susinervinęs, kad ji pranešė policijai, kad jis prieš tai ją buvo sumušęs, todėl ji atsiėmė dvigubai už tai. O išsikraustė, kad niekas nebežinotų, kur ji begyvena ir kad kaimynai nebesikištų, nes prasidėjo nepasitenkinimai dėl jos profesijos po to kai ją sumušė. Mukades kaip visada pabrėžė kokie jie neturtingi, kad blogai gyvena, kad paliko savo namus, kad apsaugotų savo vardą ir Fatmagul. Tačiau Yašarai ir toliau griauna jiems gyvenimą. Kad pažadėjo jiems padėti, bet vietoj to vistiek visi toliau kišasi ir maža to paspendė Fatmagul spąstus atsiuntę Asu, kad įveltų maždaug į prostitucijos skandalą ir ja niekas netikėtų. Kad Kerim irgi nieko nesako, kad jis negali atsikvėpti esant Bobutei ir kad jie visada turi vaidint prieš ją, kad ji nesuprastų visos tiesos kas nutiko tą naktį. Kad supranta, kad jiems viską sunku suprast kai Yašarai gyvena tokioje aplinkoje, o kad jos šeima tokiame mažame name, kad kiek dar ilgai jie galės išsilaikyti be pinigų ir be jokio darbo, kad jie pasmerkti tokiam varganam gyvenimui. Perihan paklausė, ko Mukades nori iš jų. Išeidama Mukades pasakė, kad suprato, kad jie surengė tokį nešvarų planą, kad nori įvelti Fatmagul į purviną žaidimą, kad jų sūnus išsisuktų. Bet tegu jie neverčia to žaidimo atsukti į kitą pusę. Nes kol kas ji čia atvyko viską palikus praeityje ir kad ji neturi nieko prarasti jeigu jie ir toliau žaist nešvariomis kortomis ir kad jos nepapirks jokiais pinigais.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 17, 2014 2:36 pm

Labai ačiū Kristina, už tokį išsamų ir aiškų atsakymą Apkabinu 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 17, 2014 4:04 pm

Nėra už ką, visada gali klaust jeigu kas bus kada vėl neaišku Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 07 22, 2014 9:53 pm

Na jau beveik baigiu pasivyt serijas rodomas per lnk. Gal pavyks kelias pažiūrėt ir lietuviškai. Šiandien rusiškai žiūrėjau 25 seriją, tai vėl iškilo nesklandumų. Gal kas galit paaiškint kas užpuolė Mustafą ir ką jie jam pasakė? Kaip supratau, kad čia susiję su Asu, bet kaip tada Erdoganas prikišęs nagus? Ką Erdoganas šnekėjo su Ismailu, ar kokiu ten, telefonu po Mustafos užpuolimo?
Beje pats Mustafa kuo toliau tuo labiau man nepatinka, tokį pasikėlusį vaidina, kaip jis elgėsi su savo tėvais, o ypač su Asu. Kaip man jos gaila, kai jis jai taip įsakinėja. Jo pavydas nenormalus, nori ją laikyt namuose, kaip kalinę. Kad nenormaliai pavydus matės jau kai draugavo su Fatmagul. Tačiau Asu iš vis vienai daryt neleidžia nieko, tik nori kad ji šoktų pagal jo dūdelę. Ypač jos pagailo, kai jis elgėsi kaip sužvėrėjęs, stumdė ją, išmetė jos krepšį su pirkiniais ir net jai trenkė. Spėju, kad čia bus ne paskutinis jo smurto proveržis. Manau iš jo jau nieko gero nebus pinigai ir valdžios troškimas jį visiškai užvaldė.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 07 23, 2014 6:41 pm

Mustafa užpuolė Erdogan pasamdytas darbininkas, bet priskiedė jam, kad čia dėl Asu jie atsiųsti. Kad sumaišytų visas kortas ir ant jo nekristų įtarimai. Tik nelabai tikslo supratau, jo plane nebuvo minties jį nužudyt, o kadangi nebuvo minties nužudyt ir užslėptos žinutės užpuolime irgi nebuvo galima pastebėt.

Mustafa man kaskart vis labiau erzina, jau tikrai per daug užrietė nosį. Pagailo man Asu kai prieš ją ranką pakėlė, o ta mergina tiesiog myli jį, o jis toks nedėkingas jai. Apsėstas Mustafa kaskart vis labiau darosi, ir pats nesuvokia ką bedaro.

Vat vat kas nustebino tai Mukades, išties nelaukiau tokio posūkio jos ir Rahmio istorijoje.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 24, 2014 2:04 am

Ačiū Kristina, už atsakymą. Man tai Mukades istorijoj buvo žiauriausia kai tas vyras ją sumušė ir vilko už plaukų, to tikrai nesitikėjau. Taip pat buvo labai gaila Rahmio, kai jį paliko. Gal pagaliau Mukades supras kokį gerą ir rūpestingą vyrą turi šalia. Nors jaučiu tuoj atsigaus vėl taps senoji valdinga Mukades Juokiuosi Beje įdomu kokį planą Erdoganas sugalvojo jog nori nušaut Mustafą ir padaryt Kerimą kaltu  Galvoju Fatmagul jau pradėjo artimiau bendraut su Kerimu ir kaip tyčia pamatė jį su Vuralu. Ko gero vėl viskas grįš į pradinę stadiją. O Vuralo man gaila, jis taip kankinas ir net neturi kam išsipasakot, po to kai išsaiškino apie motinos ir Muniro romaną visai liko sužlugdytas. Taip pagailo, kai jis šiandien verkė bare. Negaliu šitam aktoriui sulaikyt simpatijų, jis pirmas turkų aktorius, kuriuo susižavėjau Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 07 25, 2014 4:10 pm

Nėra už ką Šypsausi

Kai tas vyras sumušė Mukadas tai net krūptelėjau, jau toks nevyriškas. Pastoviai į krūmus deda. Bet dabar galbūt tikrai Mukades pradės vertinti ką turi šalia, nes Rahmio gerumo ir nuoširdumo retai rasi. Taip liūdna buvo žiūrėti kada Rahmis kraustėsi iš proto, kada išsivežė vaiką. Bet laimei, kad viskas bent kol kas stojosi į vietą jų šeimoje. Įdomu tik kiek ilgai Mukades bus rami ir nepradės vėl savo liežuvio aštraus laidyti Juokiuosi Erdoganas visai pametė protą, tikiuosi jo žiauriam planui nebus progos kada išvyst dienos šviesą ir liks viskas tik jo galvelėje. Nors dabar kai Kerim nusprendė visus įduoti nežinia kaip viskas čia pasisuks Netekau žado Aš jau galvojau nu va pagaliau ledai pajudėjo iš vietos ir ech tokia nesėkmė pamatyt Vurala ir Kerim kartu. Jau pašėlo kaip reikiant, net Kerim gaila pasidarė. Vuralo man irgi gaila, man jis toks gerietis, padarė klaida, gailisi už viską ir nėra kam pasiguos, nes Erdoganas visiškai nesigaili ką padarė, Selim bent kol kas irgi nerodo kažkokio gailesčio savo poelgyje tik mėgina vis kailį išnešt. Ko gero jeigu ne tie narkotikai ir apsvaigimas nebūtų Vural iki to priėjęs. Žinoma jo klaidos tai nesumažina ir prieš Fatmagul visad liks kaltas, bet atlikęs bausmę galbūt galėtų viską pradėt iš naujo ir gyvent toliau. Ačiū Dievui liko gyvas po mėginimo nusižudyt, bet įdomu kaip toliau suksis jo gyvenimas. Jau laukiu nesulaukiu ar Kerim išties pasakys komisariate ko atėjo ar neišdrįs ir išeis kaip atėjęs. Vuralo aktorius tikrai simpatingas Juokiuosi šiaip visi man patinka ir puikiai suvaidina savo roles, bet norėčiau kokį dar projektą išvyst Lietuvoje su juo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 31, 2014 11:01 pm

Serialas nesenai pradėtas rodyti Čilėje vadinasi "Que culpa tiene Fatmagul"





Internete yra įkelta pirma serija labai geros kokybės HD formatu Ją galima pasižiūrėt arba parsisiųsti šitam tinklapy. Gaila, kad įkelta tik viena serija, nes visai kitas vaizdas ir ispaniškai daug smagiau žiūrėt Širdis Visai kitaip nei rusiškai.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 07 31, 2014 11:44 pm

O kaip smagu, kad ir Čilėje rodys. Žiūriu ir jie pradeda mėgti Turkijos serialus Šypsausi

Kur besustojai žiūrėti? Ar pan. kaip rodo pas mus ?

Mane Mustafa kaskart vis labiau ir labiau nuvilia. Koks kiaulė, tikrai savanaudis, kuris tik apie save galvoja. Jau apie Erdogan ir kitus Yašaranus iš vis nėra ką kalbėt. Vuralas irgi pasirodė neturintis valios ir bailys. Nors gailisi labiausiai, bet nieko nedaro, kad savo kaltę bent kiek išpirktų. Net ir Asu galima sakyt nuvylė jeigu ji tikrai duos parodymus Yašaranu naudai  Nustebau Kol kas atrodo, kad viskas nueis per niek ir Fatmagul nelaimės. Tikiuosi, bet Meltem vėl nepatikės visa šita niekinga kompanija. Gražu tik tai, kad Kerim ir Fatmagul kaskart vis labiau ima gražiai bendraut. Tikiuosi Kristina viso reikalo nesugadins Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 01, 2014 2:10 am

Man ir smagu, kad Čilė nupirko šį serialą, tik gaila, kad ne anksčiau. Netektų man dabar vargt rusiškai ;D Beje pagalvojau, kad būtų įdomu jei Telemundo sugalvotų kurt remeiką, kaip buvo su Pasion prohibida. Bet aišku čia tik svajonės Juokiuosi
Dabar kelias dienas pavyko pažiūrėt per lnk tai buvau mačius iki šiandieninės serijos, o šiandieninę seriją vėl žiūrėjau rusų kalba. Kol nėr sudėtingų dialogų tai viską daugmaž suprantu. Patiko kaip Rahmis šiandien užsipuolė tikrą Murato tėvą, nors dabar Munir šią informaciją panaudos teisme prieš Mukades. Mustafa tai kuo toliau tuo vis labiau man kelia didesnę antipatiją. Toks savanaudis, nesiskaito nei su tėvais nei su Asu. Net Asu liepė pasidaryt abortą ir pasakė, kad nieko iš jų santykių nesitikėtų. Ir teisingai, kad Asu jį išvijo. Dėl jos liudijimo tai Munir liepė sakyt tik tiesą ar ir kažką primeluot? Patiko kaip Fatmagul apsivėmė kai Mustafa ją jėga pabučiavo, iš vis elgėsi su ja kaip laukinis, net privertė pistoletą nustatęs ją su juo eit. Man jis tikras egoistas, kuris galvoja tik apie save. Nerūpi jam nė Fatmagul, nė Asu, nė tėvų laimė. Nori, kad tik jam būtų gerai. Įtempta ta scena buvo, kai Mustafa susimušė ir pašovė Kerim. Jam ranka nebūtų sudrebėjus nušaut tuo tarpu Kerim pasielgė teisingai ir buvo miela kaip po to Fatmagul padavė jam ranką ir jie nuėjo susikabinę Širdis Smagu, kad pamažu jų santykiai šiltėja. Tikiuosi, kad nieko neatsitiks, kaip praeitą syk su Vuralu. Tuomet kelių serijų nemačiau. Bet ir nenoriu grįžt atgal žiūrėt jų barnių. Mukades gudra perskaitė, kad Kerimo tėvas nori viską jam palikt, tai tuoj pati jam laišką parašė Juokiuosi Laukė, laukė kol gaus, bet vis tiek į Kerimo rankas pateko, bet jau šį syk gal bent jau perskaitys Galvoju O dėl teismo, spėju, kad nelaimės. Bent jau ne dabar, kitaip nebūtų ką tiek serijų toliau rodyt.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 01, 2014 2:36 am

Aš nežinau ar labai norėčiau remeiko, bent artimiausiu metu. Nebent tik tuo atveju jeigu gerą kolektyvą surinktų ir pastatytų tikrai stiprų pastatymą ir nesugadintų istorijos. Nes visgi Turkijos projektas su aktoriai be galo stiprūs ir nežinau ar kam pavyktų geriau perteikti šį projektą.

Rahmis taip netikėtai jį puolė, kad nespėjau net sureguoti kaip jie jau vartėsi abu Juokiuosi jau Munir tikrai panaudos viską kas tik jam naudinga bus. Mustafa laukinis vis labiau tikrai tampa ir negerbia nieko net savo tėvų. Man patiko, kad Asu jį pavarė, nors jai ir plyšo širdis. Ji verta kur kas daugiau. Aš vis dar tikiuosi, kad Asu jam pamelavo ir nepasidarė aborto, bet ko gero taip nebus. Liepė sakyt kaip viskas buvo, bet jis puikiai suvokia, kad Fatmagul buvimas pas prostitutę jai daug pliusų teisme nepridės. Mustafa žiauriai pasielgė norėdamas prievarta ją pabučiuot, gerai tikrai, kad Fatmagul parodė jo vietą. Graži vieta buvo kada su Kerim jie susikibę išėjo, palikę Mustafa užnugaryje. Gerai, kad Kerim rimčiau nesužeidė. Aš irgi tikiuosi, kad jų santykiai daugiau nebus ties pasiutimo ir pykčio tokia riba kaip visai neseniai buvo. Kad pyksis tikiu, bet tikiuosi, kad ne taip Šypsausi Mukades tai negali nusėdėti vietoje, visad viską mato ir girdi Juokiuosi beveik pasisekė gauti laišką Juokiuosi įdomu ar Kerim perskaitys ar vėl suplėšys laišką. Ko gero taip ir bus, nebent teismą rodys dar negreit Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?   Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne? - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Be kaltės kalta / Fatmagül'ün Suçu Ne?
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: KITI SERIALAI :: TURKIŠKI-
Pereiti į: