TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+4
edvis
Elena
Anahi
Kristina
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 4:07 am

Cia svelniai pasakius. Bet gal dar atsitokes, bet kaip nemasto.  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 4:36 pm

tikekimes pasikeis mastymas;'D man patiko siandienos serijoje ka vaikai padare Izabelei;D
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 5:48 pm

Man irgi patiko  Juokiuosi O jau Anos apranga  Šypsausi Man Isabelos mamos pagailo, kai ji ja aukle pristate Fernandui  Liūdžiu 
Atsitokes, tik jau po vestuviu, kazkodel man taip atrodo  Šypsausi 
Dabar tikriausiai Diegas Ana kabins  Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 08 08, 2014 6:17 pm

Izabelos mama manau gali buti Anos mama  Nustebau del Diego tai tikrai taip  Juokiuosi
gal zinot sios telenoveles kokie retingai ?
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 08 09, 2014 6:42 pm

Kad Isabelos mama gali buti ir Anos mama ir as taip pagalvojau  Liūdžiu siaip ji nera bloga, bet... O siaip man sis serialas dabar pirmoje vietoje Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 08 09, 2014 8:23 pm

man irgi pirmote vietoje  Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 09 16, 2014 5:19 pm

Edvi, ar dar žiūri šią telenovelę?
Radau nete nuotrauką ir kaip suprantu tai Anos mama yra Carmen Salinas personažas. Vardas užkrito. aš gal 2sav ar net daugiau serijų atsilieku. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 17, 2014 11:06 pm

Dinute jo žiuriu bet del Carmen Salinos personazo dar nera tiksliai aisku pagal šios savaites avance parode kad ana lyg yra istikro jos dukra bet nenustebsiau jei cia tik suklaidina žiurovus tuolabiau vienam forume daug kas netiki kad istikro mama bus Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 09 18, 2014 4:27 pm

Aisku, as tai jau 15 seriju atsilieku, bet kazkada pasivysiu ir grisiu prie jos ziurejimo. Aciu uz atsakyma. Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 09 18, 2014 9:09 pm

visada prasom Šypsausi
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 09 19, 2014 11:52 pm

Bet visko gali but, kad Jolanda bus Anos mama , nes labai daug sutapimu, arba tikrai klaidina ziurovus taip. Gaila Nando, Chimena rimtai serga, o dar jos motina primelavo, kad Nando norejo uzdaryti ja I ta klinika Verkiu
Atgal į viršų Go down
monikute19
Teresa-esa hembra es mala
Teresa-esa hembra es mala



Miestas : Klaipėda
Parašė : 241
Prisijungė : 2011-05-18

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyAntr. 09 23, 2014 10:54 pm

Na va dabar jau aisku, kad Jolanda nera Anos mama. Idomu ar ,,tarantulai" isdegs planas pakankinti Ana, tikiuos, kad ne Nervinuosi. Kuo toliau tuo labiau man patinka sis serialas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyTr. 09 24, 2014 9:54 pm

man labai patiko Alicios gimtadienis;D
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 04, 2014 4:45 pm

Cia teisybe, kad Fernandas nori skirtis su Isabela? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
edvis
Jugate tu verdad- rebelde way
Jugate tu verdad- rebelde way



Parašė : 369
Prisijungė : 2013-02-10

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 10 04, 2014 4:50 pm

taip teisybe tik gaila kad Izabelos puseje Alicia manipuluoja ja
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEVISA :: MI CORAZÓN ES TUYO-
Pereiti į: