TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
Rūtelė
Anahi
polyanna
Kristina
Gabi
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 07 30, 2013 4:30 am

Aš irgi žiūriu, bet nepasakyčiau, kad labai įdomu.. Nusibodo, kai ale brolis ir sesuo įsimyli, nors viskas kitaip. Vat kai Corazon Valiente pradėjau žiūrėt, tai iš kart užkabino ir buvo įdomu iki pat galo.
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 07 30, 2013 5:00 am

Cia kitokio zanro novele nei Corazon valiente, tad manau neverta ir lygint Šypsausi Jei tau patinka CV tipo telenoveles, manau tau labiau patiks Santa diabla.
Man asmeniskai kolkas novele tikrai nepabodo. Dabar nekantriai laukiu serijos su Angeline Moncayo. Idomu kas ji tokia bus. Bent is avance man jos veikeja tikrai paliko gera ispudi Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 07 30, 2013 10:12 pm

O man si telenovele labiau patin ka negu Corazon Valiente Šypsausi Kiekvieno skonis kitoks Bučiuoju  As irgi labai laukiu 25serijos Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Online
christine8865
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas
Yo se que no me olvidaras aunque te vayas



Parašė : 81
Prisijungė : 2012-10-30

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 07 31, 2013 1:09 am

Tiesiog palyginau, nes tik tai ir žiūrėjau Šypsausi  Tarp kitko, aš labai apsidžiaugiau, kad Moncayo vaidins. Ji man paliko šaunų įspūdį ir jos personažas neturėtų nuvilt(bent iš pirmų epizodų, kad bus "nepėsčia" Šypsausi
Atgal į viršų Go down
lepeckoja
Rubi-esa hembra es mala
Rubi-esa hembra es mala
lepeckoja


Amžius : 34
Miestas : Klaipėda
Parašė : 2090
Prisijungė : 2010-01-08

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 07 31, 2013 3:58 pm

Mane nervina ta Margarita, ji nuolatos eina į Pedro darbą ir ten kelia scenas. Tokios motinos tikrai nenorėčiau, kuri ateitu man į darbą ir aiškintu.
Atgal į viršų Go down
http://ildivo.ten.lt
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyTr. 07 31, 2013 10:01 pm

Mane Margarita irgi baisiai nervina ir ne tik del to ejimo i darba. Su savo sese labai jau bjauriai elgiasi, nors ta jai nieko blogo nepadare.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 08 01, 2013 3:09 am

Jau ta tai bjaurybė kaip reikalas. Viena ją pamačius negera darosi. Ir dar kaip pavydo Oligarijaus. Bjauri boba, žodžiu Juokiuosi 
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 08 01, 2013 2:44 pm

Man irgi Margarita nepatinka, o ypac paskutiniu metu su tais savo alpimais, lyg nescia butu Juokiuosi O kas del Angeline personazo tai kazko ji mazokai parode per dvi serijas Nustebau Na gal toliau daugiau rodys...
Mane tai nervuoja, kai nori atskratyt vienu kokiu konkurentu kai cia Pedru Tomas, o nukentejo vargse Ignasija Verkiu 
Atgal į viršų Go down
Online
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 08 03, 2013 3:26 pm

Vargsas Pedras, o Ignasijai matosi kad jausmai prabudo, idomu ka ji dabar darysi, gal pats idomumas prasides, jei kokio Tomo neissigas Juokiuosi 

Tuoj pavarysiu monologu ...
Atgal į viršų Go down
Online
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 08 26, 2013 3:32 pm

Vargse Ignasija, dabar jos motina ja manipuliuosi, tipo sunkiai serga, tik idomu iki ko nueis su tuo melu Šypsausi Nustebau 
Na va oficialiai jau paaiskejo kad Ignasija ir Pedras broils ir sesuo, tik ta zino sesutes Juokiuosi 

Tomas man atrodo irgi greit bus su pavaziavusi stogu Juokiuosi Ten tas vyras ligonineje invalid vezimely gal jo tevas Šypsausi 
Karina kazkaip man patikti pradeda, tik galetu pasipasakoti ka zino Kietai šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 08 26, 2013 10:43 pm

Tai kad Ignacia ir Pedras atseit brolis ir sesuo jau senokai oficialiai mums zinoma Juokiuosi Va kai po operacijos papasakos Pedrui sita tiesa, tada bus kazkas naujo jau Šypsausi
Taip, manau ten jo tevas. Siaip tas tevas ir yra kaltas kad Tomas yra toks koks yra. Ko noret jei vaikas vaikysteje namie tik smurta mate.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 08 27, 2013 12:17 am

Oficialiai turejau omeny, kad tai tikrai pasake, o ne taip puse lupu kad tik tai suprasti butu galima Rodau liežuvį

 
Atgal į viršų Go down
Online
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 08 27, 2013 12:40 am

Kad labai daznai sitai sake. Paciose pirmose serijose labai aiskiai buvo apie tai kalbeta.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 10 04, 2013 5:50 am

Telemundo pradejo reklamuoti kad rodys Avenida Brasil. O kadangi sitos noveles jau ultimas semanas ir La impostora dar filmuot tik pradeda, bijau ar ne situo laiku Avenida ta ikis. Jei jiems reikia uzkist laika iki kol paruos kita telenovele, galejo bent trumpesnio varianto paieskot. 160 seriju iki metu pradzios jie niekaip nesugebes parodyt. Matyt bus tas pats kaip El rostro de la venganza atveju, beveik iki telenoveles galo dalinsis laika su kita. Kazkoks prakeikimas Arrau telenovelems Juokiuosi Duok dieve kad klysciau, nes sitokia situacija butu kazkokia tragedija.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 10 12, 2013 3:28 am

Visai įdomiai pasibaigė Juokiuosi Vis kažkas įdomaus, vargšė Izabelė, jau motina jos tai aš tyliu...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: DAMA Y OBRERO-
Pereiti į: