TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pamiršk Mane

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Pamiršk Mane  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pamiršk Mane    Pamiršk Mane  I_icon_newest_replyTr. 04 03, 2013 2:10 pm

Naujas TV3 lietuviškas serialas.

Pamiršk Mane  Images?q=tbn:ANd9GcT5GNuZY1F8dIOtbte9nTEoeA2NBioW6JfVJ7g1vcOu1JSh83jc

Ar yra žiūrinčių?
Diskutuojame apie šį serialą ir jo serijas, bei įvykius jame. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Pamiršk Mane  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiršk Mane    Pamiršk Mane  I_icon_newest_replyTr. 04 03, 2013 10:22 pm

Kartais permetu akį, toks visai nieko projektas su realiom šeimos dilemom. Tokį vyrą turėt būtų tikras siaubas, kariauk visą gyvenimą ir niekad negali laimėt, nes jis įtakingas, žinomas ir visi jį myli, tad įrodyti ką jis daro be galo sunku, nes visuomenės akyse jis tikras angelas ... Nervinuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Pamiršk Mane  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiršk Mane    Pamiršk Mane  I_icon_newest_replyKv. 04 04, 2013 12:18 am

Siuo metu cia vienintelis lietuviskas serialas kuri ziuriu. Ziuret neplanavau, bet kazkaip paziurejau viena serija ir uzkabino. Danielius tai siaubingas, gydytis jam reiketu. Bet Ruta irgi gera. Galetu ryztingesne but, o ne nuolat sleptis kaip pele po sluota. Sitiek metu kentejo, seniai reikejo kazka daryt. O dar ir vaiku kiek tokiam vyrui prigimde. Kur jos protas apskritai sitiek metu buvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
vanila
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
vanila


Parašė : 31
Prisijungė : 2013-03-26

Pamiršk Mane  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiršk Mane    Pamiršk Mane  I_icon_newest_replyŠt. 05 25, 2013 9:23 pm

žiūrėjau, bet ne visada, labiausiai patiko Sonia ir Virga, nepasakyčiau, kad būtų geras serialas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pamiršk Mane  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamiršk Mane    Pamiršk Mane  I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Pamiršk Mane
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mané de la Parra
» Mané de la Parra

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: KITŲ ŠALIŲ SERIALAI :: LIETUVIŠKI SERIALAI-
Pereiti į: