TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gražiausia moteris

Go down 
+3
Angeliukas
Rūtelė
Elena
7 posters

Gražiausia moteris
Natalia/Veronica
Gražiausia moteris Vote_lcap113%Gražiausia moteris Vote_rcap1
 13% [ 1 ]
Lucia
Gražiausia moteris Vote_lcap125%Gražiausia moteris Vote_rcap1
 25% [ 2 ]
Julieta
Gražiausia moteris Vote_lcap113%Gražiausia moteris Vote_rcap1
 13% [ 1 ]
Francisca
Gražiausia moteris Vote_lcap149%Gražiausia moteris Vote_rcap1
 49% [ 4 ]
Iš viso balsų : 8
 

AutoriusPranešimas
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyPir. 03 18, 2013 4:01 am

Kuri iš šių moterų seriale Jums yra gražiausia būtent šiame seriale? Ir būtų gerai koks nors paaiškinimas , pagrindimas Šypsausi

Natalia/Veronica

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lucia

[You must be registered and logged in to see this image.]

Julieta

[You must be registered and logged in to see this image.]

Francisca

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyPir. 03 18, 2013 5:00 am

Rinkausi tarp Julietos ir Franciscos. Franciska is veido daug mielesne atrodo, kas jai prideda daugiau zavesio, tad balsas jai.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyPir. 03 18, 2013 5:06 am

Aš pasirinkau Julietą. Seriale tikrai atrodo labai gražiai, tokia "šalto" grožio moteris.
Francisca simpatiška, bet tas jos vulgarumas daro savo. Lucia visai simpatiška, tačiau labai gražia nepavadinsi Juokiuosi O Veronica man išvis simpatiška tik su tokia šukuosena, kaip kad nuotraukoj ir net būtent su tokia mina Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyPir. 03 18, 2013 9:57 pm

Lucia Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyAntr. 03 19, 2013 3:57 am

Man Franki dailiausia ypač kai pasileidus plaukus - simpatiška iš veido ir figūra jos labai nebloga - tokia barbiška: aukšta, liekna, ilgas kaklas.

Antra pagal gražumą turbūt būtų Veronica/Natalia - bet priešingai nei Rūtelei ji man graži kaip tik su palaidais, besigarbanojančiais plaukais, kai garbanos krinta ant veido, šiek tiek pridengia ir taip aukštą kaktą.

Štai Julietos tipažas kažkaip erzina mane -nei veidas labai gražus, tie ryži plaukai irgi ne kažinką, figūra irgi vidutiniška, na ji standartiška: atitinka visus tuos šiuolaikinės moters standartus (kad būtų aukšta, plona, stilinga), bet visgi man jos tipažas kažkuo atstumiantis, erzinantis.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyAntr. 03 19, 2013 4:23 am

na Lucia man graziausia is ju visu simpatiska ir Fransiska bet ji man kazkaip nenaturali atrodo...
Atgal į viršų Go down
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replySk. 04 21, 2013 4:24 pm

Rinkausi tarp Frenkės ir Lucijos:) bet.. gražiausia vis dėlto tai FrenkėŠypsausi) na man dar Natalia graži, bet su ta miela ir geranoriška veido išraiška:) o ne tokia kaip pvz šitoj foto:)
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_replyTr. 07 10, 2013 3:55 pm

Franciska labai dailiu veido bruozu ir tikrai gera figura.Tad balsas jai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gražiausia moteris Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gražiausia moteris   Gražiausia moteris I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Gražiausia moteris
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuri moteris?
» Gražiausia aktorė
» Gražiausia aktorė
» Gražiausia aktorė
» Gražiausia aktorė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ RODYTOS TELENOVELĖS :: Apgavystės (¿Quien eres tu?)-
Pereiti į: