TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Rasizmas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_replyPen. 02 01, 2013 8:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ką manote apie rasizmą? Juk jo yra ir Lietuvoje
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 12:17 am

Aš nesu rasistė ir toleruoju visas rases. Na gal šiek tiek nejaukiai jausčiausi,
prie juodaodžio, bet jie tokie yra. Tikrai žeminti yra kvaila ir neišsprusėliška, todėl
nesistebiu kodėl Lietuvoje daug ko netoleruoja, žiūrint į išvaizdą pirmiausia. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 12:35 am

As va kaip tik paciu rasistu netoleruoju. Tikrai nenoreciau su tokiais zmonemis bendrauti. Man visi zmones vienodi, nesvarbu kokia ju odos, plauku ar akiu spalva. Deja Lietuvoje su tolerancija yra didele problema. Uztenka pamatyt kaip vaikai mokykloj is savo bendraamziu tyciojasi. Jei tevai neparodys tinkamo pavyzdzio, vargu ar uzauge jie labai pasikeistu.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 1:47 am

Negaliu pakęsti rasizmo. Bet tenka pripažinti, kad jo buvo ir tikriausia bus visais laikais. Mane stebina dar toks įdomus dalykais, kaip Lietuvoje sugebėjo išlikti karo metų dainelės nukreiptos prieš žydų tautą, na juk žinot visas tas 'Imkit vaikai..." ir panašiai? Ką manote?
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 5:01 am

Elena rašo:
As va kaip tik paciu rasistu netoleruoju. Tikrai nenoreciau su tokiais zmonemis bendrauti. Man visi zmones vienodi, nesvarbu kokia ju odos, plauku ar akiu spalva. Deja Lietuvoje su tolerancija yra didele problema. Uztenka pamatyt kaip vaikai mokykloj is savo bendraamziu tyciojasi. Jei tevai neparodys tinkamo pavyzdzio, vargu ar uzauge jie labai pasikeistu.

Ko gero musu nuomones labi panasios. Jau nuo pacios vaikystes kaikurie vaikai netoleruoja kitaip atrodanciu vaiku ir dazniausiai to jie ismoksta is savo tevu.. Deja, Lietuvoje yra daug rasistu, kurie aukstina tik savo tautybe, na o kitos tautybes atstovai pasak ju yra siuksles ir pan. Manau, kad rasistai turi but grieztai baudziami, nes jie tikrai zlugdo si pasauli...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_replyKv. 02 14, 2013 1:38 am

Pati tikrai nesu rasistė. Toleruoju visų rasių atstovus.
Nekreipiu dėmesio į žmonių odos spalvą ir rasę. Tiesą sakant, man kitos rasės žmonės atrodo daug gražesni ir įdomesni.
Baisu, kad Lietuvoje tiek daug rasistų. Nenuostabu, lietuviai yra labai netolerantiški kitokiems.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rasizmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rasizmas   Rasizmas I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Rasizmas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: GYVENIMAS-
Pereiti į: