TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kuri sesuo?

Go down 
+3
Gabi
Vijolina
Elena
7 posters

Kuri?
Irene
Kuri sesuo? Vote_lcap122%Kuri sesuo? Vote_rcap1
 22% [ 2 ]
Patricia
Kuri sesuo? Vote_lcap178%Kuri sesuo? Vote_rcap1
 78% [ 7 ]
Julia
Kuri sesuo? Vote_lcap10%Kuri sesuo? Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 9
 

AutoriusPranešimas
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:08 am

Kuri sesuo? 581dabe900b4c985d4d0bd019d71e653
Irene

Kuri sesuo? Montemar10jpg_principalGaleriaApaisada
Patricia

Kuri sesuo? Alisa-velez-es-julia-montemar-300x380
Julia
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 7:14 am

Patricia. Normaliausia is ju. Tokia ale feministe. Irene tai kale, o Julia isterike kazkokia ir kvaisa plius Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 4:11 pm

Mano simpatijos irgi tenka Patricijai, nors tos jos idėjos apie 21 amžių ir laisvą sexą tokios savotiškos, kita vertus kai užsidarė ką tik susipažinusi su inžinieriumi į arklides - buvo visai linksma žiūrėt. Šiaip man ji atrodo protingiausia iš trijų, patinka aprangos stilius, šiaip man pasirodė, kad vadovaujasi savo galva. O kitos dvi - kažkoks skystimas - isteriškos ir bukos, Irenei net kažkaip blogąja suviliotoja nepavyksta būti, na feilas visiškas. Šiaip ji gi čia turėtų būti miestelio "gražuolė", bet kažkaip ne kažinką, na bent jau įvaizdis labiau tą grožį slopina. Pagooglinus galima rasti visai neblogų fotkių:
Kuri sesuo? 1314748658996f Kuri sesuo? Erikadelarosa031109300Kuri sesuo? D3l3828abc
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 11:11 pm

Ivaizdi Erikai cia labai nevykusi parinko, tas tiesa. Prisimenu kaip nuostabiai ji atrode Pasion Morena, o cia net sunku atpazint. Galejo palikt tuos jos ilgus sviesius plaukus.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replySk. 01 20, 2013 11:35 pm

Aš nežiūrėjau Pasion morena, taigi šią aktorę matau pirmą kartą, bet pasigooglinau įvairių jos video - nepalyginamai geriau atrodo šviesiais plaukais! Gal nenorėjo sudaryti konkurencijos Aracely, todėl jai ir nukirpo plaukus... Juokiuosi Man kartais susidaro toks įspūdis, kad serialuose blogietes ir visas ne pagrindines padaro biški mažiau gražias nei pagrindinės, atseit jei jau pagerindinė veikėja - tai ji ir gražiausia. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyPir. 01 21, 2013 12:21 am

Na kartais pagrindine tokia isrenka, kad daryk ka nori, bet dauguma aktoriu vistiek uz ja grazesnes buna Juokiuosi O siaip nemanau kad nepagrindines kas nors labai stengiasi padaryt maziau graziom. Daugelyje telenoveliu pagrindine veikeja man net nebuna graziausia is visu ten esanciu. Kaip tik blogietems daznai stengiasi geresni ivaizdi sukurt. Uztenka Un refugio para el amor paziuret. Pagrindine ten taip rengia kad siaubas Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyPir. 01 21, 2013 12:43 am

O man dažniausiai pagrindinės veikėjos būna dailiausios serialuose. Nors taip, ta Zuria Vega tikrai nekažką... Na bet su ja aš jokio serialo neesu mačiusi, tik žinau, kad tokia yra.
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyŠt. 02 09, 2013 6:49 am

Dėl Irene įvaizdžio aš jums visiškai pritariu aš ir kai pačioj pradžioj pagooglinau ir pamačiau jos kitas foto, taip pat pagalvojau, kodėl čia ją padarė tokią negražią. O charakteris tai čia jos iš vis man visai nepatinka, net kaip blogietė. Julia tai atsipeikėjo į patį galą, bet deja per vėlai. Man patiko kaip ji statė visam barui Antonios sąskaitą Juokiuosi Taigi mano balsas Patriciai nuo pat pradžių man ji labiausiai patiko, patiko jos romanas su Alberto, galima sakyt ji pati ant jo užsikabino, nes jam reikėjo tik sekso objekto. Įdomu kaip klostysis jos tolesnis gyvenimas.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replySk. 02 10, 2013 1:12 am

Patricia man patginka irgi labiausiai....
Atgal į viršų Go down
Ievasa
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume
Ievasa


Parašė : 24
Prisijungė : 2013-05-23

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyKv. 05 23, 2013 8:49 pm

O aš kažkaip dabar jau už Irenę, pradėjo ji man patikt, kai su Luchu pradėjo bendraut Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyPen. 05 24, 2013 4:11 am

Na kai su Lucho pradėjo bendraut man ji stipriai pasikeitė ir dabar taip pat patinka, kaip ir jų pora.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyTr. 06 19, 2013 4:34 pm

Patricija Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Rūtelė
Moderatorė
Rūtelė


Parašė : 1219
Prisijungė : 2012-01-07

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyPen. 07 12, 2013 2:41 am

Pradžioj būčiau balsavus tik už Patriciją, todėl visad palaukiu galo Juokiuosi Dabar aš už Irene. Faina tokia moteriškė patapo, visad pasijuokti su ja galima
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_replyPen. 07 12, 2013 2:50 am

Na as dabar irgi uz Irene buciau pabalsavus, bet perdaug galvos nesuku kad pabalsavau tada uz Pati, ji man irgi patinka Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Kuri sesuo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuri sesuo?   Kuri sesuo? I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Kuri sesuo?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuri sesuo?
» Kuri sesuo?
» Kuri sesuo?
» Kuri sesuo?
» Kuri sesuo?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA PATRONA-
Pereiti į: