TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+7
Dinute*
Rūtelė
Evil Regals
Kristina
Bianca
Fallen_Angel
Angeliukas
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 4:21 am

as labai is tikro laukiau sito serialo tiek del aktoriu nes man aktorius Joshua Bowman-Danielis man yra tobulas... Įsimylėjau bet jau pirmo sezono pabaigoje an jis nusivaziavo Nuobodu po to msn neptiko pastovus vidinii Emiles priesinimaisi ... net nzn galetu baigtis ir rami galva... Puiku
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 02 09, 2015 5:27 am

Deja, kolkas pabaiga nenusimato. Dabar atrodo ketvirta sezona rodo ir greiciausiai dar penkta sumastys, nes kalbu kad galbut ji pabaigs dar negirdeti. As pamenu irgi labai laukiau jo per TV3, nes internetu rinkausi is dvieju ir sitam laiko neuzteko. Bet deja jau po keliu pirmuju seriju man pradejo darytis nuobodu ir ziuredavai vos ne is pareigos. Gerai kad vidury sezono padare ilga pertrauka ir galejau ramia sirdimi mesti sita kankyne Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replySk. 05 03, 2015 9:22 pm

Pagaliau pabaiga sio serialo, susiprotejo serialo kurejai, kad nera prasmes testi.
Atgal į viršų Go down
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 05 05, 2015 1:19 am

ar verta ziureti paskutines serijas? ;]
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyAntr. 05 05, 2015 4:39 am

Na vis delto idomu suzinoti kaip viskas baigsis,jau dabar ivyko netiketu dalyku... Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Bianca
No me puede hacer la duena de tu vida
No me puede hacer la duena de tu vida
Bianca


Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Parašė : 1127
Prisijungė : 2009-12-16

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyTr. 05 13, 2015 2:16 am

Gal kas matė "Revenge" finalą? Kaip vertintumėt?
Man tai būtų labiau patikę, kad Amanda liktų su savo tėvu ir jie galėtų geriau vienas kitą pažinti. Kažkaip tikrai to tikėjausi. Verkiu Nejaučiau didelės chemijos tarp Amandos ir Džeko, nors suprantu,kad jie kaip nuo vaikystės neišskiriami ir turėjo susituokti. (Net Danielis labiau tiko jai, o labiausiai Aidenas manau) Džiugu,kad Šarlotė jai atleido, o svarbiausia pagaliau Hamptonų karalienė užmigo amžinu miegu. Ploju Taip nekenčiau Viktorijos viso serialo metu,kad negaliu apsakyti Pykstu Vis dėlto liūdna, kad serialas lydėjęs 4 metus jau pasibaigė Liūdžiu Labai patiko tai,kad Amanda Nolanui paliko naują užduotį. Jo akyse matėsi tokios kibirkštys. Juokiuosi Kaip ir visas susikaupusias mintis išsakiau, o kaip jums?
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyKv. 06 04, 2015 6:32 pm

O man tai patiko sio serialo pabaiga. Aisku gal grazu butu buve kad visi graziai ir laimingai gyvene, bet ar idomu butu buve ziureti paskutines serijas?
Man is dalies tai gaila, kad pasibaige sis serialas, nors ir jau buvo nusivaziaves, vistiek man jo serijos neblogai ziurejosi, gal jau buvau pripratusi prie juk 4metus juo gyvenom.
Visai noreciau su Emiles aktore naujo serialo. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Sasha Belov
Svečiuojuosi forume
Svečiuojuosi forume



Amžius : 23
Miestas : Klaipėda
Parašė : 16
Prisijungė : 2015-11-01

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 11 02, 2015 4:07 am

Neblogas serialas. Tik sakyčiau būtų galejė apsiriboti ir 3 sezonais. Nes 4 tai jau toks gumos tempimas.
Atgal į viršų Go down
Angeliukas
I always GET what I WANT
Angeliukas


Miestas : Vilnius
Parašė : 2072
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 03 14, 2016 2:44 am

Pamenu pirmus sezonus ryte surijau... žiauriai įtraukė.. Kažkas naujo - neįprasto... Tačiau paskiau man nusibodo gumos tempimas.. galėjo apsiriboti 3 sezonais... Šypsausi Tačiau vis dėl to šiame seriale įžvelgiau tikrai daug ko naudingo Šypsausi patiko pats siužetas, aktoriai Šypsausi mintys išsakytos pradžioje ir gale tikri perliukai! Šypsausi manau kai turėsiu laiko pasižiūrėsiu nuo pradžių visus sezonus Šypsausi 
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_replyPir. 03 14, 2016 8:06 pm

Man 4 sezone taip pat buvo per daug tempimo, bet pirmieji 3 sezonai buvo tikrai įdomūs ir su netikėtais vingiais. Džiaugiausi, kad galų gale finalas baigėsi ne tragiškai bent jau kai kurių veikėjų aspektu Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 5 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: JAV SERIALAI :: KITI JAV SERIALAI :: RODYTI :: Kerštas (Revenge)-
Pereiti į: