TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Tess Gerritsen detektyvai

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replySk. 08 26, 2012 4:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replySk. 08 26, 2012 5:02 am

Pirmoji šios autorės knyga, kurį pakliūvo į mano rankas buvo "Dingusios". Tik pradėjus skaityti, galvojau, kad tikriausiai ir nebeskaitysiu, tačiau jį mane užkabino. Nežinau kuo, tačiau skaičiau neatsitraukdama. Siužetas, įvykiai, veikėjai ir net knygoje esanti atmosfera taip įtraukė, kad nutariau perskaityti ir kitas knygas. Taigi esu jau perskaičius "Kaulų sodas" (įveikiau sunkiai, bet kažkur nuo vidurio tikrai perskaičiau labai greitai) ir "Pasileidėlė" (perskaičiau tiesiog žaibiškai).

Ar yra šios autorės gerbėjų?
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replySk. 08 26, 2012 7:18 pm

Aš - tiesiog praryju kiekvieną jos naują knygą, bet kol kas esu skaičius tik iš Chirurgo serijos, reiks gal ir "Kaulų sodą" ar "Gravitaciją" paskaityt, jei bus bibliotekoj. paskutinė skaityta "ledinis šaltis" be galo įtraukė ir tikiuosi, kad greitu metu pasirodys nauja knyga.
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replySk. 08 26, 2012 11:16 pm

Aš tai nelabai suprantu su tomis serijomis, kurį kuriai priklauso.
Man labai patinka knygų veikėjai: Moira ir Ricoli.
Atgal į viršų Go down
Gabbana
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Este es mi pecado.Cual es el tuyo?
Gabbana


Parašė : 36
Prisijungė : 2012-11-10

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replyKv. 11 15, 2012 12:47 am

Pati mėgstamiausia mano rašytoja. Visas jos knygas esu perskaičiusi ir vis kai atsiranda nauja nusiperku.
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replyKv. 11 15, 2012 3:03 am

Tai vat Mora ir Riyoli priklauso Chirurgo serijos, o visos kitos knygos nesusijusios, pavienes istorijos. Is oaskutiniu man labai patiko Selas, geras detektyvas.
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replyPir. 03 11, 2013 3:30 am

Ji taip pat tapo bene vienintelė rašytoja, kurios knygų laukiu su užsidegimu. Labai noriu perskaityti Šėlas ir Tylioji, bet reikia dar palaukti...
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replySk. 11 03, 2013 12:40 am

Labai laukiu nauju detektyvu is serijos apie Rizoli ir Ailz, jie patys idomiausi Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Evil Regals
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Y Esta vez no sere tu princesa de sal
Evil Regals


Amžius : 106
Miestas : Aukštaitijos sostinė
Parašė : 1240
Prisijungė : 2012-01-07

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replyPen. 07 31, 2015 7:47 pm

Naujausia jos knyga:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
polyanna
Una Maid en Manhatten
Una Maid en Manhatten



Parašė : 830
Prisijungė : 2012-01-20

Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_replySk. 08 02, 2015 11:20 pm

Ka tik perskaiciau. Labai idomi. Manau, bus daugiau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tess Gerritsen detektyvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tess Gerritsen detektyvai   Tess Gerritsen detektyvai I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Tess Gerritsen detektyvai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sandros Brown detektyvai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: DISKUSIJŲ PALETĖ :: DISKUSIJOS :: BIBLIOTEKA :: KNYGOS-
Pereiti į: