TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+12
Rūtelė
Elena
Anahi
Nora
Vijolina
Violla
Evil Regals
Anastasia
Angeliukas
polyanna
lepeckoja
Kristina
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Anahi
Eres mi reina
Eres mi reina
Anahi


Amžius : 32
Miestas : Kaunas
Parašė : 16079
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 01 27, 2013 8:58 pm

na as bent tai per cia ziuriu...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 01 27, 2013 8:59 pm

Nezinau ar cia bus 3 ir 4, bet lenkai rase kad cia geresnes kokybes nei youtube serijos sudetos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replySk. 01 27, 2013 9:09 pm

ačiū, merginos, šitus abu buvau radusi - toks jausmas, kad visur 3 ir 4 serijų tik ištraukos yra, daug kas pratrinta dėl autorinių... Na, bet gerai , kad seriale jei ką ir praleidi - galima neblogai suprasti iš kitų serijų Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPir. 01 28, 2013 10:09 pm

Puikus serialas,kuri žiūriu Šypsausi tikiuosi,kad ir toliau bus vis įdomiau ;D
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 29, 2013 1:37 am

Ar kas nors žinote, kiek yra serijų? Radau 15, kurias visas peržiūrėjau. Visai neblogas filmukas, nepaisant to, kad pagrindinė aktorė nėra jau baisiai žavi, bet kai rutuliojasi veiksmas -visai neblogai ir ji žiūrisi Merkiu akį
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 29, 2013 1:42 am

Kolkas dar niekur nebaigtas rodyti, todel neaisku kiek seriju. O 15 turbut Jav buvo parodytos tik, kita rytoj turetu atsirast manau Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyAntr. 01 29, 2013 2:15 am

Na taip, aš tą ir turėjau minty - kiek jau parodyta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyKv. 01 31, 2013 7:18 pm

Dėl fono pasileidžiu Šypsausi nu aktorė pagrindinė nepatinka man ;D bet žiūrėti galima Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 01, 2013 4:25 am

Man pradžia patiko, atrodo tiek daug įvykių, labai gera 15 serija, bet va 16, 17 - man tokios nuobodokos, norėčiau, kad Natalija sugrįžtų pas Felipę į namus, vis dėl to įdomiai žiūrisi tas apsimetinėjimas.
Atgal į viršų Go down
Violla
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Violla


Amžius : 28
Parašė : 2122
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 01, 2013 4:55 am

Man labai patinka sis serialas:-)
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyPen. 02 01, 2013 5:22 am

Vijolina rašo:
Man pradžia patiko, atrodo tiek daug įvykių, labai gera 15 serija, bet va 16, 17 - man tokios nuobodokos, norėčiau, kad Natalija sugrįžtų pas Felipę į namus, vis dėl to įdomiai žiūrisi tas apsimetinėjimas.
Kadangi pas mus situ ivykiu dar nerode, butu gerai jei rasytum apie juos geltona spalva. Mes visada taip darom su pas mus rodomom novelem. Nes kitaip spoiler gaunasi. Buciau zinojusi jog apie ateiti cia kalbi, nebuciau skaicius. Maniau kad jei nepazymeta geltonai, tai nieko neatskleidi Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 12:43 am

Tai, kad aš atrodo nieko čia labai ir neatskleidžiau, nebent tai, kad verta laukti 15 serijos Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 12:52 am

Vijolina rašo:
Tai, kad aš atrodo nieko čia labai ir neatskleidžiau, nebent tai, kad verta laukti 15 serijos Šypsausi
Na pas mus matai Natalija dar neisvaziavusi, o dabar zinau kad jos dar ir kuri laika nebus pas Felipe Juokiuosi Tiesiog jei rasai spoiler, keisk spalva Šypsausi Nes kita karta gali netycia ir ka nors svarbesnio atskleist.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Vijolina
Yo estoy pensando en ti
Yo estoy pensando en ti
Vijolina


Parašė : 410
Prisijungė : 2012-11-02

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 12:56 am

aha, kartais kažkaip ir netyčia gaunasi kokią detalę atskleisti.
Ką LT rodo? Kurią seriją ar apie ką veiksmas rutuliojasi?
Atgal į viršų Go down
Elena
Administratorė
Elena


Miestas : Kaunas
Parašė : 37029
Prisijungė : 2011-09-15

Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_replyŠt. 02 02, 2013 1:03 am

Ana savaitgali baigesi tuo kai Natalija tame bare padaugino ir vos neprasitare Ivanui jog ji ne Veronika. Manau 12 serija buvo.
Atgal į viršų Go down
http://aktoriai.blogspot.com//
Sponsored content





Diskusijos - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 4 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 48Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: KITŲ KOMPANIJŲ RODYTOS TELENOVELĖS :: Apgavystės (¿Quien eres tu?)-
Pereiti į: