TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+3
Nora
Kristina
lepeckoja
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 07 27, 2012 8:16 pm

O tai dar tokia smulkmenėlėŠypsausi Jei Dalessandras susituokė su ta Anos drauge po to kai visi manė kd jis našlys tai atsiradus Anai Valerijos ir jo santuoka nebegalioja ir jis vėl yra Anos vyras...? Kodėl jie taip negalvoja?;DD Ir dar Reinaldas ir absoliučiai niekas nezino kd Valerija pagimdė Anos Chulijos ir Reinaldo kūdikėli... Net pati ana to nezino...? Ar čia netaip supratau...?Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 07 28, 2012 8:34 pm

Po kol kas dar visi šoke, tai apie santuokos galiojimą niekas dar nesugalvojo Šypsausi Apie vaiką težino Reinaldo dėdė kunigas, kuris nieko negali pasakyt ir Korina, Valerijos draugė. O Ana Chulia tiesiog dar neatsimena, kad ji sudarė susitarimą su Valerija, kad ji išnešios jos ir Reinaldo vaiką, Reinaldui to nežinant. Ana Reinaldui ketinio pasakyt šiek tiek vėliau, bet deja nebespėjo.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPir. 07 30, 2012 11:58 pm

Šita istorija man darosi vis idomesnėŠypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyTr. 08 01, 2012 2:20 pm

Buvo labai įdomu, bet dabar prasidėjo dar didesnis įdomumas Šypsausi pagaliau Ana Chulia prisiminė susitarimą su Valerija dėl vaikelio. Smalsu kaip dabar atsiims savo mergytę. Labai tikiuosi, kad Valerija su Reinaldu neikiš į kokį beprotnamį jos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyKv. 08 02, 2012 1:12 am

Wat butent šito ir aš bijau, bet nesamonė ir tame, kad pvz šiandieninėj serijoj Ana laiko paėmusi kudikėli ir tik kartoja kad tai jos dukra, o kaip yra detaliau ir taip kd butu itikima tai niekam nesako... Butu smagu kd geram seriale nebutu eilinės muilo operoms budngu nesamoniu:)
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 03, 2012 9:42 pm

Nemačiau 2 serijų ir šiandien nematysiu, įdomu kaip pasisuko įvykiai kol nemačiau. Pajudėjo kas į priekį daugiau? Gal į laisvę jau išėjo Roke?
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 08 05, 2012 12:04 am

Aš vakar mačiau tai vargšelis dar kalėjime ir atrodo - jo gyvybei gresia vis didesnis pavojus...Netekau žado O vat Reinaldui kuo toliau tuo labaiu atrodo kad Anai Chulijai Rokė rūpi daug daugaiu nei jis norėtu... Aš visai neseniai žiuriu ši seriala, tai nežinau kas ten ištikruju tarp ju buvo, bet nemanau kad toookia didžiulė meilė, kuri man atrodo siejo Reinaldą su Ana galėjo taip paprastai baigtios ir nelikti žariju...Šypsausi Mąstau
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replySk. 08 05, 2012 4:23 pm

Tarp Anos ir Rokės buvo jausmai gražūs ir tikrai labai šilti, bet manau, jeigu ne Valerija dabar Ana galbūt net iškart būtų pajutus daugiau kažką Reinaldui, nors neviską dar tiksliai pamena. Kažkada manau vėl užsiliepsnos kas tarp jų. Ypač kai sužinos, kad vaikelį turi.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 07, 2012 3:58 pm

Kiek serijų liko iki pabaigos?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 07, 2012 4:44 pm

Tiksliai nežinau, bet maždaug 65 serijos liko
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Maria Del Carmen
Cuando me enamoro
Cuando me enamoro
Maria Del Carmen


Parašė : 2100
Prisijungė : 2009-12-14

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 07, 2012 5:40 pm

Eh. Kaip manot ką pakiš vietoje jo? Ar jis geras? Ar verta man jį nuo pusės pradėti žiūrėt?
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyAntr. 08 07, 2012 6:39 pm

Ką rodys po jo net nenutuokiu. O ar verta žiūrėt nežinau, kiekvienam skirtingi projektai patinka, pažiūrėk ir tada nuspręsi, tačiau man jis labai patinka
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 11, 2012 2:52 am

Aš tai visai neseniai pradėjau žiūrėti ir tikrai nesigaliu:)
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyPen. 08 24, 2012 6:11 pm

Kokia gera scena buvo kada Valerija kunigui pasakė ašarodama, kad negalėjo pasakyt tiesos Anai apie Andrėja Karolina, o Ana viska išgirdo ir suprato, kad ta mergytė jos vaikas. Pagaliau ji sužinojo tiesą Kietai šypsausi šis projektas man kaskart kelia vis geresnes emocijas Šypsausi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Anastasia
Elena contra Elena
Elena contra Elena
Anastasia


Amžius : 32
Parašė : 162
Prisijungė : 2011-06-15

Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_replyŠt. 08 25, 2012 8:28 pm

Ahaaaa:)))))))) Ir aš tą vieta mačiau...Šypsausi))))) Tikrai SUPER:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diskusijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 2 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: ANKSČIAU LIETUVOJE RODYTOS TELENOVELĖS :: RODYTOS TELENOVELĖS :: VENEVISION :: Aistrų verpetai (Torrente)-
Pereiti į: